Trojan virüsünü nasıl aşabilirsiniz

Trojan virüsünü nasıl aşabilirsiniz

26.04.2019

Trojan virüsünü nasıl aşabilirsiniz 43

Trojan virüsünü nasıl aşabilirsiniz?

Trojan virüsüÇok sayıda kötü niyetli yazılım içinSözde "Truva Atı", çeşitli yardımcı programlar ve bağlantılar yoluyla bilgisayara giren, çoğunlukla kendisini yararlı uygulamalar için maskeleyen bir güvenliktir. Çoğu zaman, Truva atı virüsü bilgisayara hasar verir ve bu da hızlı bir arıza haline gelir. Nadiren, daha sonra kötü niyetli programların yaratıcılarının kendi amaçları için kullandığı kişisel bilgileri çalmak için yaratılmıştır.

Bilgisayar virüsünü kendiniz nasıl çıkarabilirim?

Bilgisayar kendisinden ayrılırsa veyaana ekranda afiş, resim vb. gibi çeşitli türde görüntülerse, bunların hepsinin Trojan virüsünden başka birinin yapmadığı bir hile olduğu olasılığı daha yüksektir. Bu bilgisayarın "kendi kendine etkinlik" etmesinin nedeni kısa sürede ortadan kaldırılmazsa, sistematik olarak bilgisayarınızın ölümüne ve bununla ilgili gerekli bilgilere neden olabilir. "Demir arkadaşının" enfeksiyonunun zaten oluştuğu durumlarda virüsten korunma ile birlikte tam bir bilgisayar taramasına ve bunu takiben virüs tespit edildiğinde programın sunacağı tedavi gerekir.

Bilgisayarınızı nasıl kurtarabilirsiniz?

Trojan virüsünün bir fırsatı yoktuPC'nize engellenmeden nüfuz etmesi için, bir karmaşık alanda "çalışan" "makinenizi" güvenilir bir şekilde koruyacak bazı önlemler almak gerekir. Bunu yapmak için şunları yapmanız gerekir:

 1. Truva atı virüsüAğda mevcut olan tüm gerekli bilgilerInternet, yalnızca bilinen kaynaklardan indirilebilir, yüksek itibara ve istikrarlı katılıma sahiptir ve bu da kullanıcıya böyle bir sitenin "temizliğini" garanti eder.
 2. Nadir bir durum, zaten bir PC'ye kurulduğundanormal moddaki antivirüs yazılımı "yakalar" ve daha sonra virüsleri engeller. Bir süre boyunca düzenli bilgisayar kontrolleri yapmanız, sistem başlatılırken çağrılan güvenli modda bir virüsten koruma taraması başlatmanız önerilir. Bu işlem, özellikle PC'de bir arıza olduğunda gereklidir.
 3. Kararlı çalışma ve yüksek kaliteli bilgisayar anti-virüs taraması için, veritabanlarının üreticinin web sitesi aracılığıyla güncellenmesi gereklidir.
 4. Önemli dosyaları kaybetmemek içinBilgisayarda depolandığında, Truva virüsünün verilerinizi yok edecek olması durumunda üçüncü taraflara ait ortamlara bilgi yedeklemesi önerilir.

"Yabancı" nesnelerin nüfuzunun sonuçları

bilgisayar virüsü kaldırmakNe yazık ki, her Truva atı succumbs değilantivirüs ile tedavi. Bu durumda, bu tür virüsleri ve solucanları ortadan kaldırmak için oluşturulmuş özel yazılım-remouvers vardır. Bu yöntem pratikte yardımcı olmazsa, işletim sisteminin yeniden kurulmasının yanı sıra, tek seçenek sabit diskin biçimlendirilmesidir. Bu radikal yöntem, bilgisayarın sağlığı için mücadelede en aşırı ve sorunsuzdur, ancak geri dönüşü olmayan önemli bilgilerin kaybolmasıyla birlikte taşır. Bu, antivirüs yardımıyla zamanında koruma ihtiyacının bir başka teyidi.

Trojan virüsünü nasıl aşabilirsiniz

Trojan virüsünü nasıl aşabilirsiniz

Related news

 • BEBEKLER İÇİN SAÇLI BERELİ KIZ GÖRÜNÜMLÜ ELDİVEN TARİFİ
 • Arazinin oluşumu. Kara Kodu, Madde 11.2
 • Spagetti Kaç Dakikada Pişer
 • Ali Paşa Pilavı Tarifi
 • Aynalı Tahir Jenerik izle

 • Trojan virüsünü nasıl aşabilirsiniz 61

  Trojan virüsünü nasıl aşabilirsiniz


  Trojan virüsünü nasıl aşabilirsiniz 28

  Trojan virüsünü nasıl aşabilirsiniz 87

  Trojan virüsünü nasıl aşabilirsiniz 76

  Trojan virüsünü nasıl aşabilirsiniz 90

  Trojan virüsünü nasıl aşabilirsiniz 14

  Trojan virüsünü nasıl aşabilirsiniz 56

  Trojan virüsünü nasıl aşabilirsiniz 64

  Trojan virüsünü nasıl aşabilirsiniz 42

  Trojan virüsünü nasıl aşabilirsiniz 41

  Trojan virüsünü nasıl aşabilirsiniz 6

  Trojan virüsünü nasıl aşabilirsiniz 8

  Trojan virüsünü nasıl aşabilirsiniz 88