Çukur Cumaali Kimdir Nasıl Bir Karakter Cumaali’yi Kim Canlandıracak 2019

Çukur Cumaali Kimdir Nasıl Bir Karakter Cumaali’yi Kim Canlandıracak 2019

Çukur Cumaali Kimdir Nasıl Bir Karakter Cumaali’yi Kim Canlandıracak 98 03.02.2019, 12:37

Çukur Cumaali Kimdir? Nasıl Bir Karakter? Cumaali’yi Kim Canlandıracak?

Çukur dizisinde Cumaali Koçocalı çok yakında hapisten çıkacak. Cumaali Koçovalı aileden kimseyle görüşmüyordu; hapisten iken Karakuzular’ın Çukur’u mahvettiğini ve ailesini katlettiğini öğrenecek ve hapisten çıktıktan sonra Karakuzular’ın karşısına bir abi gibi dikilecek.  Çukur’da Cumaali karakterine hayat veren Necip Memilli’nin hapishane sahnelerini izleyeceğiz ilk olarak sonra ki haftalarda efsane içeriden çıkacak. 

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur 2. sezona kaldı kalmasına ama çok büyük değişiklikler ile Çukur 2018 2019 yeni sezonuna adım atacak. Çukur dizisi bilindiği üzere 33. bölümü ile sezona veda etmişti ve veda sırasında bir çok başrol oyuncusu da Çukur dizisine veda etmişti.

Çukur dizisinden ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncular listesi için tıklayınız
Çukur dizisinin sezon finalinde dizide iki düşman grupta benzer saldırılara maruz kalmıştı. Hem Vartolu hemde İdris ve Yamaç’da saldırılan hedefi olmuştu. İzleyicinin kafasında ki en büyük soru ise bu iki gruba da saldırı düzenleyen isim kimdir? Akıllara ise Cumaali meselesi geldi.
Bilindiği üzere bize daha önce Cumaali’nin bir meseleden dolayı hapse girdiği hatta hapiste krize girince İdris’in Cumaali’ye yardım ettiği bilgisi verilmişti; ancak Cumaali bizlere gösterilmemiş ve yakında çıkacağı ve Çukur’a geleceği bilgisi verilmişti.
Çukur dizisinin sezon finalinde Çukur simgesi taşımayan ancak kendisine Çukur simgesine çok benzeyen farklı bir simge ile Çukur’a gelen takım elbiseli adamlar gelmişti. Akıllara ise Çukur’da İdris’in boşluğunu bu yeni adamlar mı dolduracak sorusu gelmişti; ancak aldığımız bilgilere göre bu yeni gelen adamlara karşı Vartolu ve Yamaç birlik olarak engel olmaya çalışacağını öğrendik. Olası bir Yamaç ve Vartolu birlikteliğine üçündü kardeş Cumaali hapisten çıkında dahil olacak ve Karakuzular’ın korkulu rüyası olacak. 

Peki Çukur dizisinde Cumaali karakterine kim hayat verecek?

Daha önce Cumaali’yi dizinin ilk bölümünde ölen Mustafa Üstündağ’ın hayat vereceği bilgisi vardı ancak bu bilgi doğru çıkmadı. Son olarak Cumaali karakteri ile ilgili Birsen Altuntaş konuştu ve Necip Memili’nin adı  Çukur dizisinde Cumaali karakteri için konuşuluyor dedi. Daha önce ise Cumaali karakteri için Onur Dilber’in adı sıkça geçmekteydi.

Necip Memili Kimdir?

Necip Memili 1980 yılında Adana’da doğmuştur ve 38 yaşındadır. Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk olarak Stv’nin Beşinci Boyut dizisinde görev alarak sektöre giren Necip Memili sektörde çok farklı projede oynamıştır. Selena dizisi bu dizilerden biridir. Kehribar Muhteşem Yüzyıl Kösem Dolunay ve Şahsiyet dizileri Necip Memili’nin yer aldığı son dönemde ki önemli projelerdir. Caner Cindoruk ile çocukluk arkadaşıdır ve İstanbul’a oyunculuk için beraber gelmişlerdir ve ikisi de çok başarılı iki oyuncu olmuşlardır.

Çukur 17 eylül 2. sezon 3. fragmanı Cumaali Geliyor

Güncelleme 14 Ağustos:

Çukur dizisinde rol alması için Erkan Avcı’ya teklif gittiği yönünde idialar var. İddianın sahibi ise Yazar birsen Altuntaş. Erkan Avcı bilindiği üzere son olarak Payitaht Abdülhamid dizisinde rol almıştı ancak Cesur ve Güzel dizisi ile ismini duyurmayı başarmıştı. 1982 de Diyarbakır’da doğan Erkan Avcı 36 yaşındadır ve Mimar Sinan Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunudur. 

Güncelleme:

Çukur dizisi kadrosuna daha önce Anne dizisi ile tanınan Berkay Ateş’in dahil oldu. Berkay Ateş’in hayat vereceği karakterin detayları belli olmasa da Ay Yapım Berkay Ateş ile sözleşme imzaladı. Çukur dizisinde Berkay Ateş sert bir karaktere hayat verecekmiş.

Çukur Cumaali Kimdir Nasıl Bir Karakter Cumaali’yi Kim Canlandıracak 2019

Çukur Cumaali Kimdir Nasıl Bir Karakter Cumaali’yi Kim Canlandıracak 2019

Related news

 • Hızlı kilo verdiren 17 gün diyeti
 • 2019-2019 Sonbahar-Kış Güzellik Trendleri
 • Aronya meyvesi nedir ve faydaları nelerdir
 • Çocuğun bebek yaşı. Bebeklikte gelişme

 • Çukur Cumaali Kimdir Nasıl Bir Karakter Cumaali’yi Kim Canlandıracak 66

  Çukur Cumaali Kimdir Nasıl Bir Karakter Cumaali’yi Kim Canlandıracak


  Çukur Cumaali Kimdir Nasıl Bir Karakter Cumaali’yi Kim Canlandıracak 91

  Çukur Cumaali Kimdir Nasıl Bir Karakter Cumaali’yi Kim Canlandıracak 31

  Çukur Cumaali Kimdir Nasıl Bir Karakter Cumaali’yi Kim Canlandıracak 31

  Çukur Cumaali Kimdir Nasıl Bir Karakter Cumaali’yi Kim Canlandıracak 67

  Çukur Cumaali Kimdir Nasıl Bir Karakter Cumaali’yi Kim Canlandıracak 79

  Çukur Cumaali Kimdir Nasıl Bir Karakter Cumaali’yi Kim Canlandıracak 42

  Çukur Cumaali Kimdir Nasıl Bir Karakter Cumaali’yi Kim Canlandıracak 3