Vera Brezhnevanın çocukları. Vera Brezhneva kaç tane çocuğu var 2019

Vera Brezhnevanın çocukları. Vera Brezhneva kaç tane çocuğu var 2019
16.07.2019

Vera Brezhnevanın çocukları. Vera Brezhneva kaç tane çocuğu var 50

Vera Brezhneva'nın çocukları. Vera Brezhneva kaç tane çocuğu var?

Özenli ve sevecen bir anne olmakharika kızları, yaratıcılık ve kariyer gelişimi için yeterli zaman vermek - her şeyi Vera Brejnev, ünlü pop şarkıcısı ve aktris için oldukça mümkündür. Ve her şey, sadece Ukrayna'da değil Rusya'da da en güzel kadınlardan biri olmaya devam ediyor. Peki Vera Brezhneva kaç tane çocuğu var?

İlk kez - annem

kaç çocuk inançlı inanca sahip?

Sofya Vera Brezhneva'nın ilk kızı Mart 2001'de doğum yaptı. Ancak, o zaman bir takma ad var mıydı. Adı Vera Viktorovna Galushka'ydı ve doğduğu yerde Dneprodzerzhinsk'te yaşıyordu.

Galushka ailesinin zengin, hatta kategorisine girmedi,Aksine, yoksul olarak çağırılabilirler. Ebeveynler fabrikalarda çalışıyorlardı, Vera hariç üç aile daha büyüdü. Ancak, ahlak ile her şey yolundaydı. kızı Vitaly Voichenko ile sivil evlilik yaşadıktan sonra hamile olunca örfi kocasının doğum karşı olmasına rağmen Ve, anne, ona kürtaj izin vermedi. Sonuç olarak Vera'yı kızı ile birlikte terk edip ayrıldı.

Kızı başarıya teşvik oldu

Bağımsız başlarda huzursuzluk testlerihayat kızın aşağı, belki, tersine izin vermedi, ona gücü ve amacı verdi. Sonya 18 aylıkken, annesi bir aktris olmak için çocukluğunun hayalini gerçekleştirmeye karar verdi. Okul yıllarında bir süre sonra, Vera, yerel Gençlik Tiyatrosunda çalışan bir oyun stüdyosunda çalıştı.

"VIA GRA" döküm grubu başlangıcı işaretlediyetenekli bir şarkıcının yaratıcı kariyeri. Çünkü bu yarışmada Vera Galushka başarılı bir şekilde başardı. Bununla birlikte, yapımcı derhal takma adını - Brejnev'i aldı ve Alena Vinnytska yerine "VIA GRA" topluluğunun bir üyesi oldu.

Dört yıl geçti bir an gibi: Konserler, turlar, yeni şarkılar. Bir olaylar, insanlar, duyguların kaleydoskopu. Ve şarkıcı aniden bir süre durmanın zamanının geldiğini fark etti. Özellikle Sonya'nın kızı ilk sınıfta okula gitmesi gerektiği için. Açıktır ki, annem şu an çocuğun yanında olmak ve ona yardım etmek istedi. Vera Brezhneva'nın çocukları daima annesinin bakımını hissettiler. Kızları özellikle ihtiyaç duyduğu zaman sezgisel olarak hissetti.

Mutlu evlilik ve ikinci kızı

Brezhnev inancının çocukları

Ukraynalı işadamı Mikhail Kiperman ile evlilikilk başta çok mutlu oldu. Gelecekte anne babaların kızının adı geldi. Ve sıra dışı bir isim Sarah'ya yerleşti. Muhtemelen, çünkü kızlarını Tanrı'nın armağanı olarak gördüler.

Kendinize olumsuz bakmamak içinTutum, kıskançlık, şarkıcı kişisel yaşamını tanıtmak istemedi. "Brezhnev'in İnançları, Çocuklar" konusu uzun süre kapalıydı. İnternette da kızların fotoğrafları da görünmedi. Ancak bir kamu çalışanının ve ailesinin gölgelerde kalması çok zordur.

Yaratıcı planda ikinci kızın doğumu çakıştıBir oyunculuk kariyeri ile Vera Brezhneva için. Ancak, daha önce filmlerde bazı küçük rolleri vardı. Ama 2008 yılında, aktör ve senarist Vladimir Zelensky o büyük rol oynadığı "City of Love," film yıldızı şarkıcı önerdi. Yönetmen Marius Weisberg ile işbirliği şartlarını tartıştıktan sonra Vera Brezhneva çalışmaya başladı. Zaten hamile olmasına rağmen, aktif olarak hareket etmeye devam etti. Film ekranlarda çıktı ve başarılı olduğu ortaya çıktı. Sevgiyle ilgili nazik ve esprili bir hikaye seyircinin kalplerini kazandı.

Ve filmin 2009 yılının kahramanları ikinci kızı Sarah'yı doğurdu.

Öyleyse Vera Brezhneva'nın çocukları, yaratıcı ve profesyonel gelişimine asla müdahale etmedi.

Filmlerde ve evde rolleri birleştirmek

Faith Brezhnev Çocuk Fotoğrafı

İlk filmin başarısından sonra,İkincisi, sonra üçüncü ve dördüncü - "Büyük bir şehirde aşk" ın devamı çok daha fazlaydı. Paralel Vera Brezhneva, daha az popülerliğe sahip olmayan “Firs” ve “Fir-2” adlı komedi filmlerinde rol aldı.

Şarkıcının yalnız kariyeri de devam etti. Vera Brezhnev'in çocukları ona yaratıcı araştırmalar ve bulgular için ilham verdi.

Sarah'nın doğumundan önce bile, seyirciye ilk olarak "Ben oynamıyorum" şarkısı için solo bir video sunuldu, biraz sonra da Nirvana videosu yayınlandı.

2019 yılında, doğum izninden sonra, VeraBrezhneva Dan Balan ile düet çaldı. "Gül Yaprakları" kompozisyonu bir hit oldu ve eyleme itici bir görev yaptı. Yakında, 2011 yılında 13 parçanın oluşturduğu şarkıcı "Aşk dünyayı kurtaracak" solo CD'si piyasaya sürüldü. Başarı doruğunda kaydedildi ve ikinci albüm "Vera Brezhnev. Güzellik Sırları ». 8 Mart 2011'de piyasaya sürüldü.

Ne yazık ki, yaratıcı başarı aile mutluluğuna katkıda bulunmadı. Mikhail Kiperman ile evlilik 2012 yılında parçalandı.

Vera Brezhnev'in kızları ona destek vermeye başladı

kardeşlerin iman kızlarının fotoğrafı

Şarkıcı onun için çok olduğunu itiraf ediyorzor bir dönem bile bir psikologun yardımına başvurmak zorunda kaldı. Ve görünüşte önemsiz gerçekleri konuşsa da, Vera ruhta daha kolay oldu. İnsanlar bir araya aşık ve sonra evlenirler, çocuk sahibi: Sonuçta, aslında, her hayat, hatta en somut, şok burada bitmiyor. Bir şeyler ters giderse uzaklaşırlar.

Ve Vera gerçekten hissettim: Bir kaç favori çocuk olduğunda, herhangi bir zorluğun hayatta kalması daha kolaydır. Röportajlardan birinde, şarkıcı son zamanlarda çok ağır bir turun ardından, saatlerce, eve dönerek yorgun ve posteri "Annem, geri döndü!" Diye gördü. Tabii ki çok etkilendi. Ve bir kez daha hissetti: sevgili çocuklara sahip olmak, onların desteklerini ve anlayışlarını hissetmek ne mutluluk!

Vera Brezhneva'nın kızlarının fotoğraflarına baktığın zaman, annelerinin nasıl göründüğünü görüyorsun. Ve sizce, belki de, aralarında, dış benzerlikle aynı içsel karşılıklı anlayış vardır.

Dostu aile

Ve bu karşılıklı anlayış. Birçok gerçek bunun hakkında konuşur. Çünkü Vera ve çocukları sıcakkanlı ve sıcak bir ailedir.

Annem işten sonra eve geldiğinde,Küçük Sarah sık sık onu beslemeye çalışır, sonra annem ne tür bir çay içeceğini, ona ne tür bir "kurabiye" getireceğini sormaya çalışır. Vera Brezhneva'nın çocukları çok duyarlı, şefkatli ve zeki kızlar.

Brezhnev inancının kızı Örneğin, eski Sophia zaten patladıörgütsel yetenek. Geçen yılın Aralık ayında, Sarah dört yaşındaydı ve annem turneye çıktı ve sadece kızının doğum gününde eve dönmek zorunda kaldı. Yani tatilin tüm organizasyonu, on iki yaşındaki Sonya devraldı ve bu rolle çok iyi başa çıktı.

Bu nedenle Vera Brezhneva'nın bir röportajda söylediği şaşırtıcı değil: “Çocuklarımın annesi olmaktan dolayı mutluyum. İşte bu yüzden onlara bir erkek kardeş ya da kızkardeşi vermek istiyorum. "

Öyleyse şu soruyu yanıtlayın: “Kaç çocuk Vera Brezhneva'ya sahip?” - cevap verebilirsin: “İki kız çocuğu. Ancak, Tanrı istekli, sevgili adamı ve diğer çocukları ailesinde görünecektir.

Vera Brezhnevanın çocukları. Vera Brezhneva kaç tane çocuğu var 2019

Vera Brezhnevanın çocukları. Vera Brezhneva kaç tane çocuğu var 2019

Related news

 • Dökülen Saçlar İçin Isırgan Otu Kürü
 • Uzun Püsküllü Çilek Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
 • Tavşan pişirilmiş pişirme reçetesi
 • Keçeden yapılan elişleri el sanatları
 • Ultrabook Asus Zenbook UX32LA

 • Vera Brezhnevanın çocukları. Vera Brezhneva kaç tane çocuğu var 96

  Vera Brezhnevanın çocukları. Vera Brezhneva kaç tane çocuğu var


  Vera Brezhnevanın çocukları. Vera Brezhneva kaç tane çocuğu var 58

  Vera Brezhnevanın çocukları. Vera Brezhneva kaç tane çocuğu var 9

  Vera Brezhnevanın çocukları. Vera Brezhneva kaç tane çocuğu var 57

  Vera Brezhnevanın çocukları. Vera Brezhneva kaç tane çocuğu var 92

  Vera Brezhnevanın çocukları. Vera Brezhneva kaç tane çocuğu var 27

  Vera Brezhnevanın çocukları. Vera Brezhneva kaç tane çocuğu var 44

  Vera Brezhnevanın çocukları. Vera Brezhneva kaç tane çocuğu var 12

  Vera Brezhnevanın çocukları. Vera Brezhneva kaç tane çocuğu var 30

  Vera Brezhnevanın çocukları. Vera Brezhneva kaç tane çocuğu var 79

  Vera Brezhnevanın çocukları. Vera Brezhneva kaç tane çocuğu var 57

  Vera Brezhnevanın çocukları. Vera Brezhneva kaç tane çocuğu var 64

  Vera Brezhnevanın çocukları. Vera Brezhneva kaç tane çocuğu var 88

  Vera Brezhnevanın çocukları. Vera Brezhneva kaç tane çocuğu var 51