Turkuaz ile halka - sevgi, şans ve tanıma sembolü 2019

Turkuaz ile halka - sevgi, şans ve tanıma sembolü 2019

Turkuaz ile halka - sevgi, şans ve tanıma sembolü 34 20.02.2019, 20:24

Turkuaz ile halka - sevgi, şans ve tanıma sembolü

Antik Aztekler turkuaz olduğuna inanıyordu.barışı tesis etmeye ve düşmanlığı ortadan kaldırmaya çalışan cennetin tanrıçalarının gözyaşı döktümleri. Orta Çağ'da, bir erkeği kendisine çekmek için, bir kadının sessizce bir parça turkuaz elbisesini kıyafetlerine dikmesi gerektiğine inanılıyordu. Farsça "turkuaz" ("Firuz") çevirisinde - bu hem bir "mutluluk taşı" ve hem de "kazanıyor". Antik çağlardan turkuazlı halka, süs taşları ile en popüler süslemeydi, çünkü bu zenginlik ve tanıma ile ilişkiliydi.turkuaz ile halka

Turkuaz nadir görülen nadir bir yarı değerlidir.Taş, doğal mineral, hidrate alüminyum ve bakır fosfat. Bu süs olarak adlandırılır, çünkü takılara ekler olarak kullanılır. Taş, büyük ve basitçe metal ile çerçevelenebilir ve parçalara ayrılabilir ve kübik zirkonya ile kombinasyon halinde bitirme plakası şeklinde kullanılabilir.

Modern dünyada, bu taş, tabii ki, daha büyüktürbüyülü değil, estetik özellikleri için değerlenir. Soylu, yumuşak mavi renkli taşlardır. Bu gölgeli turkuazlı halka, sadık sevgi, güçlü ve samimi duygular sembolü olarak kabul edilir. Seçilmiş bir kişiye hediye olarak sunulan, sözsüz bir halka, hislerin derinliğini ifade etmeyecektir.

Genel olarak, bu taşların tonlarının yelpazesi çok geniştir: soluk ve parlak-turkuaz, yeşil yansımaları ile, bulanık siyah desenleri ile, mavi bırakarak. Bu nedenle, turkuaz olan her yüzük benzersiz bir dekorasyon ve gerçek bir mücevher sanatıdır!turkuazlı bir yüzük al

Yüzüklerin tasarımı artık sınırlı değilklasik çözümler. Onlar sadece yuvarlak veya oval değil, aynı zamanda çiçek, dallar, soyut çizgiler ve desenler biçiminde de kare olabilirler. Turkuaz gümüş, beyaz ve kırmızı altın çerçeveli. Yaz aylarında bu taşla süslemeler özellikle popülerdir. Muhtemelen, sıcak zamanlarda olduğu için parlak renkler istersiniz.

Şimdi bile insanlar altın yüzüğün olduğuna inanıyor.Turkuaz - iyi şans ve barış sembolü, bu tabii ki, değişmeyen ve gerçek aşkı sembolize kötü düşünceler ve mantıksız öfke bastırmak için yardımcı insanlar arasında çatışmaları ve düşmanlığı durdurmaya yardımcı olur ve.gümüşten turkuaz küpeler

Turkuazlı bir yüzük almaya karar verirseniz,ne tür bir bakım alacağını bilmek. Turkuvaz, taş gibi yumuşak ve hassas dış etkenlere karşı sert kimyasallar, sabun, yağ ile teması tolere etmez. Takıları dikkatli bir şekilde saklayın. Örneğin, narin turkuazı çizebilen elmaslarla bir arada bulundurmayın. Gaz halindeki buharlara ve yüksek sıcaklıklara maruz kalmaktan kaçının. Turkuaz ılık suda yıkayın, ardından yumuşak bir peçete ile silin. Bu taşla diğer süslemelerin ardında bırakılırken kurallar aynı olacak, gümüşten veya başka bir metalden turkuaz küpeler olsun.

Astrolojik olarak turkuaz burcu işaret eder.Yay burcu ve Jüpiter'e bağlı. Bu belirgin bir antidemonik taştır. Değerli insanların ellerinde, kötülüğün savunucusu olur, eğer kötü düşüncelere sahip insanlara gelirse, sihirli özelliklerini çabucak kaybeder, hatta talihsizlikler getirmeye başlayabilir.

Turkuaz ile halka - sevgi, şans ve tanıma sembolü 2019

Turkuaz ile halka - sevgi, şans ve tanıma sembolü 2019

Related news

 • Limonlu Mini Cheesecake Tarifi
 • Sur’da Şehit olan 3 Asker Törenle Memleketlerine Uğurlandı
 • Örgü ile düğün saçları - taze ve özgün
 • Yelekli takım elbise bayan tesettür 2019
 • 5. Fransız Çikolataları
 • Obez çocuğun diyet listesi ile Etiketlenen Konular

 • Turkuaz ile halka - sevgi, şans ve tanıma sembolü 30

  Turkuaz ile halka - sevgi, şans ve tanıma sembolü


  Turkuaz ile halka - sevgi, şans ve tanıma sembolü 4

  Turkuaz ile halka - sevgi, şans ve tanıma sembolü 77

  Turkuaz ile halka - sevgi, şans ve tanıma sembolü 62

  Turkuaz ile halka - sevgi, şans ve tanıma sembolü 94

  Turkuaz ile halka - sevgi, şans ve tanıma sembolü 68

  Turkuaz ile halka - sevgi, şans ve tanıma sembolü 80

  Turkuaz ile halka - sevgi, şans ve tanıma sembolü 21

  Turkuaz ile halka - sevgi, şans ve tanıma sembolü 59

  Turkuaz ile halka - sevgi, şans ve tanıma sembolü 76

  Turkuaz ile halka - sevgi, şans ve tanıma sembolü 72

  Turkuaz ile halka - sevgi, şans ve tanıma sembolü 72

  Turkuaz ile halka - sevgi, şans ve tanıma sembolü 30

  Turkuaz ile halka - sevgi, şans ve tanıma sembolü 1

  Turkuaz ile halka - sevgi, şans ve tanıma sembolü 6

  Turkuaz ile halka - sevgi, şans ve tanıma sembolü 94