Termo mozaik: düzenleri. 3D mozaik şeması: Smeshariki, Yeni Yıl 2019

Termo mozaik: düzenleri. 3D mozaik şeması: Smeshariki, Yeni Yıl 2019

Termo mozaik: düzenleri. 3D mozaik şeması: Smeshariki, Yeni Yıl 20 18.02.2019, 13:32

Termo mozaik: düzenleri. 3D mozaik şeması: Smeshariki, Yeni Yıl

Tamamen yeni bir mozaik türü bir termovarendir. İsminden de anlaşılacağı üzere ısıl işlem ile ilişkilidir. Ama sırayla her şey hakkında.

Mozaik nedir?

Termomozik küçük silindiriktir.hızla eriyen plastikten yapılmış parçalar. Çeşitli renk, kalınlık ve çapta gelirler. Meyve suyu için saman gibi bir şey, küçük parçalar halinde kesilmiş. Bu mozaik detaylarının toplanması, dışbükey pimlerden oluşan bir düz yatak üzerinde gerçekleşir. Onlara, parçalar gerekli renkler ile belirli bir sıraya ekilir.

termal mozaik düzenleri

İş parçası tamamlandığında, yapmanız gerekirsıradan aydınger kağıdı veya termal film ile kaplayın ve ütüleyin. Yüksek sıcaklık nedeniyle parçalar erir ve bir araya toplanır. Bundan sonra, kaynaştırılmış çalışma tabletten çıkarılarak tam soğutma için bekletilebilir. Bu nedenle, bu makalede bulabileceğiniz şemalar bir termomozik monte edilir.

Kimin için uygun?

Bu mozaiğin temel kuralı, prensipteDiğerleri - bebeğin işi kesinlikle bir yetişkin gözetiminde. Üç yaşına kadar olan çocuklar için termo mozaik çalışmayacaktır. Ama büyük çocuklar tam zamanında olacak. Ama burada bile yaş sınırı var. Üç ila beş yaş arası çocuklar için, on milimetrelik bir çapa sahip bir mozaik oluşturun. Bu çocuklar almak ve tutmak için uygun olacak oldukça büyük silindirler vardır. Ancak, karanfillerin en küçüğü için bir oyuncak farkı daha vardır. Mozaik, zaten bir şekli olan özel paneller üzerine monte edilir. Bir kelebek, bir çiçek, bir ayı veya bir köpek olabilir.

Beş ila on yaş arası çocuklar satın alınabilirbeş milimetre detayları olan bir mozaik. Buna göre, üretim masası başkaları için satın alınmalıdır. Termomikozik çocuklar kendilerini toplayabilirler, ancak ütüyü yapmak için prosedür hala ebeveyni yapmak için gereklidir. Üçüncü tür detay on yaşından ve daha büyük olan en yaşlı çocuklar içindir. Küçük çapta farklılık gösterirler: sadece iki buçuk milimetre. Rakamlar yapmak için iki veya üç kat daha fazla ayrıntıya ihtiyacınız var, ancak bu bir sorun değil. Sonuçta, çocukların termomikoz şemaları bağımsız olarak oluşturulabilir. Bunu daha sonra konuşacağız.

Termal mozaik düzeni

Oyun formundaki beceriler

Bildiğiniz gibi, küçük detayları olan çocukların çalışmalarıMotor becerilerini geliştirmeye yardımcı olur. Bu mozaiği toplayan çocuk, parmağı olan kısmı almalı, sağ tarafını çevirmeli ve pime koymalıdır. Bu eylemler küçük ellerin konsantrasyonunu ve hareketliliğini geliştirir. Mozaiği toplamak için çok renkli silindirler kullanılıyor. Bu mükemmel bir uygulama paleti bilgisi olacaktır. Özellikle yararlı olan, genç çocuk grubu için bu tür derslerdir. Çocuğun kullandığı her detayın rengini telaffuz ederek, tonların bilgisini bilerek yapabilirsiniz.

Termal mozaik için şemalar olabileceğinden dolayıDeğişim, çocuk hayal etmeyi öğrenir. Ayrıca, çocukların kendilerine bir plan oluşturduklarını, örneğin bir kutu çizimindeki bir kağıda çizmelerini önerebilirsiniz. Ve ebeveyn bunu tablete aktarmaya yardım edecek. Mozaik koleksiyonunu geliştirmeye yardımcı olan becerilerden biri de ciddiyettir. Sonuç elde etmek için, çocuk küçük detaylara konsantre olmalı ve dikkatli olmalıdır. Bu beceri, öğretim yılının başlangıcından önce yararlı olacaktır.

Hazır setler

Çalışmak için hazır setler satın alabilirsinizmozaikler. Genellikle çocuk mağazalarında satılırlar ve şu anda seçim oldukça geniştir. Hazır set şunları içerir: bir çizim şeması, gerekli renkli boncuklar, bir tablet tahtası ve termal kağıt, kullanım talimatları.

termal mozaik düzenleri

Yukarıda belirtildiği gibi, üç set vartürler: bebekler 3-5, 5-10 ve 10+ yıldır. Antrenmanların ve ebeveynlerin geri bildirimlerinin gösterdiği gibi, hazır çocuklar için hazır set mükemmeldir. Termo mozaikler, şemaları ekli, herhangi bir tatil için verebilirsiniz. Ama büyükler kendilerini kendileri icat etmekle ilgilenecekler. Eğlenceli bir süreç için hazır plastik boncuklar ve evrensel bir kare tablet satın alabilirsiniz.

Basit ve uygun fiyatlı planlar

Uçuş seçeneğini seçtiysenizFantazi, daha sonra aşağıdaki bilgiler sizin için çok yararlı olacaktır. Hazır setler satın almak elbette uygun fakat oldukça pahalı. Sadece bir çizimi toplayabiliyorsunuz. Bu nedenle, bir termo mozaik ile doludur çok değerli bir sır açılacaktır: montaj planları klasik çapraz dikiş için kullanılabilir. Öyle görünüyor, önemsiz, ama oldukça yararlı bilgiler.

Bu çok para kazandıracak. Ve çocuklar daha ilginç olacak. Sadece ayrı renklerde veya karışık olarak satılan ambalajlı boncuklar satın alabilirsiniz. Ve ayrıca büyük boyutlu bir tahta, böylece üzerinde herhangi bir boyutta bir çizim yerleştirebilirsiniz. Nakış için bir desen yazdırın ve işe başlayın. Çocuğun zamanlarını ve ilgilerini takip edebilmek için, en sevdiğiniz çizgi film karakterlerinin mozaiğini seçin. Bu bebeği şaşırtmak için emin, ve en sevdiği eğlence bir termo mozaik olacak. Şemalar - smeshariki veya sıkı robotlar - çocuklar gibi. Bunlardan birini aşağıda görebilirsiniz.

çocuk termomları için şemalar

Hazır işler nerede işe yarayabilir?

Yani, biz zaten mozaik türlerini sıraladıkbunun için planlar. Ancak bitmiş eserlerin uygulanması sorunu açık kalır. Bu şaşırtıcı boncuklardan sadece ilginç oyuncaklar değil, aynı zamanda oldukça yararlı şeyler de yapabilirsiniz. En sevdiği çizgi film karakterleri veya küçük hayvanları inşa ederek, çocuk onları oyuncak cephanelerine ekleyebilir. Ütünün ısıl işlemi nedeniyle, parçalar birbirine sıkıca bağlanır. Bir ev, bebek için mobilya ve hatta bir daktilo yapabilirsin. Ama en ilginç fikirlerden daha fazla konuşalım.

Tatil hediye

Özel bir hediye oluşturmak için yardımcı olacaktırTermal mozaik. Renkli ve parlak olarak tasvir edilen Yeni Yılı Şemaları işe yarayacak. Çocuklarla birlikte Noel süsleri, bir kardan adam, Noel Baba, kar taneleri ve diğer pek çok şenlik niteliği kazanabilirsiniz. Resmin altında, Yeni Yıl el sanatlarının harika bir örneğini görüyorsunuz.

Montaj devresinin ısıl mozaiği

Fotoğraf çerçeveleri

Oldukça ilginç ve sıradışı bir çözüm,Hayatın en parlak anlarını kurtarmaya yardımcı olacak - resimler için bir çerçeve yapmak. Bu kolay yapılır. Tablet panelindeki fotoğrafın boyutu bir çerçevedir. Kalınlığı kendiniz seçin. Dört, beş veya üç sıra boncuk olabilir. Sonucu bir demir ile sabitleyin, bitmiş çerçeveyi çıkarın ve fotoğrafın arkasına yapıştırın. İstenirse, bitmiş çerçevenin dekoru için küçük detaylar ekleyebilirsiniz. Böyle bir meslek sadece çocuklara değil, yetişkinlere de ilgi duyacaktır.

Faydalı uygulama

Nedeniyle bu termomozaika 3d biçime sahip olması nedeniyleşemalar kullanılamaz. Bir kare kupa tabanı yapmak kolaydır. Etkili çeşitli süslemelerin kullanımına bakar. Ve beş bloktan kolayca kalem ve kurşun kalem için bir bardak inşa edebilirsiniz. Çocuğun yapabilmesi için plastik boncuklardan yapılmış bir tabut bile. Sıcak silikon yapıştırıcı ile parçaları bağlamak için bu tür karmaşık yapıların üretiminde önemlidir.

termo mozaik 3d düzeni

En sevdiğiniz ve sevdiğiniz her tür bibloFilmlerin ve çizgi filmlerin kahramanları artık daha erişilebilir hale gelecek. Ürünün hacimli olması nedeniyle, anahtarlık için kolayca değiştirilebilecektir. Ve bir metal halka geçmek için bir termo mozaik içeren delikler nedeniyle uygun olacaktır. Şemalar, anladığınız gibi, bulmak zor olmayacak. Gelişmiş kullanıcılar tüm resimleri toplamaya çalışabilir. Ahşap bir çerçeveye yerleştirilebilir veya bunlar olmadan bırakılabilir. Çapraz dikiş için çok sayıda şema da bu konuda yararlıdır.

Hatırlamak önemlidir!

Mozaikle çalışırken güvenlik kurallarına uyun. Küçük parçaların varlığı nedeniyle, çocukları yalnız bırakmayın. Sonuçta, kolayca bir boncuk yutmak, böylece tüm süreci kesinlikle kontrol edebilirsiniz.

termo mozaik

Göre plastik parçalar seçinyaş, böylece bebek ilgileniyordu. Ütülemenin son aşaması, çocuk zaten bir yetişkin olsa bile, her zaman kendiniz yapılır. Termo mozaik bir yetişkin ve bir karapuz bir ortak çalışmasıdır. Bu yüzden bebeği öner ve övmeyi unutma.

Termo mozaik: düzenleri. 3D mozaik şeması: Smeshariki, Yeni Yıl 2019

Termo mozaik: düzenleri. 3D mozaik şeması: Smeshariki, Yeni Yıl 2019

Related news

 • Prefabrik Ev Alırken Nelere Dikkat Etmeli
 • Paten Kayarken Nelere Dikkat Edilir
 • Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem
 • Pankreatit tedavisi

 • Termo mozaik: düzenleri. 3D mozaik şeması: Smeshariki, Yeni Yıl 73

  Termo mozaik: düzenleri. 3D mozaik şeması: Smeshariki, Yeni Yıl


  Termo mozaik: düzenleri. 3D mozaik şeması: Smeshariki, Yeni Yıl 93

  Termo mozaik: düzenleri. 3D mozaik şeması: Smeshariki, Yeni Yıl 63

  Termo mozaik: düzenleri. 3D mozaik şeması: Smeshariki, Yeni Yıl 56

  Termo mozaik: düzenleri. 3D mozaik şeması: Smeshariki, Yeni Yıl 100

  Termo mozaik: düzenleri. 3D mozaik şeması: Smeshariki, Yeni Yıl 16

  Termo mozaik: düzenleri. 3D mozaik şeması: Smeshariki, Yeni Yıl 30