Vetclinik Alpha in Balashikha: hizmet ve yorumlar 55 01.02.2019, 15:32

Vetclinik Alpha in Balashikha: hizmet ve yorumlar

Balashikha'daki Vetclinica "Alpha", hayvanların geniş bir yelpazede tedavi edilmesine yönelik hizmetler sunmaktadır. Yeterli deneyime sahip yüksek nitelikli uzmanlar burada çalışır.

Adres ve çalışma şekli

Balashikha'daki Vetklinika "Alpha" şu adreste bulunur: Komsomolskaya street, 18. Randevu almak için, kurumun resmi sitesinde belirtilen klinik telefonları aramanız gerekir.

veteriner kliniği "Alfa" Balashikha

Vetklinik her gün 9.00 - 20.00 arasında çalışmaktadır. Pazar günleri kurum saat 18.00'de kapanır. Böylece ziyaretçiler yardım için ve hafta sonları başvuruda bulunabilirler.

Klinik hizmetler

Kurumda hem terapistler hem dedar uzmanlar. Veterinerler modern cihazlarla ilgili hayvanların tam bir araştırmasını yaparlar, bu nedenle doğru tanı formülü ile ilgili sorunlar neredeyse ortaya çıkmaz.

Veteriner Kliniği "Alfa" Balashikha yorum

Balashikha'daki Vetklinika "Alpha" bir gündürhastane. Gün içinde hayvana tıbbi müdahalelerin yapılması gerekliliği halinde, mal sahibi hayvanı akşamları buralara bırakabilir. Yani, hayvan sürekli bir uzman kontrolünde ve gerekli prosedürler zamanında gerçekleştirilecektir.

Kurum şunları yapar:

 • cerrahi manipülasyon;
 • aşılar;
 • teşhis;
 • analizlerin örneklenmesi;
 • kırıkların tedavisi;
 • genç hayvanların incelenmesi;
 • Enjeksiyon ve enjeksiyon enjeksiyonları;
 • Acil bir yardım var.

Ayrıca Balashikha'daki veteriner kliniği "Alpha", kozmetoloji hizmetleri vermektedir:

 • kulakların temizlenmesi;
 • pençelere bakım yapmak;
 • saç kesimi ve hijyen prosedürleri.

Kurumda profesyonel olarak hayvanın teslimini al. Sahibi, evcil hayvanın yavrularının sağlıklı ve güçlü doğacağından emin olabilir. Ayrıca klinikte uzmanlar hayvanlarda hamilelik yaparlar.

Evcil hayvana yardım edilemediğinde, tesis sahibiÖtanazi hizmetini kullan. Bir hayvan da burada yakılabilir. Bir evcil hayvan hastalığından büyük acılar yaşanıyor Bu hizmet nadir durumlarda kullanılır ve bunun tedavi artık mümkün değildir.

Klinikte kastrasyon ve sterilizasyonhayvanlar. Bu prosedür modern anestezi yardımıyla gerçekleştirilir ve evcil hayvan herhangi bir acı çekmez. Kurum ultrason ve röntgen için modern aparatlara sahiptir. Bu doktorların yardımı ile zamanında doğru bir teşhis koydu.

Balashikha içinde Alfa yel değirmeni: değerlendirmeden edinildi

Evcil hayvan sahipleri kurulması konusunda çelişen yorumlar bırakın. Bazı müşteriler doktorların profesyonelliğini ve hayvanlara karşı iyi bir tavır sergiler.

Balashikha Vetklinika "Alpha" yorum

Birçok kişi bu kurumuŞehirdeki en iyi veteriner klinikleri biridir. Balashikha'daki Alfa veteriner kliniği için modern ekipmana ve yeterli miktarda ilaca sahip olduğuna dikkat çekiyorlar. Acil bakım ile ilgili geri bildirim çoğunlukla olumludur.

Müşteriler evcil hayvanlar için hijyen prosedürlerinden memnun. Ayrıca bir hayvanın varlığı olmadan tavsiye alma olasılığından da memnundurlar.

Diğer ziyaretçiler, tüm doktorların çalışmaya başlamak için kliniğe gelmemesinden memnun değiller. Hayvanlara ve üstatlarına karşı kaba bir tutum sergiliyorlar. Hizmet bedeli şehir için ortalama.

Vetclinik Alpha in Balashikha: hizmet ve yorumlarfotograflar Fotograf Goruntuler galeriler

Related news

 • Bebekler için Smecta
 • Güllaç nasıl yapılır
 • DolarTL 6.84 seviyesine kadar yükseldi

 • Vetclinik Alpha in Balashikha: hizmet ve yorumlar 39

  Vetclinik Alpha in Balashikha: hizmet ve yorumlar


  Vetclinik Alpha in Balashikha: hizmet ve yorumlar 43

  Vetclinik Alpha in Balashikha: hizmet ve yorumlar 52

  Vetclinik Alpha in Balashikha: hizmet ve yorumlar 65

  Vetclinik Alpha in Balashikha: hizmet ve yorumlar 41

  Vetclinik Alpha in Balashikha: hizmet ve yorumlar 38

  Vetclinik Alpha in Balashikha: hizmet ve yorumlar 38