Vadim Glukhov. Hayat ve ölümVadim Glukhov. Hayat ve ölüm


Vadim Glukhov. Hayat ve ölüm 40 01.02.2019, 02:44

Vadim Glukhov. Hayat ve ölüm

90'ın evinin tarihinde değildi.müzikal punk rock grubu "Gazze Şeridi" nden daha popüler. Sassy faul dilini iyi kısmı ile baharatlı komik neşeli melodileri, serpiştirilmiş hayatın tüm çıplaklığıyla, yansıyan ritmik şarkılar, hızla halkın sevgisini ve tanıma kazandı. Konserler grubu "Gazze" Solist Yuri Hoyu ve favori şarkıların kayfovat şarkı, tüm şehirler, bölgeler geldi. Grup, Aralık 1987'de ortaya çıkmış ve var olduğu süre boyunca birçok müzisyen kompozisyonunun yerini almıştır. Kurşun şarkıcı ve "Gazze Şeridi" Yuri Hoi kurucusu iyi arkadaş olduk yetenekli bir grup insan katılmayı tercih etti. Gitaristler, klavyeciler birkaç kez değişti ancak müzik ekibinin başarısı zayıflamadı.

Grup yapısı

Grubun ilk kompozisyonu,solist Yuri Klinsky, davulcu Oleg Kryukov, basçı Semyon Titievsky ve Sergei Tupikin var. 1991 yılında gitarist Igor Zhirnov gruba katıldı ve 1992 yılında Sergei Tupikin'in yerini alan gitarist Vadim Glukhov da grupta yer aldı. Vadim ve Yuri, birkaç yıldır tanıdıklarıydı, çoğunlukla müzik partilerine geçti. Vadim Glukhov, o dönemde Voronez Filarmoni Orkestrasında çalışmış, profesyonel bir müzisyendir. Yura Khoy Glukhova'nın takımında oynamasını önerdi ve Vadim memnuniyetle kabul etti.vadim sağır insanlar

Gitarist biyografisi

Vadim Glukhov çocukluktan müzik okudu. Ortaokulda, gitarı hak etti, ebeveynleri bu enstrümanı satın almadan önce birkaç yıl keman bir müzik okulunda okudu. Grubun gitaristi, evli, hayatı Vadim Glukhov adanmış müzik hiçbir çocuğu vardı değildi - Filarmoni işin birkaç yıl kolektif "gaz sektöründe" katılım yaklaşık on yıl yerini aldı. Vadim, müzisyenin son günlerine kadar Yuri Khoy ile birlikte çalıştı, ölümünden önce bir solist gördüğü son arkadaşıydı.

sağır gitarist vadim

Trajediden sonraki hayat

Vadim Glukhov - son grubun gitaristi- çok zor arkadaşı Yuri Khoy'un ölümüne uğradı. Kariyerinde uzun bir ara geldi, Vadim Voronezh şarkıcılarından birinin kadrosunda oynadığı kazanç uğruna şarkılar ve müzik yazıyor. Bu sınıflar özel gelir getirmiyor. Gazze Şeridi Igor Anikeev ve Yuri Japrintsev'in eski üyeleriyle birlikte Vadim önceki takımı yeniden yaratmaya çalışıyor ve grup için yeni şarkılar yazıyor ancak çocuklar başarısız oluyor.sağır cenaze

Son yıllar

Yura Khoy, 2000 yılında Voronejde ve onun arkadaşı öldü.Vadim Glukhov 11 yıldır "Gazze Şeridi" solistinden sağ kurtuldu. Son yıllarda gitaristin yoğun depresyonda olduğu, sıklıkla da evle iç içe bir yer bulamadığı bir yer bulamadı. Yuri Klinsky'nin hayatından ayrıldıktan sonra grubun birçok müzisyeni bu dünyayı terk etti. Vadim Glukhov, Ocak 2011'de ortadan kayboldu, polis, arkadaş ve akrabalar tarafından arandı. gitarist aile üyeleri Glukhov aniden gitmişti söylendi, onun ortadan kaybolmasıyla nedenleri kimseyi arayamadım. Müzenin bıraktığı daire açıldı, ev telefonu işe yaramadı. Kayıp olanı bulmak hemen mümkün değildi. Vücudu, Voronezh'deki askeri havaalanının yakınında sadece Nisan 2011'de keşfedildi. Sert cesetin yanında, alkol ve şişe corvalole içeren şişeler bulundu. Akrabaların Vadim'in alkol içmediğini iddia etmelerine rağmen, doktorlar ölüm nedenini kötü kalitede alkolle zehirlenme olarak gösterdiler. "Gaz Sektörü" nin son gitaristi Budyonovsky Mezarlığı'na gömüldü. Ne yazık ki, Vadim Glukhov'un sorduğu bu değildi. cenaze fanlar ve grubun hayranları tarafından toplanan fonlar için düzenlenmiş ve hayattan yola beklentisiyle, Vadim talep ettiği para, sonraki Yuri Klinskikh mezarlığa sol kıyısında Budenovsky üzerinde bir yer, sadece yeterli oldu.

Vadim Glukhov. Hayat ve ölümVadim Glukhov. Hayat ve ölüm

Related news

 • Hastalar nelere dikkat etmelidir
 • Ören Hanım Karpuz Bebek Patik Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • B12 Vitamininin Eksikliği
 • Çöp poşetinden vakumlu poşet nasıl yapılır
 • Tunus İşi Erkek Ata Yeleği Yapımı Türkçe Videolu

 • Vadim Glukhov. Hayat ve ölüm 77

  Vadim Glukhov. Hayat ve ölüm


  Vadim Glukhov. Hayat ve ölüm 12

  Vadim Glukhov. Hayat ve ölüm 88

  Vadim Glukhov. Hayat ve ölüm 21

  Vadim Glukhov. Hayat ve ölüm 10

  Vadim Glukhov. Hayat ve ölüm 17

  Vadim Glukhov. Hayat ve ölüm 73

  Vadim Glukhov. Hayat ve ölüm 53

  Vadim Glukhov. Hayat ve ölüm 9

  Vadim Glukhov. Hayat ve ölüm 82

  Vadim Glukhov. Hayat ve ölüm 90

  Vadim Glukhov. Hayat ve ölüm 17

  Vadim Glukhov. Hayat ve ölüm 80

  Vadim Glukhov. Hayat ve ölüm 30