16.06.2019

Titov Konstantin Alekseevich: biyografi, aile, fotoğraf 11

Titov Konstantin Alekseevich: biyografi, aile, fotoğraf

Yaşayan doygun sosyal hayatTitov Konstantin Alekseevich, siyasal uzun ömürlülük ve "kararsızlık" örneğidir. Federasyon Konseyi üyesi olan Rusya Federasyonu'nun başkanlığına aday olan partinin lideri valiydi. Böyle bir biyografi birkaç kişi için yeterli olurdu. Ve bugün Titov çalışmaya devam ediyor, iş ve sosyal aktivitelere katılıyor.

titov konstantin alekseevich

Çocukluk ve aile

Konstantin Titov 30 Ekim 1944'te Moskova'da doğdu.yıl. Titov ailesinin başı, Aleksei Sergeevich, ulusal ekonominin önemli bölümlerinden birinde çalıştı. Neredeyse hemen oğlunun doğumundan sonra aile Volgograd yakın Kalach-on-Don küçük kasaba taşındı. Baba Konstantin çalışma kamplarına yönetiminde çalıştı ve tutukluları kapsayan bağlayan kanal Volga-Don inşaat çalışmalarını denetledi. 1952 yılında Titov tekrar Volga-Baltık suyolu inşası konusunda burada, Vytegra aile ekibin kafasını kaydırın. Babası SSCB Kuybyshevgidrostroya İçişleri Bakanlığı Lojistik Başkanı görevine atandı - Ve 1953 yılında da Stavropol-Volga üzerinde (Tolyatti şimdi) yerleşti. bağıl konfor ve refah içinde yaşayan aile, Kostya birçok savaş ve savaş sonrası çocuklar tarafından hatırlanır ihtiyacı, hissetmedim.

Titov Konstantin Alexeevich Federasyon Konseyi

formasyon

Togliatti'de, Konstantin Titov ikincil olarak mezun olduokulda çok iyi çalıştı. Okuldan mezun olduktan sonra 1962'de akşam saatlerinde Kuibyshev Havacılık Enstitüsü'ne girdi ve Kuibyshev'deki (bugünkü Samara) havacılık tesisinde freze makinesi olarak çalıştı. 1968 yılında, Titov yüksek öğrenim diploması aldı ve dağıtımla aynı uçak fabrikası için çalışmaya gönderildi. 1975'te Kuibyshev'deki Planlama Enstitüsü'nün yüksek lisans programına girdi, birkaç yıl sonra Leningrad Ekonomi ve Finans Enstitüsü'nde doktora tezini savundu.

Yetişkinliğin Başlangıcı

Üniversitenin sonunda, Titov Konstantin AlekseevichBirkaç yıl boyunca Kuibyshev'deki uçak fabrikasının uçuş test istasyonunda bir uçuş tamircisi olarak çalıştı. Orada kamuya ve Komsomol çalışmasına aktif olarak katılıyor. Ve 1970 yılında Komsomol örgütünün kurtarılmış sekreteri oldu. Kendisinin kendisini iyi tavsiye ettiği Gorkom Komsomol'a geçer. 1973'te tam zamanlı lisansüstü eğitimde okuduğu planlama enstitüsünün Komsomol organizasyonunun sekreteri oldu.

Bir bilim insanının kariyeri

Titov Konstantin Alekseevich kendisi için seçtiBilimsel kariyeri ve 15 yıl boyunca genç bir araştırmacıdan, Volga bölgesi için SSCB Devlet Planlama Komitesinin temel alanı olan araştırma laboratuarı başkanına gidildi. Çok sonra, 2003'te ekonomi üzerine doktora tezini bölgesel ekonomi politikasına savundu.

titov konstantin alekseevich biyografi

Yeniden yapılanma yılları

Ülkede değişikliklerin başlangıcı ile, Titov KonstantinAlekseevich yeni fırsatlar hissediyordu. 1988 yılında, sözleşmeli faaliyetler kurduğu bilim ve üretim merkezi "Informatika" nın müdür yardımcısı oldu. Ayrıca çalkantılı siyasi süreçler tarafından ele geçiriliyor. 1990 yılında, Titov halkın milletvekili belediye meclisine seçildi ve bu demokrasi organının başkanı oldu.

vali

1991'de, Ağustos darbesinden sonra, TitovBiyografisi siyasetle uzun zamandır ilgilenen Konstantin Alekseevich, BN'ye atandı. Yeltsin, Samara bölgesinin yönetiminin başıdır. 1996 yılında Samara bölgesini seçerken kazandığı bu durumu doğruladı. Toplamda, 16 yıldır bölgenin başıydı. Yıllar içinde, iki kez istifa etti ve seçim sayesinde döndü. 90'lı yıllarda, Samara bölgesi, Titov'un merkezden dev bütçe aşıları alma kabiliyetinden dolayı yüksek ekonomik büyüme gösterdi. Bölgede büyük otoriteye sahipti ve istikrarlı gelişimi için çok şey yaptı. 2004 yılında, yetkileri sona erdi ve kanunen bir kez daha vali görevini geri alamadı. Titov, idare başkanının görev süresinin uzatılması konusunda yerel yasada değişiklikler başlattı ve 2005 yılında cumhurbaşkanı valilerin seçimini iptal etti. Konstantin Alekseevich, başkanın onu bu pozisyonda bırakmasını sağlamak için büyük çaba sarf etti. 2007'ye kadar istifa etmeye karar verdiğinde çalıştı.

Titov Constantine Alexeyevich karısı

politika

90'lı yılların başından itibaren Titov büyük bir taşındı.siyaset ve uzun yıllar boyunca ülkenin kamusal yaşamına aktif olarak katıldı. Faaliyetinin yılı boyunca 8 partiye üye olmuştur. 1999-2000'de, Doğru Güçler Birliği'ne başkanlık etti. Titov iki kez Rusya Federasyonu hükümetinin başkan yardımcısı olmak için iki kez teklif etti ve iki kere reddetti. 2000 yılında, fotoğrafının siyasi tarihin sayfalarında sıkça görüldüğü Titov Konstantin Alekseevich, Rusya Federasyonu başkanlığı için koşuyor. Bunlar, çok popülerlik ve Titov'un popülaritesiydi. 2004-2007'de, Rus Sosyal Demokrasi Partisi'nin başkanıydı. Ayrıca periyodik olarak çeşitli siyasi hareketlere de katıldı. 2005'ten beri iktidardaki Birleşik Rusya partisinin bir üyesi oldu.

Federasyon Konseyi

1993'ten beri Samara Bölgesi ValisiFederasyon Konseyi üyesi. Bölgesel Politika Konseyi üyesiydi. Valilik görevinden istifa edildikten sonra, ana çalışma yeri olan Federasyon Konseyi Titov Konstantin Alekseviç, sosyal politika konusunda komite yardımcısı oldu. 2008'den beri, Federasyon Konseyi'nin Hesap Odası ile Etkileşim Komisyonu için çalışıyor. 2014 yılında, Samara valisi Merkushin Titov'un önerisi üzerine Dmitry, Dmitry Azarov'un yerini aldı. Böylece Konstantin Alekseevich'in büyük politik kariyeri sona erdi.

titov konstantin alekseevich fotoğraf

Konstantin Titov hayatı boyuncagirişimcilik faaliyetlerinin çeşitli türlerine katılmayı bırakmadı. Samara ve Togliatti'deki çeşitli işletmelerin hisselerine sahipti. 2016 yılında, birlikte diğer ortakları ile bölgede kum ve çakıl ocaklarını geliştiriyor Samara şirketi "Marl", açılır.

onur

Hayatı boyunca Titov Konstantin Alekseevich aldıbirçok fahri başlıklar ve çeşitli ödüller. Rusya Federasyonu, Rus Doğa Bilimleri Akademisi ve Temel Bilimler Akademisi üyesidir. Titov, Dostluk Emirleri Şatosu, Radonezh Sergius, "Onur ve Valor için", Prens Vladimir. Tekrarlanan Konstantin Alekseevich sosyal aktivitesi için çeşitli kamu ödüllerini aldı ve "Kamu Tanıma" emri aldı.

Titov Constantine Alexeyevich oğlu

Kişisel hayat

Politikacı Titov 40 yıldan fazla mutlu bir şekilde evlendi. Titov Konstantin Alekseevich'in karısı - eğitimden sorumlu bir ekonomist olan Natalia Borisovna Znamenskaya, dans pistinde tanıştıklarını ve Titov'un kuruma büyük bir azim gösterdiğini hatırlıyor. Evliliğine geldiğinde, zaten kendi dairesi vardı ve düğünden sonra ailenin ihtiyacı olmayan her şeyi yaptı. Çok çabuk o anda bir başarı sembolü olan bir araba aldı. 1974'te Titov oğlu Konstantin Alekseevich Alexei doğdu. Kuibyshev Planlama Enstitüsü'nden mezun oldu ve muhasebeciden başlayarak ve Yönetim Kurulu Başkanlığı'na ulaşarak “Dayanışma” bankasında çalıştı, birkaç büyük şirketin Togliatti'deki hisselerine sahip oldu. Konstantin Titov'un iki torunu büyüyor.

Politikacı her zaman onun sevgisi ile tanındıÖzellikle iyi kıyafetler, bazıları için abartılı olan bağlar için büyük bir önceliğe sahipti. Uzun yıllar boyunca Titov, akıl için gerçek bir jimnastik olduğunu düşünerek tercih eder.Related news

 • Çiçek Ekinezya - herhangi bir bahçe dekore edecek bir tıbbi bitki
 • Hiperpigmentasyon cilt rengi değişimleri nedir neden olur makalemizi okumak için tıklayınız
 • Gebe kalmak için neler yapılmalı
 • Katmer tatlısı nasıl yapılır
 • UZATMALI TRABZANLI YELEK MODELİ

 • Titov Konstantin Alekseevich: biyografi, aile, fotoğraf 60

  Titov Konstantin Alekseevich: biyografi, aile, fotoğraf


  Titov Konstantin Alekseevich: biyografi, aile, fotoğraf 97

  Titov Konstantin Alekseevich: biyografi, aile, fotoğraf 37

  Titov Konstantin Alekseevich: biyografi, aile, fotoğraf 37

  Titov Konstantin Alekseevich: biyografi, aile, fotoğraf 5

  Titov Konstantin Alekseevich: biyografi, aile, fotoğraf 62

  Titov Konstantin Alekseevich: biyografi, aile, fotoğraf 11

  Titov Konstantin Alekseevich: biyografi, aile, fotoğraf 50

  Titov Konstantin Alekseevich: biyografi, aile, fotoğraf 50

  Titov Konstantin Alekseevich: biyografi, aile, fotoğraf 45

  Titov Konstantin Alekseevich: biyografi, aile, fotoğraf 67

  Titov Konstantin Alekseevich: biyografi, aile, fotoğraf 18

  Titov Konstantin Alekseevich: biyografi, aile, fotoğraf 9

  Titov Konstantin Alekseevich: biyografi, aile, fotoğraf 41

  Titov Konstantin Alekseevich: biyografi, aile, fotoğraf 32

  Titov Konstantin Alekseevich: biyografi, aile, fotoğraf 6