17.06.2019

Wobblers Strike Pro. Neden daha fazlasını ödeyelim 55

Wobblers Strike Pro. Neden daha fazlasını ödeyelim?

Wobblers Strike Pro, balık yemlerindendünya çapında 60 ülkeye dağıtım ağı yaygınlaşan dünyaca ünlü bir üretici. Balıkçılar, bu dişlileri satın almaktan mutluluk duyuyorlar, çünkü yüksek kalitede, çok çeşitli çeşitler ve kabul edilebilir maliyettedirler.

Marka hakkında

Strike Pro wobblers

Strike Pro,1973 yılı. Sonra Tayvan adasında balıkçılık üretimine başladı. Ünlü İsveçli ve Amerikalı firmalar süreci denetlemişti. İşte bu yüzden Strike Pro'nun yemi Amerika ve Avrupa pazarını anında kazandı.

Dünya balıkçılıklarındaki trendleri takip etme,şirketin uzmanları yeni, benzersiz yemler üretmeye çalışıyor. Müşterilerin tüm normlarını ve dileklerini karşılıyorlar. Aynı zamanda, tüm Strike Pro wobblers, kalite, güzel tasarım, hassas iş ve uygun fiyata sahip bir bileşimdir. Modellerin geliştirilmesinde özel olarak dikkat en küçük olan tüm detaylara verilir.

Strike Pro wobblers'ın özellikleri

Wobblers Strike Pro yorum

Gelecekteki tüm Strike Pro wobblersahşaptan modellenmiştir. Sonuçta, yemin şeklini, tasarımını ve hatta dengesini doğru bir şekilde hissetmenizi sağlayan en uygun malzeme budur. Daha sonra böyle bir ürün gücü kontrol edilir, iyice test edilir. Ancak o zaman üretime başlarlar.

Milyonlarca balıkçı, Strike Pro markasının ürünlerinin güçlü yönlerini takdir ediyor:

 1. Wobblers, ciddi şoklara bile kolayca karşı koyan kaliteli plastikten üretilmiştir.
 2. Bıçaklar ve ürünün gövdesi birlikte dökülür. Bu işlem sırasında gevşek olmamasını sağlar.
 3. Her model için resim elle uygulanır ve üstte her şey özel bir vernik ile kaplanır. Başka bir tabaka eşsiz bir koruyucu kaplamadır.
 4. Wobblers için menteşeler sadece paslanmaz telden yapılır.
 5. Tüm aksesuarlar ve küçük parçalar yalnızca yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir.
 6. Strike Pro'nun salınım mağazasına girmeden önce testi göletler üzerinden geçirir.

çeşit

Strike Pro'dan wobblers seçimi çok büyük. Ürün çeşitliliği 250'den fazla farklı modele sahiptir. Bu durumda, her seçenek 10-15 renk sırasına sahiptir. Bu nedenle, en sofistike balıkçı bile gerekli olan şeyi alabilecektir.

Pike için Strike Pro wobblers

"Strike Pro" şirketinin dizininde, aşağıdaki wobblers modellerini seçebilirsiniz:

 • shedy;
 • minnow;
 • rattliny;
 • Krenken;
 • svimbeyty;
 • eklemli;
 • Walker;
 • çıtçıtlar;
 • dzhekbeyty.

Popüler Modeller

Avcıların görüşüne göre Strike Pro'nun en iyi krikerleri:

 1. Bebek Buster sadece 25 gram ağırlığındadır. Aynı zamanda uzunluğu 10 cm, 1 metre derinliğe kadar dalabilir. Bu, pike balıkçılığı için mükemmel bir seçenektir. Fiyat yaklaşık 450-500 ruble.
 2. Tombul Crank - Pike için Strike Pro wobblers. Çeşitli modifikasyonlarda üretilmiştir: ağırlık 10 ve 11,5 gram. 0,3 metrede gömülebilir.
 3. Wigglin'in Oscar'ı - sığ krenki. Levrek ve diğer yırtıcıları yakalamak için çok uygun. Bu yemin maliyeti yaklaşık 250-300 ruble.
 4. SH-002 - Farklı boyutlarda poppers çeşitleri. Böyle bir yem, bir besleme balığını simüle eden bir ses üreten hidromekanik bir sisteme sahip olmasıyla benzersizdir.
 5. Midge, hatta kablolama için iyi bir wobblack. Bu podleschikov, redneck, levrek, asp yakalamak için ideal bir seçenektir. Kendi gürültü sistemi ile donatılmış ve özellikle yırtıcı için cazip olan suda güzel oyunlar. Fiyatı yaklaşık 200-300 ruble.
 6. Pygmy Joint, ultra hafif yakalamak için tasarlanmış bir wobbler. Uzunluğu 3,8 cm, ağırlığı 3,2 gramdır. Böyle bir yemle bir levrek veya başka bir yırtıcı avlayabilirsiniz.

Wobblers Strike Pro: değerlendirmeden edinildi

En iyi Strike Pro wobblers

Haydi balıkçıların görüşlerini tanıyalım. Strike Pro wobblers'ların çok etkili olduğu gerçeği, görüşlerini dile getiriyor. Sadece amatörlerin değil, aynı zamanda gerçek profesyonellerin görüşlerini de karşılayabilirsiniz. Tüm özellikle bu yemlerin güvenilirliğini not edin: güçlü bir kaplama, yüksek kaliteli üretim.

Birisi kendini bir wobblers hayranı olarak görüyorStrike Pro. Sonuçta, kısa sürede maksimum balık miktarını yakalamaya yardımcı olurlar. Bu ürün yelpazesinde hem kıyıdan hem de tekneden balık tutmaya uygun yemler bulunmaktadır.

Tüm Strike Pro wobblers mükemmel. Ayrıca, suya dalmak için uzun süre beklemeye gerek yoktur. Bu hızlı bir şekilde olur. Bu nedenle hemen yayınlamaya başlayabilirsiniz.

Şirketin ürünlerinden kuşkusuz avantajıGrev Pro tüm balıkçılar uygun maliyete dikkat edin. Diğer tanınmış markaların aksine, "Strike Pro" fiyatları aşırıya kaçmıyor. Bu nedenle, koleksiyonunuzda hayatınızın her anında bir çok farklı wobblers satın alabilirsiniz. Özellikle de bu aralığın yapılmasına izin verdiği için. İster profesyonel ister amatör olsun, herhangi bir balıkçı bu yemlerin etkinliğini, kalitesini ve katlanabilirliğini takdir edecektir.Related news

 • Favori Rengini Seç Hangi Burcun Erkeğiyle Sevgili Olman Gerektiğini Söyleyelim
 • Görev çubuğunu farklı şekillerde aşağıya nasıl taşıyabilirim
 • Gıda endüstrisi çalışanın günü - ne tür bir tatil
 • Hassas Ciltler İçin Doğal Bakım Nasıl Yapılır
 • Çatışmalar-öncüler: doğum için hazırlık

 • Wobblers Strike Pro. Neden daha fazlasını ödeyelim 5

  Wobblers Strike Pro. Neden daha fazlasını ödeyelim


  Wobblers Strike Pro. Neden daha fazlasını ödeyelim 39

  Wobblers Strike Pro. Neden daha fazlasını ödeyelim 23

  Wobblers Strike Pro. Neden daha fazlasını ödeyelim 42

  Wobblers Strike Pro. Neden daha fazlasını ödeyelim 1

  Wobblers Strike Pro. Neden daha fazlasını ödeyelim 76

  Wobblers Strike Pro. Neden daha fazlasını ödeyelim 61

  Wobblers Strike Pro. Neden daha fazlasını ödeyelim 63

  Wobblers Strike Pro. Neden daha fazlasını ödeyelim 68

  Wobblers Strike Pro. Neden daha fazlasını ödeyelim 98

  Wobblers Strike Pro. Neden daha fazlasını ödeyelim 64

  Wobblers Strike Pro. Neden daha fazlasını ödeyelim 42

  Wobblers Strike Pro. Neden daha fazlasını ödeyelim 51

  Wobblers Strike Pro. Neden daha fazlasını ödeyelim 62

  Wobblers Strike Pro. Neden daha fazlasını ödeyelim 12