Vladimir Tolokonnikov - Kazakistan Cumhuriyeti Onur Sanatçısı 2019

Vladimir Tolokonnikov - Kazakistan Cumhuriyeti Onur Sanatçısı 2019
16.07.2019

Vladimir Tolokonnikov - Kazakistan Cumhuriyeti Onur Sanatçısı 100

Vladimir Tolokonnikov - Kazakistan Cumhuriyeti Onur Sanatçısı

Vladimir Tolokonnikov, filmografisiM. A. Bulgakov'un "Köpek Kalbi" adlı parlak çalışmasının film uyarlaması sonrasında bilinen 65'den fazla film ve seri yayına sahiptir. Aktör sadece şöhretle vurulmadı - görkem oldu. Pek çok kişi filmi birkaç kez izledi. Ve elbette, alıntı haline getirildi.Vladimir Tolokonnikov

Şirketin ruhu

Alma-Ata'lı oyuncu ünlü biri olarak uyandı. Glory, 45 yaşında ona düştü. Film 1988'de piyasaya çıktı ve Vladimir Tolokonnikov 1943'te Alma-Ata şehrinde dünyaya geldi. Eksik bir ailede bir çocuk yetiştirdi - annesi onu bu şehirde yaralandıktan sonra sağlığına kavuşan bir askerden doğurdu. Ve kadın oğlunu tek başına büyütmüş olsa da, babasından asla kötü bir şekilde bahsetmedi.Vladimir Tolokonnikov fotoğrafı

Sanatçı yetenekli ve yaramaz küçük oğlan karar verdihala okulda olmak için - kopyalanan tüm öğretmenleri karıştırdı; bunlardan birisi Volodya'ya sahnede yeteneklerini göstermesini önermedi. dram kulübün Başkanı Mikhail Azov yetenek oyunculuk brats içinde kabul edilir ve gözleri eğitilmiş - Göz bebekleri Leo Süveter ve Vadim Abdrashitov idi.

Azim ve azim

Vladimir Tolokonnikov çok yetenekli bir çocuktu: oldukça iyi çizdi ve bir zamanlar bir sanatçı olmak istedi bile, ancak sahne onu sonsuza kadar kazandı. stüdyoda YB Pomerantseva katılan memleketi, kendisine ve ordusuna sadık kalmıştır ünlü aktör, olarak, televizyonda çalıştı ve Melpomene Kazakistan'ın büyük tapınaklarından biri olan (kalabalıkta olsa da) sahneye çıktı - Rus Dram M. Yu. Lermontov'un adını taşıyan tiyatro. Üç yıl yetenekli bir genç Moskova'nın yüksek öğrenim tiyatrolarına girmeye çalıştı, ancak başarısız oldu. Daha sonraları ortaya çıktıkça, karakteristik görünümü nedeniyle çekilmedi: diyorlar, bir rol oynayacak bir aktör haline geleceklerini söylüyorlar. Ve Sharikov olarak böylesine çığır açan rolü tek olanı bile, neyin varmış gibi görünüyor? Evet, oyuncu notunda biri değil.

Chartered aktör

Vladimir Tolokonnikov'un çok olduğu ordudaMükemmel cesaret ve disiplin okulu için minnettar, Almanya'daki roket birliklerinde görev yapıyordu. Ve sanatsal amatör performansa her daim katıldı. silahlı kuvvetlerde görev yaptıktan sonra seçilen durumda sadakat bahseder ve sonra Vladimir Tolokonnikov sevgili tiyatro gider bundan sonra Yaroslavl Tiyatro Okulu'na kabul izledi Moskova üniversitesi, içinde alındığı bir başka girişimiydi. Lermontov, yerli Alma-Ata'sında. O hala bu tiyatronun sadık.

Yüzlerce en iyide

 vladimir tolokonnikovKariyer yapma mesleki kademeli olarak gelişti ancakçok başarılı - Luke'un "Altında" oyununda "Vasilisa Güzel'de" Lesch rolünden. Ancak oyuncu, yeteneklerini daha da ortaya çıkarabileceğini bilerek bir film hayal etti. Ve ortaya çıkarılan ve nasıl! "Köpek Kalbi" filmi 32 ülkede her zaman sınırsız başarı ile gösterildi - dünya şanının VA Tolokonnikov'a geldi. Tabii ki, tüm filmi blistatelen dökme: Büyük Bormentalja Boris Plotnikov ve yaratıcı biyografisinde Evgeny Evstigneev Profesör Preobrajenskiy son yer değildir. Ve en azından "mesleğin asları" kadar iyi bilinen hiç kimsenin aktör olmadığı gerçeği yalnızca Şerefova'yı canlandırdı, sadece hayranlığını hak ediyor. Ama sonuçta, Nikolai Karachentsov ve Andrei Zharkov bu rolü denedi. Filmin tamamı gibi bu rol hakkında çok şey yazıldı ve takdir edildi - her zaman yüzlerce en iyi tabloya katkıda bulundu.

Haksız yere kaçtı

Bu resimden sonra aktör Vladimir Tolokonnikov ongörüş alanından biraz zaman kayboldu ve bu, doğru "borzopistsam" ı kir ile karıştırdı. Vladimir Alekseevich sevdiği şehirde yaşadı, bir ev inşa etti, iki oğlu kaldırdı ve en sevdiği tiyatronun sahnesinde oynamaya başladı. Ve rolleri çok iyi - ve "Notre Dame Katedrali" nde Quasimodo ve "Köpek Kalpte" Sharikov. Bu performans yüzlerce kez sahnelendi ve Polygraph Polygraphovich de parlak ama biraz farklıydı - sanatçı kendini çok istedi ve zaten oynadığı rolleri geliştirmeye çalışıyor.

Evrensel favori

Bir zamanlar VA Tolokonnikov yerli Kazakistan'da pek tanınmadı, popülerlik "Crossroads" serisinin ardından geldi. Yerel televizyonlarda da "Tolokonnikov'la mutfakta" ve "Tolobayki" programlar vardı. Son teleproject filminde aktör G. Balaev ile birlikte Vladimir Tolokonnikov, Oleinikov ve Stoyanov ile birlikte "Gorodok" u tekrarladı. Kendisi kostüm ve senaryo hazırlayan Vladimir Alekseevich, Rus meslektaşlarının projeyi Benny Hill'den "çarptı" gerçeği ile teselli etti. Şimdi Kazakistan'da V.A. Tolokonnikov bir kült figür ve onu herkes bilir ve "Medeo" (şimdi "Medeu") ücretsiz atlanır.

Mutlu insan

 aktör Vladimir TolokonnikovVe film aktöründeki rolleri rahatsız etmez, aralarında bulunur vesadece iyi ve harika. Örneğin, resim Filomeev 1990 "Bulut-Paradise" (film sayısız uluslararası ödül topladı) ya da Kozlevich "Düşler aptal" 1993 film. Aktör, başarısız filmlerde dahi mükemmel bir performans sergiliyor ve bu, basın tarafından dikkat çekiliyor. Ayrı bir rol, Hottabych'in rolüdür. Genel olarak, popüler Kazak aktörü Rusya'da çıkarılır. 2009 yılında, Cumhurbaşkanlığı Kararı ile Vladimir Tolokonnikov (fotoğraf ekli) Dostluk Düzeni'ne layık görüldü. Vladimir Alexeevich gül sever. Rusya'daki yerdeyken sabahları tespihinde bir fincan kahve ile dolaşmayı sever. "Merhaba gül," diyor yetenekli ve aranan bir aktör. "Merhaba ahbap!", - çiçeklere cevap ver. Kendisini mutlu gören Vladimir Tolokonnikov, sabahları çiçeklerle olan iletişiminden bahsediyor.

Vladimir Tolokonnikov - Kazakistan Cumhuriyeti Onur Sanatçısı 2019

Vladimir Tolokonnikov - Kazakistan Cumhuriyeti Onur Sanatçısı 2019

Related news

 • 3 günlük gelin diyeti
 • Pamuk yorganlar kuru temizleme yapılabilir mi
 • Bir şişeye yumurta koymak nasıl
 • Çok İzlenen Videolar
 • Otomobil camı üzerinde bir çip onarımı

 • Vladimir Tolokonnikov - Kazakistan Cumhuriyeti Onur Sanatçısı 41

  Vladimir Tolokonnikov - Kazakistan Cumhuriyeti Onur Sanatçısı


  Vladimir Tolokonnikov - Kazakistan Cumhuriyeti Onur Sanatçısı 56

  Vladimir Tolokonnikov - Kazakistan Cumhuriyeti Onur Sanatçısı 52

  Vladimir Tolokonnikov - Kazakistan Cumhuriyeti Onur Sanatçısı 78

  Vladimir Tolokonnikov - Kazakistan Cumhuriyeti Onur Sanatçısı 63

  Vladimir Tolokonnikov - Kazakistan Cumhuriyeti Onur Sanatçısı 71

  Vladimir Tolokonnikov - Kazakistan Cumhuriyeti Onur Sanatçısı 51

  Vladimir Tolokonnikov - Kazakistan Cumhuriyeti Onur Sanatçısı 3

  Vladimir Tolokonnikov - Kazakistan Cumhuriyeti Onur Sanatçısı 72

  Vladimir Tolokonnikov - Kazakistan Cumhuriyeti Onur Sanatçısı 21

  Vladimir Tolokonnikov - Kazakistan Cumhuriyeti Onur Sanatçısı 99

  Vladimir Tolokonnikov - Kazakistan Cumhuriyeti Onur Sanatçısı 68

  Vladimir Tolokonnikov - Kazakistan Cumhuriyeti Onur Sanatçısı 65

  Vladimir Tolokonnikov - Kazakistan Cumhuriyeti Onur Sanatçısı 46

  Vladimir Tolokonnikov - Kazakistan Cumhuriyeti Onur Sanatçısı 84