Vesyoloe köyü (Adler) - Soçinin pitoresk köşesinin başlıca manzaraları 2019

Vesyoloe köyü (Adler) - Soçinin pitoresk köşesinin başlıca manzaraları 2019

Vesyoloe köyü (Adler) - Soçinin pitoresk köşesinin başlıca manzaraları 14 08.02.2019, 16:47

Vesyoloe köyü (Adler) - Soçi'nin pitoresk köşesinin başlıca manzaraları

Veseloe köyü (Adler), Soçi'nin oldukça küçük, kompakt, ancak inanılmaz pitoresk bir köşesidir. Bu, Rusya'nın güneyindeki en uç noktadır, o zaman sadece Abhazya'dır.

köy neşeli adler

Ana cazibe merkezi

Belki de en çok ziyaret edilen yer burasıImeretinskaya koyu plajdır. Bu şaşırtıcı değil, çünkü Soçi'de, turistlerin çoğu, Mayıs-Eylül döneminde- tatil sezonu tam hızlandığı zamanlarda gelir. Ve Güney'deki tatil tabii ki plaj ve deniz keyfini varsayar. Yani, Vesyoloe köyü (Adler), yüzmek ve güneşlenmek istiyorsanız ferah sahillerde dinlenmek için harika bir yerdir.

Bu çakıl taşlı plaj gerçek olarak kabul edilebilirköyün ziyaret kartı. Ve bu arada, banyo yapmanın yanı sıra bir sürü ilginç etkinlik daha var. Örneğin, balık tutkunu bir kişi bir tekneyi kiralayabilir ve yakalamayı bekleyerek kıyıda yerleşebilir. Bunun gibi diğerleri su kayağı ve hidro bisiklet gibi eğlenceli olacak. Ve daha rahat olanlar, bu yerlerde düzenli olarak düzenlenen yat veya motosiklet üzerindeki yürüyüşleri sevecekler.

Çeşitli rekreasyon

Yukarıdakilere ek olarak, böyle bir yerde iken,Bir köy Vesyoloe (Adler) olarak, biraz geziye çıkabilirsiniz. Örneğin, Krasnaya Polyana'yı ziyaret edin ve görkemli Kafkas Dağlarına hayran olun ya da Abhazya Cumhuriyetine gidin. Ayrıca maymun kreş ziyaret edebilirsiniz - köyün kendisi topraklarında, orada bulunmaktadır. Ancak bu amatör bir eğlence.

Unutulmamalıdır ki Vesyoloe köyü (Adler)herhangi bir kulüp, disko ve eğlence merkezi olmayan bir yer. Daha kesin bir ifadeyle öyle, ama çok az. Yaz aylarında, sadece birkaç küçük bar ve kafe var. Burası, sakin ve huzurlu bir tatil izleyenlerin favorisi haline geldi.

adler köy neşeli özel sektör

Nerede kalabilirim?

Birçok kişiye her yere gitmeden önce,ayrı bir daire kiralamanın veya otelde kalmanın daha iyi olduğunu düşünüyorum? Birisi komple özgürlüğü seviyor, biri uygun hizmeti almaktan hoşlanıyor. Ancak dinlenme merkezi "Adler" (Vesyoloe yerleşimi) gibi bir yere dikkat çekmek isterim. Bu, yüksek konforlu, kendi donanımlı çakıl taşlı bir kumsalda bulunan büyük bir yazlık kompleksidir. Bu arada, Soçi'deki değil, tüm kıyılardaki en iyilerden biri. Tabii ki, çok büyük değil (yaklaşık 50 metre), ama dinlenmek çok hoş - yataklar, şemsiyeler ve şezlongların yanı sıra plaj ekipmanı için bir kiralık nokta var.

Hala burada her şeyden başka bir şey var.iyi bir eğlence ve rahat bir konaklama için gerekli. İyi döşenmiş odalar, yeni mobilyalar, spor alanları, spor salonu ve sauna, dans pisti ve daha fazlası. Genel olarak, herkes zevkinize bir ders bulacaktır.

rekreasyon merkezi adler köy neşeli

Bilmek ilginç nedir

Birçok turist, Adler'e (Vesyoloye köyü) gitmektedir.özel sektör). Bunun için birçok sebep var. Neden bu tesisi tatiliniz için bir yer olarak seçmiyorsunuz? Mükemmel hizmet ve servis var, bir deniz, doğal yerler ve turistik mekanlarla dolu, eğlence ve alışveriş merkezleri, gece hayatı ve Soçi kentinin yanı sıra inanılmaz güzel. Öyle ki, Mısır, İspanya veya Türkiye'ye gitme şansına sahip olsalar bile her yıl onbinlerce turist oraya gidiyor.

Vesyol'daki iklim tüm Adler'deki ile aynı -Mayıs ve Ekim ayları yaz orada hüküm sürer ve ortalama sıcaklık 25 derece altındadır. Deniz suyu da 21-23 dereceye kadar iyi göstergelere kadar ısıtır. Bu arada mahalle şifalı çamurun yanı sıra maden suları açısından da zengindir. Yani, tatile bu yerlerde olmak, sadece eğlenceli değil, aynı zamanda daha sağlıklı olamaz. onlardan kurtulmak gerektiğini ve cesaretle yaşamın her zevklere sahip yaz aylarında bu tesisi gitmek - Adler gitmek edip etmeyeceğine şüphe üzerine varsa çünkü.

Vesyoloe köyü (Adler) - Soçinin pitoresk köşesinin başlıca manzaraları 2019

Vesyoloe köyü (Adler) - Soçinin pitoresk köşesinin başlıca manzaraları 2019

Related news

 • Biberli Ekmek Yapımı Videosu
 • Demet Akalın: Ben size ne yaptım
 • İlaç Remantadin. Kullanım Endikasyonları
 • Teen Wolf S04E04 Promo
 • Hamilelik En Erken Nasıl Anlaşılır
 • Sıcak Havalarda Gıdaları Dışarıda Bekletmeyin

 • Vesyoloe köyü (Adler) - Soçinin pitoresk köşesinin başlıca manzaraları 21

  Vesyoloe köyü (Adler) - Soçinin pitoresk köşesinin başlıca manzaraları


  Vesyoloe köyü (Adler) - Soçinin pitoresk köşesinin başlıca manzaraları 31

  Vesyoloe köyü (Adler) - Soçinin pitoresk köşesinin başlıca manzaraları 19

  Vesyoloe köyü (Adler) - Soçinin pitoresk köşesinin başlıca manzaraları 44

  Vesyoloe köyü (Adler) - Soçinin pitoresk köşesinin başlıca manzaraları 21

  Vesyoloe köyü (Adler) - Soçinin pitoresk köşesinin başlıca manzaraları 20

  Vesyoloe köyü (Adler) - Soçinin pitoresk köşesinin başlıca manzaraları 39

  Vesyoloe köyü (Adler) - Soçinin pitoresk köşesinin başlıca manzaraları 33

  Vesyoloe köyü (Adler) - Soçinin pitoresk köşesinin başlıca manzaraları 78

  Vesyoloe köyü (Adler) - Soçinin pitoresk köşesinin başlıca manzaraları 68

  Vesyoloe köyü (Adler) - Soçinin pitoresk köşesinin başlıca manzaraları 16

  Vesyoloe köyü (Adler) - Soçinin pitoresk köşesinin başlıca manzaraları 59

  Vesyoloe köyü (Adler) - Soçinin pitoresk köşesinin başlıca manzaraları 6

  Vesyoloe köyü (Adler) - Soçinin pitoresk köşesinin başlıca manzaraları 6

  Vesyoloe köyü (Adler) - Soçinin pitoresk köşesinin başlıca manzaraları 89

  Vesyoloe köyü (Adler) - Soçinin pitoresk köşesinin başlıca manzaraları 95