West Highland White Terrier - Caesar reklamından köpek ırkı 2019

West Highland White Terrier - Caesar reklamından köpek ırkı 2019

West Highland White Terrier - Caesar reklamından köpek ırkı 36 26.02.2019, 04:42

West Highland White Terrier - "Caesar" reklamından köpek ırkı

Modern PR insanları her şeyi bulmalılarpotansiyel tüketicileri cezbetmek için yeni "cips" ler. Bu nedenle, pek çok reklamda genellikle evcil hayvanları görebilirsiniz. Bugünkü makaleyi okuduktan sonra, "Caesar" adlı reklamın hangi cins köpek kaldırıldığını öğreneceksiniz.

Bu beyaz bulanık kimdi?

Hemen şunu söyleyin ki, cynological dünyada, buKöpek West Highland White Terrier olarak bilinir. Köpek ırkının adını "Caesar" reklamından anladıktan sonra, bu hayvanların kökeni geçmişini daha iyi anlayabilirsiniz. XIX yüzyılın ortalarında İngiliz cynologlardan biri tarafından çekildi. Dışarıdan, çekirdek teriyerleri ile çok ortak noktalar var, çünkü bu belirli ırktan temsilcileri, izlerin atası haline geldi.

Dış Özellikler

"Caesar" ilanından köpek ırkı farklıdırnispeten küçük boyut. Yetişkinlerin maksimum yüksekliği sadece 26-28 santimetredir. Tüm dış minyatürlerine rağmen, West Highland White Terriers'ın oldukça yoğun bir cismi var. Bu hayvanların özelliklerinden biri orantısız kafa ve beden.

Caesar reklamcılığından köpek ırkı

Köpeğin gövdesi sert bir beş santimetre ile kaplanmıştırKısa, yoğun ve yumuşak bir astar ile yün, daha fazla kürk anımsatan. İlginçtir ki "Caesar" ilanından gelen köpek ırkı, sadece beyaz renkte yünlerle ayırt edilir.

Davranış ve karakter

Bunlar çok faal olan, neşeli,tedirgin edici öfke. Çok gelişmiş bir öz değer duyguları vardır, ancak yeterince güler yüzlüdürler. Nazik ya da akraba içeriklerini gerektirmezler. Reklamdan köpek ırkı "Caesar" sadece ilk bakışta tecrübesiz amatör, oda dekoratif görünebilir. Aslında, köpekler çok hareketlidir ve aktif oyunları severler. Onlar için kötü hava yoktur. Bu nedenle West Highland White Terriers, uzun yürüyüşler için mükemmel yoldaşlar haline gelecektir.

reklam sezonu içinde köpek türü

Bu ırkın her temsilcisiBu hayvan grubunda bulunan özellikler. Sahip oldukları çok gelişmiş bir his, diğer köpeklere karşı saldırganlık, yabancılar için uyanıklık ve bağımsızlık isteği var. Bu beyaz minyatür teriyer yüksek sesle havlamayı sever. Dengeli bir hayvanı yetiştirmek için, erken bir yaştan itibaren evde beslenen hayvanınızın yetiştirilmesi ve sosyalleşmesi gereklidir.

West Highland White Terriers oldukça zıplıyor ve avludan kolayca ayrılıyor. Eğer gerçekten ulaşılamaz bir çitle karşılaşırlarsa, o zaman bu kurnaz küçük köpekler kaçacak ve kazı yapacak.

Bakım ve bakım

İlgilenenler, ne tür bir köpek"Sezar" reklamı, bu hayvanların ortalama yaşam beklentisinin yaklaşık on beş yıl olduğunu bilmelidir. Bu köpekler pankreatit, kolit, katarakt ve alerjiye yatkındır. Ayrıca sıklıkla eklemlerle ilgili problemleri vardır. Tüm bunlardan kaçınmak için, köpek uygun bakım ve dengeli bir diyete ihtiyaç duyar. Doğal gıda tüketen hayvanların diyetinin temeli her türlü tahıl, sebze, süt ve et ürünleri olmalıdır. Ayrıca evcil hayvan vitaminleri ve mineral gübrelemesi yapılması tavsiye edilir.

reklam sezarında hangi cins köpek vurulur

Yün, yetişkin hakkındaWest Highland White Terrier pratik olarak dökülmez. Bu nedenle yılda iki kez düzeltmek yeterlidir. Her ay, özel şampuan ve kremler kullanarak evcil hayvanınızın yıkanması tavsiye edilir. Evcil hayvanın ceketinin piçlere asılmadığından emin olmak çok önemlidir, ancak bakımlı bir görünüme sahiptir.

Ayrıca bu neşeli ve enerjik köpekleruzun günlük yürüyüşler gerektirir. En yakın parkta bol bol eğlence olmalılar. Düzenli yürüyüş olmadığında, yeleğin yünü ve derisi bozulmamış parlaklığını kaybedebilir. Ek olarak, fiziksel eforun sistematik olmayan doğası, bazı sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına yol açabilir.

West Highland White Terrier - Caesar reklamından köpek ırkı 2019

West Highland White Terrier - Caesar reklamından köpek ırkı 2019

Related news

 • Bir videoyu nasıl kesebilirim Bu kolaydır
 • Geely X7 Emgrand - şehir içi yollar için yeni bir Çinli araba
 • Fırında Kumpir Tarifi Videosu
 • Çok İzlenen Videolar
 • Donörü hamile çıkmıştı... Betülün annesinden yarı uyumlu ilik
 • Düz Saça Hacim Vermek

 • West Highland White Terrier - Caesar reklamından köpek ırkı 80

  West Highland White Terrier - Caesar reklamından köpek ırkı


  West Highland White Terrier - Caesar reklamından köpek ırkı 48

  West Highland White Terrier - Caesar reklamından köpek ırkı 25

  West Highland White Terrier - Caesar reklamından köpek ırkı 17

  West Highland White Terrier - Caesar reklamından köpek ırkı 43

  West Highland White Terrier - Caesar reklamından köpek ırkı 51

  West Highland White Terrier - Caesar reklamından köpek ırkı 58

  West Highland White Terrier - Caesar reklamından köpek ırkı 2

  West Highland White Terrier - Caesar reklamından köpek ırkı 7

  West Highland White Terrier - Caesar reklamından köpek ırkı 17

  West Highland White Terrier - Caesar reklamından köpek ırkı 3

  West Highland White Terrier - Caesar reklamından köpek ırkı 40

  West Highland White Terrier - Caesar reklamından köpek ırkı 14

  West Highland White Terrier - Caesar reklamından köpek ırkı 16