WC tankı. Kızarma sarnıçlarının çeşitleri

WC tankı. Kızarma sarnıçlarının çeşitleriWC tankı. Kızarma sarnıçlarının çeşitleri 75 14.02.2019, 07:03

WC tankı. Kızarma sarnıçlarının çeşitleri

Tuvaletten ayrı olarak bir tank satın alma ihtiyacıson derece nadirdir. Ayrıca, çoğumuz bu iki ürünün bir paket olarak satıldığına alışığız. Ama klozet aniden kaybedenlere ne yapmalı? Bu ürünü hangi kriterlere göre seçmeliler?Klozet

Malzeme ile başlayalım. Günümüzde, genellikle seramik kızarma sarnıçları satılmaktadır. Üretmek için yüksek kaliteli fayans kullanılır. Bu malzemenin mükemmel dekoratif özellikleri, dayanıklılığı ve hijyeni vardır. Rus alıcılar arasında daha az popüler olan, plastik ve metalden yapılmış bir klozet kullanıyor.

İkinci önemli kriter, inşaat tipidir. Sadece üç seçenek vardır: gizli, kompakt ve ayrı. Yani, bir klozet almak istersiniz, sonra seçmek için hangi tasarımı bilmiyorum? Durumu biraz açıklığa kavuşturmak için, üç türün her birinin özelliklerinden bahsedelim.

 • Yapının ayrı bir görünümü. Bu durumda, klozet belirli bir yüksekliğe monte edilir. Retro tarzı hayranlarını sevecek. Bu model pratik ve işlevsel olarak adlandırılabilir. Bununla birlikte, görünüşü ideal olmaktan uzaktır. Buna ek olarak, bu tank can sıkıcı yardımcı olamaz çok gürültülü.
 • Doğrudan üzerine kompakt bir tasarım yüklenirklozet, daha doğrusu, arkasında. Bugüne kadar, bu tür yıkama tankı en yaygın ve talep olarak kabul edilir. Bununla birlikte, her yıl, daha çok, daha çok gizli bir türün tanklarına pozisyonunu verir.
 • Gizli (duvarlı) yapı. Böyle bir tankın yardımıyla, tuvaletin tasarımıyla ilgili fikirlerinizi çarpıcı bir şekilde değiştirebilirsiniz. Gerçek şu ki, kendisi görünür değildir. Odada bir dezenfektan tankı bulunması durumunda, sadece özel bir tetikleme düğmesiyle donatılmış temiz bir panel bulunur. Üzerine basmanız faydalı olacaktır, çünkü su klozet kasesine fırtınalı bir akıntıya akacaktır.Ankastre klozet

Doğru bir şekilde izin verecek üçüncü kriterTuvalet çanağını al, bu bir çeşit tetikleyici. Güvenilirliği ve pratikliği, yıkama tankının üst yüzeyinde bulunan bir düğme ile mekanizmaları kanıtlamayı başardı. Satışta bir manivela ile donatılmış modelleri karşılamak mümkündür. Su akışını azaltmak için, keskin bir şekilde yukarı çekilmelidir. Birisi, tetikleyicinin yan tarafında yer aldığı modeli uygun buluyor. Genellikle kord veya zincir içeren küçük bir koldur. Gizli tipte tanklarda, tetik mekanizması doğrudan ön yüzeye yerleştirilir.Bir klozet al

Mevcut tüm tetikleyicilereylemler otomatik ve manuel olarak ayrılır. Su akışını otomatik modda başlatmak için, düğmeye bir kez basmak veya düğmeye basmak için bir kere basmak gerekir. Manuel mekanizmaların prensibi son derece basittir - siz basarken su akar. Bu, yerleşik klozet tamamen boşalana kadar olur.

Önemli kriterler de maliyet olarak adlandırılabilirYıkama tankı ve rengi. Seçilen gölge klozet kasesinin rengiyle eşleşmelidir. Gizli tipte bir tank satın almaya karar verirseniz, görünüşü gerçekten önemli değildir.

WC tankı. Kızarma sarnıçlarının çeşitleri

WC tankı. Kızarma sarnıçlarının çeşitleri

Related news

 • Delidolu Arkadaşım
 • Kadınlar İçin Makyaj Yapmanın Önemi
 • Çocuğunuzda Dikkat Eksikliği Varsa Bu Yazıyı Mutlaka Okuyun
 • Fobimiz örümceklerin korkusudur
 • ÖRGÜ ÇANTA
 • İyi Seksin Püf Noktaları

 • WC tankı. Kızarma sarnıçlarının çeşitleri 43

  WC tankı. Kızarma sarnıçlarının çeşitleri


  WC tankı. Kızarma sarnıçlarının çeşitleri 78

  WC tankı. Kızarma sarnıçlarının çeşitleri 48

  WC tankı. Kızarma sarnıçlarının çeşitleri 4

  WC tankı. Kızarma sarnıçlarının çeşitleri 93

  WC tankı. Kızarma sarnıçlarının çeşitleri 4

  WC tankı. Kızarma sarnıçlarının çeşitleri 83

  WC tankı. Kızarma sarnıçlarının çeşitleri 91

  WC tankı. Kızarma sarnıçlarının çeşitleri 7

  WC tankı. Kızarma sarnıçlarının çeşitleri 53

  WC tankı. Kızarma sarnıçlarının çeşitleri 67

  WC tankı. Kızarma sarnıçlarının çeşitleri 59

  WC tankı. Kızarma sarnıçlarının çeşitleri 3

  WC tankı. Kızarma sarnıçlarının çeşitleri 2