galeriler resim Ugra Motoblock - çiftçi için vazgeçilmez bir asistan
Ugra Motoblock - çiftçi için vazgeçilmez bir asistan 32 02.02.2019, 09:03

Ugra Motoblock - çiftçi için vazgeçilmez bir asistan

Motoblok "Ugra" evrensel bir birimdir.Yeterli güç, güvenilirlik ve güvenlik ile. Sürtünme, ürün taşıma ve kar kaldırma ile bitirme, herhangi bir tarım işi gerçekleştirmek için tasarlanmıştır.motoblock ugraOlduğu gerçeğinden dolayıiki adet PTO mili, bir buçuk düzine farklı tipte ekipman üniteye bağlanabilir. Kaliteyi teyit eden tartışmasız bir argüman, bu ekipmanı üreten kuruluş tarafından sağlanan iki yıllık bir garantidir.

Bununla çalışmak için dikkat edilmelidir.Ünite özel eğitim veya herhangi bir büyük fiziksel eforun kullanılmasını gerektirmez. Yukarıda belirtilen avantajlarla birlikte nispeten düşük fiyat, Ugra motoblock'u benzer ürünler pazarında oldukça popüler hale getirmektedir.

Modeller ve ekipman

Motoblock kurumsal OJSC'de üretilmektedirKaluga motoru. Bugüne kadar, bu ekipmanın 9 modifikasyonu geliştirilmiştir. Bu H12 (6.5 hp), H11 (6.5 hp) KADVI 168F-2A ile; H10 (7 hp), H9 (6 hp), H7 (6.5 hp), H5 (6 hp) Briggs ve Stratton ile; Honda GX200 ile H3 (6,5 hp), H2 (6 hp); KADVI DM-1M3 ile H1 (8hp).motora

"Ugra" - "yerli" bir motora sahip bir motoblok -Bu kit bir kültivatör ve pnömatik tekerlekler içerir. Diğer tüm ekler ayrı olarak satın alınır. Ünitenin saf formdaki ağırlığı 85 kg'dır. Kültivatör ve tekerlekleri dikkate alarak ağırlığı sadece 6 kg.

Ugra motoblokun taşınması çok kolaydır. Tamamen demontaj, sadece 10 dakika içinde, ağırlık olarak 60 kg'a düşürülür. 8 hp'ye kadar güç 2 hektara kadar bir arsa işlemek için izin verir. Motoblock, dümeni yatay bir düzlemde döndürmenize izin veren bir direksiyon sütununa sahiptir. Bu, toprak ekimi ve yetiştiriciliğinin verimliliğini büyük ölçüde artırır. Lastik bloklardan yapılmış kauçuk bloklar sayesinde, kontrol düğmelerinde titreşim oldukça boğuktur. Genel olarak, tüm kontroller direksiyon kolonu üzerinde oldukça uygun bir konuma sahiptir. Sol sapta bir serbest bırakma düğmesi ve sağda bir geri debriyaj kolu bulunması nedeniyle, motor birkaç saniye içinde durdurulabilir (acil durumlarda).

Ugra Motoblok tek ünitedirbenzer sınıf, bir vites kutusuna sahip, üç ileri hız ve bir - arka. Ek olarak, kayış ve zincir dişlilerinin olmaması nedeniyle bu ekipmanın servis ömrü ve güvenilirliği artar. Ayrıca, motor bloğunun güvenilirliğini de etkileyen sermet tekerlekleri ile "ıslak" yapışma ve ayrıca çalışma sırasında gürültüyü azaltır.

ekleri

Kar temizlerken, bir kar temizleme CM-06,6 kullanmanız önerilir (herhangi birini yapabilirsiniz).motoblock ugra yorumlarİyi bir çözüm enine kullanım olacaktırGPA 210 kar için tırmık. Patates hasat için, üç kazıcı birini seçebilirsiniz: NAP, KKN-01, N. Patates ekim yaparken, ekici KSM 1A kullanmak daha iyidir. İşlem, ya bir disk istifleyici ODN-01 ile ya da bir çift sıralı H ya da OMA-02 ile gerçekleştirilmektedir. PON-B-02 veya N pulluk, ideal bir seçenek olacak.Çok rahatça hareket etmek isteyenler için, Adaptör-1 römorkunu arka tekerlekler, çerçeve ve koltuk ile satın almanız tavsiye edilir.motoblock ugra

Avrupa standartlarına sahip birimgüvenlik - bu bir motosiklet "Ugra" dir. Bu ekipmanla ilgili yorumlar, özelliklerini tam olarak doğrular. Çok sayıda kullanıcı, bakımla ilgili tüm kurallara uymanız durumunda, kutunun ve motorun yağını zamanında değiştirdiğinden emin olursunuz, bu durumda ekipman size çok uzun bir süre dayanır. Mükemmel geri besleme, küçük bir çalı bile olabilen bir biçme makinesi aldı.

Ugra Motoblock - çiftçi için vazgeçilmez bir asistanresim Fotograf

Related news

 • Beyonce’nin ilginç sıra dışı’ saç stili
 • Porcupine Tree Şarkıları
 • Runa Yera: kehanette anlam ve yorum. Aşık Hera rune yorumlanması

 • Ugra Motoblock - çiftçi için vazgeçilmez bir asistan 28

  Ugra Motoblock - çiftçi için vazgeçilmez bir asistan


  Ugra Motoblock - çiftçi için vazgeçilmez bir asistan 90

  Ugra Motoblock - çiftçi için vazgeçilmez bir asistan 53

  Ugra Motoblock - çiftçi için vazgeçilmez bir asistan 43

  Ugra Motoblock - çiftçi için vazgeçilmez bir asistan 85

  Ugra Motoblock - çiftçi için vazgeçilmez bir asistan 71

  Ugra Motoblock - çiftçi için vazgeçilmez bir asistan 33

  Ugra Motoblock - çiftçi için vazgeçilmez bir asistan 59