Topshop Kendall Kylie Jenner 2016 Mayo Modelleri Hazır 76 30.01.2019, 17:05

Topshop mayo 2016 yaz koleksiyonu için Kendall + Kylie Jenner kardeşlerin Snapchat hesapları ve Instagram hesaplarından bir ayna ile selfie çekimlerini görebilirsiniz.

Topshop.com’da 37 parçadan oluşan tek parça mayo, bikinilerini her tarza uygun bir şekilde satışa sunulmuştur. İngiliz perakendeci Jenners monokrom siyah ve bazı parıltılı motifler ile vahşi tasarımlardan oluşan beyaz modellerini koleksiyona eklemeye karar vermiştir. metalik, stratejik kesimler ve leopar desenleri bile sahilde cazibe ve parlaklık isteyen takipçilerine sportif dokunuşlar vererek sunmuştur. Kendall tasarımlarında çoğunlukla renk ve kesim çıkışları gibi silueti ve küçük ayrıntılar üzerinde odaklanırken, Kylie’nin tasarımlarını takipçilerine özgüven ve şehvet kazandıracak şekilde tasarlamıştır.

Topshop Kendall + Kylie Jenner 2016 Mayo

Topshop Kendall + Kylie Jenner 2016 Mayo

Topshop 2016 mayo modellerihakkında karar vermek için bu sürece eğlenceli deneyimler katarak gelişme yollarını Kendall ve Kylie kız kardeşlerle çalışarak mayo koleksiyonuna imza atmıştır. Görünüşe göre, Kendall favori tasarımlarını minimalist tutarak tek parça iç çamaşırlarına parlak kobalt mavisi ya da zamansız siyah kavramını ekleyerek 90’ların etkilerinde kaldığını söyleyebiliriz. Kylie, diğer taraftan tasarımlarına sportif bir görünüm katarak Kendall + Kylie bant detayları ve sayısız renkte ikili bikini parçalarına öncelik vermiştir.

Topshop Kendall + Kylie Jenner 2016 Mayo Modelleri

Topshop Kendall + Kylie Jenner 2016 Mayo Modelleri

Parlak turuncu fermuarlı dalgıç giysisi tarzı ve üstüne de favori kot şort ile kombine edilebilir şık bir ürün olarak hizmet vermiş, siyah ve turkuazı karıştırarak bikini altlarını ideal bir şekilde eşleştirmeyi tercih etmiştir. Metalik altın kesim örgü mayo ve bikini setlerini koleksiyonuna ekleyerek havuz partileri için seçenekler sunmuştur.

Topshop 2016 Mayo koleksiyonu

Topshop 2016 Mayo koleksiyonu

Buna ek olarak,2016 Topshop’da Kyle + Kendall mayo koleksiyonunda makrame saçaklı etekleri ister parlak isterseniz hayvan baskılı maksi elbiseleri bulabilirsiniz.
Related news

 • Etli Türlü Nasıl Yapılır Videosu
 • Anne-kızdan muhteşem başarı
 • Bir Litre Gözyaşı Cihan’ın Hastalığı Ne Cihan Kimdir
 • Fenerbahçenin yeni transferi Moses İstanbulda

 • Topshop Kendall Kylie Jenner 2016 Mayo Modelleri Hazır 66

  Topshop Kendall Kylie Jenner 2016 Mayo Modelleri Hazır


  Topshop Kendall Kylie Jenner 2016 Mayo Modelleri Hazır 40

  Topshop Kendall Kylie Jenner 2016 Mayo Modelleri Hazır 31

  Topshop Kendall Kylie Jenner 2016 Mayo Modelleri Hazır 97

  Topshop Kendall Kylie Jenner 2016 Mayo Modelleri Hazır 99

  Topshop Kendall Kylie Jenner 2016 Mayo Modelleri Hazır 86

  Topshop Kendall Kylie Jenner 2016 Mayo Modelleri Hazır 87

  Topshop Kendall Kylie Jenner 2016 Mayo Modelleri Hazır 28