Vital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanlarıVital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanları
Vital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanları

"Vital Rise": olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanları

Farklı dallardaki büyüme sayısına bağlı olarakÜlkenin kentleri "Vital Rise" şirketinin masaj ekipmanlarının popülerliğini de artırıyor. Ağ üzerindeki olumsuz geri bildirimler, reklamı düşünmeden düşünen herhangi bir kişinin karşılaşabileceği sorunları gösterir.Vital Rise negatif yorumlarÇoğu olumsuz yanıt üç kategoriye ayrılabilir:

 • Sağlığından korkan, ancak tam bir medikal ders geçirmemiş olan yeni gelenlerin görüşleri;
 • Bu masajı deneyen ve olumsuz bir sonuç alan kişilerin mesajları;
 • Vital Işınları salonlarında ücretsiz prosedürler konusunda uzmanlardan gelen geri bildirimler.

İkincisi, sadece "masaj terapisi", hastaları alan acil durum çalışanları, aynı zamanda vatandaşların sağlığına zarar verme konusunda iş yapan avukatların yanı sıra tedavi gören doktorları da kapsamaktadır.

Masaj yatağı "Vital Rise": tedavi veya iş?

Salonlarda hangi satış danışmanlarının söz verdiğiücretsiz tedavi seansları? kendi hesaplarına, masaj yatakları salonuna düzenli ziyaretler göre, "Hayati Yükselişi" Hastalar kardiyovasküler ve sinir sistemi ile tüm sorunlar kurtulmak sağlar, alerji ve kas-iskelet sistemi bozuklukları, yanı sindirim sisteminde arızaları, ürolojik ve jinekolojik hastalıklar, ve toksinlerin vücut temizliği.Hayati ışınlarAyrıca, pazarlamacılar böyle iddia ediyorlar.Kilonuzu kontrol edebilir, bağışıklık sistemini güçlendirebilir, postürünüzü ayarlayabilir, selülitle savaşabilir ve cilt hastalıklarını tedavi edebilirsiniz. Salonlarda her seanstan önce, mükemmel tedavi sonuçlarının gösterildiği sunumlar yapılır. Coşkulu eleştirilerin arka planı, ev kullanımı için mucizevi Vital Rise masaj yatağı satın almak için önerilmektedir, maliyeti ortalama gelirleri olan insanlar için bile oldukça yüksektir.

Yeni başlayanlar ne hakkında konuşuyor?

Çoğu kullanıcı foruma gitmeye çalışıyorPahalı masaj ekipmanlarının sağlığını ayarlamaya değip değmediğini, "deneyimli" hastalardan kaynaklanan rahatsızlıkların sihirli iyileşmesine dair kanıt olup olmadığını belirleyin. Vital Rise masaj yatağı iyi mi? Belli hastalıkların tedavisinde (omurga, skolyoz ve diğerleri fıtığı) ne kadar yardımcı olur? Yoksa pazarlamacılar mı?Vital Reise doktor yorumlarıKural olarak, hevesli hastalar tarafından cevaplandırılır,Sırtını iyileştirdi ve çarpıcı bir sonuç aldı ya da masaj ürünleri dağıtıcılarını kar elde etmek için övdü. Bu durumda, genellikle en yakın Vital Rise salonunu ziyaret etmeye davet edilirler. Bu olgularda negatif incelemelerine kolay NLP yasalarını asimile danışmanları almak korku kaynaklanır. Bu salonlarda tüm hastalıkların yutturmaca kurtarma karşı en savunmasız yaşlı bulunmaktadır. Bazıları ile eleştirel düşüncenin yokluğu zalim bir şaka yapıyor. Genç potansiyel müşterilerin sağlıklı masaj ayırt edebilmek gerekir, ancak çoğu hastalıkların tedavi uygulamalarından vücudun ağız, hep ısınma ve manuel terapi ile ilişkili değil - masaj yatağı üzerinde verilerin tedavisinde kullanılan yöntemlerin.

"Vital Rise": kontrendikasyonlar, ya da sorun nasıl önlenir

Bu şirketin uzmanlarının, ürünlerini, vücudun "fizyolojisini tedavi etmeme, tedavi etmeme" yeteneğine sahip fizyoterapik ekipman olarak konumlandırmaları hiçbir şey için değil.Hayati Yükselme Kontrendikasyonları Aynı zamanda masaj yatağının olduğunu iddia ediyorlar.Bir kişiyi hastalıkların mutlak çoğunluğundan, hatta kronik olanlardan bile kurtarabilir. Örneğin, basınç işlenmiş ve gelen "miyom kaybolur" "schitovidok düğümlerini çözmek" ve "uzmanlar" bu iddialarla şokta bronşit ... Doktorlar çalışan serbest "Hayati Rise!" Yatak, hatta masaj, endokrin ve jinekolojik sorunları tedavi edemez! Ne artık (doktor tarafından verilen tabletler) "kimya" kullanmak gerekir, bundan sonra olağanüstü sonuçlar açıklıyor? Nedeniyle masaj, ısı maruziyeti turmalin seramik, omurga germe ve o spor yapmak veya yaşlılık kötü sağlık aza indirmek için mümkün olacağını, bağışıklık sistemini ve sağlık güçlendiriyor hasta sözünü kan özelliklerinin iyileştirilmesi.

Ücretsiz olarak pişman olmamak için yapmanız gerekenlersalonlarda "Vital Rise" oturumları? Doktorların yorumları, tedavi eden doktorun organizmasının işleyişindeki ciddi müdahaleye yönelik zorunlu ziyareti uyarıyor!

Hayati Yükseliş YatağıSağlıklı bir kişi bile bir uzman tavsiyesi tarafından engellenmeyecektir ve kronik rahatsızlıkları olan insanlar hayati önem taşır! Vital Rays merkezlerinde ilaç hakkında olumsuz yorumlarsadece insan programlamaya ve çıkarların çıkarılmasına yöneliktir.

Bu salonlara kim katılmamalıdır?

Negatif "Vital Rise" ile ilgili yorumlarkolayca "geri tedavi için" ikna edilir yaşlıların yakınları, sen, akrabaları çok dikkat doktor onayı olmadan onlara vücut üzerinde istenmeyen etki riskini açıklamaya gerek almasında dile. Masaj yatakta tedavisi için Bağlanma kontrendikasyonlar, akut ateşli hastalıklar, akut enfarktüs, metal zımba, iğne ve omurga, akut enflamasyon ve kanama diğer elementlerin varlığı, hem de son ameliyat (en az bir yıl) 'dir. insanların istirahat kurtarma masaj yatağı "Hayati Rise" ile garanti altına alınmıştır.

Kontrendikasyonlar olumsuz reaksiyonları dikkate almaz,salonda ve evde bu ekipmanlar kullanıldığında, alevlenmeler sonucunda ortaya çıkabilir. Mide bulantısı, boşaltım vücut işlevleri (boşaltım ve sindirim sistemi), ağrı (örneğin, bunların tümünün veya bir kısmının gibi) iç organlarda, terleme, halsizlik, yorgunluk, baş dönmesi nöbetleri, enflamatuar (özellikle sorun alanlarında) omurgada ağrı bu yoğunlaşma (akciğer hastalıkları ya da başka bir) reaksiyonları. Bu "geçici eksileri" Hakkında satıcıları kendilerini masaj yatakları "Hayati Yükselişi" uyarısında bulunuyor. Olumsuz yorumlar da bu liste çok daha geniş olduğunu söylemek: bir ambulans yakınları ve hatta ölümlere götürüldü pıhtıları geliyor, patlama kan damarları, - forumlarında yorum bağırarak kanıtladığı.

Vital Rise ürünleri hakkında Doktorlar

Çoğu profesyonel Vital Rise ekipmanında fizyoterapiden elde edilen iyileşme sözleri konusunda şüphelidir.Doktorların yorumları olumlu sonuçları açıklıyorhasta inancına veya plasebo etkisine göre tedavi. Sağlıklı insanlar için, vücut ile bu tür manipülasyonlar büyük bir tehlike oluşturmaz, halsizlik ve hafif rahatsızlıklar orta ısınma ve masaj ile kaldırılabilir. Ciddi rahatsızlıkları olan kişiler hakkında ne söylenemez!Vital Rice fiyatlarıTıbbi muayeneyi göz ardı etmekBirçok kişinin başlangıçtaki safhası, iyilik halinin bozulmasını, acı verici sürecin ihmalini ve hatta bazı durumlarda ölümcül bir sonucu tehdit edebilir! Vital Rays masaj yataklarının günlük kullanımını onaylayan tek doktor, Yol Klinik Hastanesinde bir fizyoterapist olan Dr. Kalashnikov'du. Şirketin ürünlerini tanıtan NA Semashko.

Avukatların yorumları

Avukatlar hekimlerin görüşlerine katılıyor. Ayrıca Vital Rise hakkında olumsuz bir düşünceye sahipler. Avukatlardan alınan olumsuz yanıtlar, mahkemelerde, tıbbi ürünlerin satın alınması ve satışı için sözleşmelerin sona ermesi konusundaki hukuki ihtilafların, tecrübesiz tüketicilerin reklam vaatlerine, hayal kırıklıklarına ve kayıp fonlarına yakalanan iki yıllık kredilere dair üzücü deneyimlerinden bahseder.

Bir satıcı ol

Rusya, İsrail ve "Vital Rise" şirketiUkrayna seksen fazla salon var. Masaj ve tedavi ekipmanlarının uygulanması için genişletilmiş ağ, yüzlerce insanın sağlığını korumak için kendi işlerini kurmak isteyenler tarafından yenileniyor.Masaj yatağıŞirket Vital'ın bir temsilcisi olmayı öneriyorRise, "ürünleri fiyatları oldukça yüksek. Bugün, klasik versiyonda bir masaj yatağı (eyleme göre) 119 bin ruble ve "de luxe" kategorisine - 135 bin. Böyle bir maliyeti karşılayamayan herkes kredi almaya davet edilir. Şirketin çevrimiçi mağazasında potansiyel alıcılar masaj yataklarında sadece% 10 indirim değil, aynı zamanda 6 aya kadar faizsiz taksitleri de alacaklar.

Pazarlamacıların zaferi veya sağduyu?

Çok sık şirket "Vital Rise" bir reklam kampanyası"Herbalife" ve "Kirby" den eşdeğer PR-eylemleriyle karşılaştırınız (pahalı elektrikli süpürgeler satıyor). Bu teknoloji, "Vital Rise" masaj yatağı için ödemeye hazır olan oldukça zengin ya da külfetli insanları bulmanızı sağlar. Herhangi bir eleştirel düşünen kişi bu ekipmanın tıbbi kurumlarda olması gerektiğini anlar. Bu durumda fizyoterapi, maaşı masaj yatağının satış yüzdesine bağlı olan bir danışman değil, bir doktorun gözetiminde olmalıdır.

Sağlıklı ve başarılıMasaj yatağı Vital satın almak isteyenlerRise "ev kullanımı için, fiznagruzok sonra kas geri yüklemek veya germek ve sağlıklı bir omurga kadar ısıtmak, satın almadan önce sadece bir tıbbi muayene almak!

Vital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanlarıVital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanları

Related news

 • Larissa Vadisinin Biyografisi - Rusyada başarılı bir caz şarkıcısı
 • Üç Corners Royal Star Beach Resort: Açıklama ve yorumlar
 • Satış departmanı şefi: görevleri ve gereksinimleri
 • Bir dizüstü bilgisayarda dokunmatik paneli nasıl açılır: kapsamlı bir talimat
 • Aseptik ve antiseptik

 • Vital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanları

  Vital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanları


  Vital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanları

  Vital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanları

  Vital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanları

  Vital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanları

  Vital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanları

  Vital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanları

  Vital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanları

  Vital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanları

  Vital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanları

  Vital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanları

  Vital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanları

  Vital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanları

  Vital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanları

  Vital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanları

  Vital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanları

  Vital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanları

  Vital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanları

  Vital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanları

  Vital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanları

  Vital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanları

  Vital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanları

  Vital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanları

  Vital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanları

  Vital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanları

  Vital Rise: olumsuz yorumlar. Vital Rays: masaj yatağı ve masaj ekipmanları