Tyumen manzaraları

Tyumen manzaraları

Sonunda, ne olduğunu anlatma zamanı.Tyumen şehri dikkat çekicidir. onun en çeşitli yerlerine ve şehrin tüm küçük köşesinde bulunan, ancak özellikle popülerdir en unutulmaz eğlence tesisleri, bazı vardır. Onlardan bahsedelim.

Aşıklar Köprüsü

Tüm mekanları listeliyorsanTyumen, bu, belki, aralarında lider yerini alacaktır. Aşıklar köprüsü genellikle düğün fotoğraf oturumları için bir nesne ve Tyumen gençlik yürüyüşleri için bir yer haline gelir. 2003 yılından bu yana şehir nüfusu ve turistlerden memnun kaldı - 25 Haziran City Day kutlamaları sırasında açıldı.

Kiliseler, katedraller, manastırlar

Bu ayrı bir cazibe merkezleri.mimarlık, inananlar ve sadece meraklı turistlerin sevgilisinin dikkatini çekmek. Bunlar arasında, son zamanlarda restore edilen Kurtarıcı Kilisesi'ne özel dikkat gösterilmelidir. Troitsky katedralinin ve Peter ve Paul kilisesinin bulunduğu bölge olan Trinity Manastırı daha az popüler değildir. Manastırın kendisi erkektir. 1616'da kuruldu ve bugün bile ziyaretçi almaya hazır.

Dini dinlersenizTyumen manzaraları, Znamensky Katedrali'nden bahsetmeden yapamazsınız. 1786'ya kadar uzanmış ve bugün hala geçerli. Bu katedral, mimarlık hayranları için çok çekici, çünkü sözde "Sibirya barok" un canlı bir örneğidir.

Tsvetnoy Bulvarı

Bu bulvarın topraklarında, enen iyi dinlenme. Tyumen bir zamanlar Yekaterinburg mimarlarının, bugün tüm şehrin nüfusunun akşam yürüyüşleri için bir yer haline gelmiş olan modern bir bulvar koyduğu gerçeğiyle gurur duyuyor. Tyumen - Tsvetnoy Bulvarı'ndaki bu dönüm noktasının ölçeğinden söz edersek, spor, sanat, sirk, çeşme ve sevgili bölgesi olmak üzere beş alan oluşturmamız yanlış olur. Ayrıca tüm misafirlerin görünüşü, lütfen, itiraf etmeliyim, heykeller, çok şey olabilir.

Sibirya kedileri

Aynı zamanda en ünlülerden biridirşehrin manzaraları. Marina Alchibaeva'nın yarattığı meydan, uzun zamandır yürüyüş yapmak için favori bir yerdi. Eğer onun yapısı hakkında konuşursak, o zaman her şey o kadar basittir: Parkın nispeten küçük bir bölgesinde on iki kedi ve kedi heykeli vardır.

Doğa Müzesi

Bu dönüm noktasında Tyumen çoksık sık her türlü sergi ve şov düzenledi. Bu müze, iki güzel koleksiyon koleksiyonunun bir koleksiyonudur - paleontolojik ve hayvan, sürekli oradalar. Bu simgesel yapıya hayranlık duymak istiyorsanız, eski şehir hükümetinin binasının bulunduğu yere gitme vakti geldi.

anıtlar

Tyumen'de her çeşit çeşitlilik var.anıtlar. Bunlar arasında, savaştan geri dönüş yapmayan okullara yönelik bir anıt özellikle bilinmektedir. Yazarı ünlü heykeltıraş Raspopov'dur. Anıtın kendisi 1991 yılında dikilmişti ve o zamandan beri 22 Haziran'da gerçekleşecek gaziler için ana buluşma yeri oldu.

2006 yılında, Tyumen, bir daha, daha az bilinen, bir daha, jeolog Yuri Ervye bir anıt açıldı. Onun yazar heykeltraş Afanasyev.

Çocuk demiryolu

Eğer Tyumen ile gelen bir turist isenizÇocuk, o zaman çocuğunuzu bu şehrin bir başka cazibesi olan çocuk demiryoluna tanıtmanın zamanı geldi. Pitoresk bir gölün kıyısında yer alır, bu nedenle çocuklar eğlenirken, güzel doğal manzaraya hayran kalacaksınız.Related news

 • Çam Mantarı Tarifi Videosu
 • 30 yıldır bir erkek için ne hediye seçeceksin Bir erkek arkadaşına, meslektaşına, kardeşine ya da sevilen birine 30 yıl boyunca en iyi hediye
 • Enginarlı Zeytinli Spaghetti Tarifi – Yemek Tarifleri
 • Fırında Çıtır Tavuk Tarifi
 • Ubihinon compositum

 • Tyumen manzaraları

  Tyumen manzaraları


  Tyumen manzaraları

  Tyumen manzaraları

  Tyumen manzaraları

  Tyumen manzaraları

  Tyumen manzaraları

  Tyumen manzaraları

  Tyumen manzaraları

  Tyumen manzaraları

  Tyumen manzaraları

  Tyumen manzaraları

  Tyumen manzaraları

  Tyumen manzaraları

  Tyumen manzaraları

  Tyumen manzaraları

  Tyumen manzaraları