Uyuşturucu Herbion. Kullanım Talimatları 2019

Uyuşturucu Herbion. Kullanım Talimatları 2019

Uyuşturucu Herbion. Kullanım Talimatları 100 19.01.2019, 07:28

Uyuşturucu "Herbion". Kullanım Talimatları

Uygulamaya ilişkin talimatın "Gerbion" preparatı, fitogenezisin efektif balgam söktürücü ilaç olarak karakterize edilerek, mukolitik ve anti-inflamatuar etki oluşturmaktadır.

Bu ilaç,şurup formu (şişe başına yüz elli mililitre). Preparat Beş mi yaprağı ekstresi plantago lanceolate 1.25 gram, ebegümeci çiçek özüt aynı miktarda, C vitamini altmış beş miligram ve (şeker hastası hastalarda bilmek önemlidir) sükroz, dört gram içerir.

İlaç hazırlama "Gerbion" (talimatuygulamada bu bilgiyi içerir) bileşimi içerdiği bileşenler nedeniyle, balgamın viskozitesini düşürebilir, salgı kıvamında daha sıvı bronşiyal bezlerin üretimini artırarak sili epitelyum kılıcını aktive edebilir. Yukarıdaki sonuçların bir sonucu olarak, balgam hafifleşir, trakeobronşiyal ağaca öksürük yoluyla daha çabuk ve tamamen giderilir. Solunum borusundan zamanında çıkarılması durgunluğunu ve dolayısıyla patojen mikroorganizmaların çoğalmasını engeller.

Göz önünde bulundurulan ilaçta bulunan askorbik asit, en güçlü doğal antioksidan olduğundan, bağışıklık sistemini güçlendirir ve toksinlerin etkilerini azaltır.

İlaç "Herbion", talimat gösterir,viskoz ve zor besleyici balgam varlığıyla eşlik akciğerlerdeki ve solunum sistemindeki hastalıkların tedavisinde endikedir. bronşit (obstrüktif akut ya da kronik), pnömoni, bronşiyal astım, grip, farenjit, soluk borusu, gırtlak, akciğer tüberkülozu, trakeobronşit, ve diğerleri: bunların arasında şunlar bulunmaktadır. Buna ek olarak, ıslak öksürük ilacı "Gerbion" - her evde ecza dolabında vazgeçilmez bir araçtır.

Bunun kullanımı için kontrendikasyonlarilaç: fruktoz intoleransı, bileşenlerine bireysel duyarlılık, hastanın yaşı iki yıldan azdır. Bu, çocuğun beklenti döneminde ve doğal beslenmede tolere edilemez anlamına gelir, ancak bu dönem boyunca kadının ve çocuğun üzerindeki etkisi yeterince incelenmediği için aşırı dikkatle yapılmalıdır.

İlaç "Gerbion" (bu bilgiyi içeren talimatlar) bulantı, cilt kaşıntısı, anjiyoödem, kurdeşen gibi istenmeyen etkilere neden olabilir.

Önerilen ilaç dozu

İki ila yedi uyuşturucudan çocuklar beş ile gösterilirMililitre günde üç kez. Yedi ila on dört yaş arası çocuklar, benzer bir sıklıkta beş ila on mililitre alırlar. Yetişkin hastalar, kural olarak, günde üç ila beş kez on mililitre reçete edilir.

Terapötik kursun ortalama süresi on ila yirmi gündür.

Kuru soğan, kuru öksürükeylemi öksürük refleksini engellemeyi amaçlayan ilaçlarla paralel olarak kullanılması önerilmez (aralarında Sinekod, Kodelak, Stoptussin, Terpinkod ve Libeksin gibi ilaçlar). Eşzamanlı kullanımları ile balgamın durgunlaşması mümkündür ve bu da çeşitli türdeki enfeksiyonların patojenlerinin çoğalmasına yol açar. Bu nedenle inflamasyon süreci bronş ağacının duvarlarında artabilir ve zarar görebilir.

Ortak resepsiyon doğru olarak zarar vermezilaçların değiştirilmesi: beklentileri gün boyunca kullanılır ve antitüssifler - yatmadan önce bir kez (gece boyunca tam dinlenme sağlar).

Uyuşturucu Herbion. Kullanım Talimatları 2019

Uyuşturucu Herbion. Kullanım Talimatları 2019

Related news

 • Baharda budama ağaçları: Nereden başlamalı
 • Lif Perisi Arzunun Kalpli Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Hamileyken bebek emzirilebilir mi

 • Uyuşturucu Herbion. Kullanım Talimatları 70

  Uyuşturucu Herbion. Kullanım Talimatları


  Uyuşturucu Herbion. Kullanım Talimatları 51

  Uyuşturucu Herbion. Kullanım Talimatları 20

  Uyuşturucu Herbion. Kullanım Talimatları 90

  Uyuşturucu Herbion. Kullanım Talimatları 37

  Uyuşturucu Herbion. Kullanım Talimatları 11

  Uyuşturucu Herbion. Kullanım Talimatları 31