Vladimir Lyubimtsev: kader inanılmaz bir şey 2019

Vladimir Lyubimtsev: kader inanılmaz bir şey 2019
24.08.2019

Vladimir Lyubimtsev: kader inanılmaz bir şey 61

Vladimir Lyubimtsev: kader inanılmaz bir şey

"Ulusal Güvenlik Ajan" - tam olarakBu dizi sayesinde, çoğumuz ideal olarak ana rolü oynayan Mikhail Porechenko hakkında öğrendik. Porechenkov, Rusya'nın her yerinde ve yurtdışında büyük bir filmografyası ve çok sayıda hayranı var, oyuncunun hesabında çeşitli ödüller ve ödüller var. Bu nedenle, başarılı ve yerleşik bir adam olarak güvenilir bir şekilde çağrılabilir.

Porechenkov'un oğlu

Mikhail Porechenkov: çocuklar ve torunlar

Mikhail Porechenkov'un beş çocuğu var ve hatta bir torunu var.

Ekaterina Porechenkova ile ilk evliliği (başarılı girişimci ve çevirmen), kızı Varvara'ya (Mart 10, 1998) bir çift vererek meyve verdi.

Olga Porechenkova ile ikinci evliliğinde (mesleğe göre bir sanatçı) üç çocuk doğdu:

 • Sons Mikhail (12 Ekim 2002) ve Peter (12 Temmuz 2019).
 • Kızı Maria (26 Aralık 2004).

Porechenkov ile ilk yasal ilişkilerden önceen sevdiği kadın, bir evlilik içinde yaşadığı Irina Lyubimtseva. O zaman ilk doğan Vladimir Lyubimtsev ortaya çıktı. Onun hakkında ve daha ileri gidecek.

Vladimir Lyubimtsev

Vladimir Lyubimtsev, Porechenkov'un oğlu

Porechenkov'un en büyük oğlu fotoğrafları makalemizde. Ayrıca makalenin kahramanı ve geçmişine küçük bir referans sunacağız.

Çocukluğa ve Vladimir'in gençliğine yönelik basına çok az bilgi sızdırıldı. O doğdu22 Aralık 1989Biz de o 3 yaşındayken, annesi öldü ve o bir teyzesi ve bir anneanne ve bakım götürüldü sadece biliyoruz.

Okul yıllarında, Vladimir Lyubimtsev düşkün olduSpor, ya da daha ziyade boks, babası Mikhail Porechenkov. Belki de, bir spor seçerek, babasının temel bulduğu başarılarıydı. Vladimir'e göre, babasının kim olduğundan hiç saklanmadı. Aktörün kişisel hayatını izledi, medyada yeni bilgiler okudu, babasıyla film ve dizi izlemekten zevk aldı, ancak uzun zamandır temas kuramadı.

Ve sonunda, Vladimir 19 yaşındayken, oKendini güç buldu ve Moskova'da Porechenkov denir. Uzun zamandır beklenen konuşma ve hatta daha arzu toplantıdan sonra baba oğul ortak bir dil bulundu ve Porechenkov hangi o kolayca kabul etti üzere, Moskova'ya hareket oğlunu istedi.

Aynı Vladimir Lyubimtsev bunu savunuyoryeterince hayatta mevcut durumu değerlendirmek ve babası karşı kin tutmaz. uzun değil ama sadece en iyi eli Vladimir onları açtı ailesi, yaşam, ancak mevcut ve seven ilişkiden daha halam ve büyükanne defalarca söyledi fragmanları.

Vladimir Lyubimtsev ve eşi Julia Fall

Peki ya Porechenkov'un kendisi?

Oğlu Porechenkov hakkında ilk kez bilgi ortaya çıktı2009'da basın, daha önce hiç kimse yıldızın daha büyük bir oğlunun olduğundan şüphelenmedi. Birçok röportajda, Mikhail defalarca oğlunun şartlarına bağlı olarak eğitimine katılmadığını söyledi, ama Volodya aradığında onu büyük bir sevinçle karşıladı.

Porechenkov'un ailesi çocuğu çok sıcak karşıladı. Porechenkov'un kendisine göre, oğul, ailesiyle o kadar iyi entegre olmuştu ki, her zaman burada olduğu görülüyordu.

Porechenkov ve oğlu birlikte çok zaman geçirdiler, birçok ortak hobileriyle daha çok bağlantı kuruyorlar: boks, şut. Porechenkov, Volodia'ya bıçakla mücadele etmenin bazı yöntemlerini bile öğretti.

Bir süre Vladimir Lyubimtsev ile yaşadıBabası ve ailesi daha sonra orduya girdi. Vladimir Estonya vatandaşlığına sahip olduğu için, Estonya'da bir lojistik taburunda askere gitti. Terhis olduktan sonra, 23 yaşında, Vladimir Moskova'ya döndü ve hemen hemen Higher Tiyatro Okulu'na girdi. Shchepkin. Gördüğünüz gibi, babasının ayak izlerini takip etmeye karar verdi.

Ordudan döndükten sonra çocuk yoğun bir şekilde başladıhayatını inşa et: tiyatro becerilerine hakim olmanın yanı sıra, Vladimir Lyubimtsev bir başka önemli adım atmaya karar verdi - sevgilisine bir teklif yaptı. Onunla birlikte ordudayken tanıştı.

Vladimir Lyubimtsev ve eşi Julia Fall fotoğraf

Vladimir Lyubimtsev ve eşi Julia Fall: en güzel çift

Evlenmeden önce Vladimir ve Julia araya geldiyaklaşık iki yıl. Bu sefer birbirlerini tanımak için yeterliydi ve birbirinden olmayan hayatın dayanılmaz olduğunu anladılar. 2014 yılında, Volodya seçtiği kişiye önerdi ve o da kabul etti. Aynı yıl, çift bir düğün oynadı ve bir yıl sonra Michael Porechenkov kollarında Myroslava - ilk torunu - ve büyük olasılıkla bir dedesi olarak yeni statüsüne alıştı.

Gençler hakkında neler söyleyebilirsiniz? İnanılmaz derecede güzel ve aynı zamanda mutlu bir çift - Vladimir Lyubimtsev ve eşi Julia Fall. Birlikte oldukları fotoğraflar, sadece neşe ve mutlulukla parlıyor. Devam et!

Vladimir Lyubimtsev: kader inanılmaz bir şey 2019

Vladimir Lyubimtsev: kader inanılmaz bir şey 2019

Related news

 • Peygamber Efendimiz’in (SAV) Tavsiyesi Telbine Çorbası Tarifi Enfes Yemek Tarifleri
 • İnce telli saçlara’ nasıl bakım yapılır
 • Cevizli roka salatası nasıl yapılır ile Etiketlenen Konular
 • KARTON VİYOLLER İLE LALE ÇİÇEK YAPILIŞI
 • Kılıçdaroğlundan Bahçeliye Kemal Derviş tepkisi: Pes yani

 • Vladimir Lyubimtsev: kader inanılmaz bir şey 38

  Vladimir Lyubimtsev: kader inanılmaz bir şey


  Vladimir Lyubimtsev: kader inanılmaz bir şey 63

  Vladimir Lyubimtsev: kader inanılmaz bir şey 27

  Vladimir Lyubimtsev: kader inanılmaz bir şey 40

  Vladimir Lyubimtsev: kader inanılmaz bir şey 88

  Vladimir Lyubimtsev: kader inanılmaz bir şey 13

  Vladimir Lyubimtsev: kader inanılmaz bir şey 1

  Vladimir Lyubimtsev: kader inanılmaz bir şey 90

  Vladimir Lyubimtsev: kader inanılmaz bir şey 16

  Vladimir Lyubimtsev: kader inanılmaz bir şey 52

  Vladimir Lyubimtsev: kader inanılmaz bir şey 10

  Vladimir Lyubimtsev: kader inanılmaz bir şey 77