XL baykadını Rusçaya nasıl tercüme edebilirimXL baykadını Rusçaya nasıl tercüme edebilirim

27.05.2019

XL baykadını Rusçaya nasıl tercüme edebilirim 10

XL baykadını Rusça'ya nasıl tercüme edebilirim?

Erkek iç çamaşırı satın almak için gidiyorkendileri için, bir dizi faktöre dikkat etmelidir. Bunların arasında isimlendirmek gerekir: boyut, yüzme sandıklarının kesilmesi ve rengi. XL boyutunun Rusçaya nasıl çevrildiğini bilmek önemlidir. Sonuçta, birçok insan için bu gerçek bir sorundur. Yerli ölçüm sistemini iyi biliyorlar, ama Avrupalı ​​ve Amerikalılara aşina değiller. Bugün birçok etiketle bu mektupları karşılıyoruz. Birçok insan şu soruyu soruyor: "XL erkeğini Rusça'ya nasıl tercüme edebilirim?" Bu mektuplar için neden bu kadar çok gereksinim var? Çünkü onlarla çok yanlış anlamalar ortaya çıkıyor. Bu değeri belirlemek için çok hassas ölçümler yapılmalıdır.

Bir santimetre ile silahlı. talimat

 1. Boyut xl erkek rusça

  Başlamak için, Rus büyüklüğünü anlamak gerekir52-54 erkek - Uluslararası XL. Ama eğer Rus büyüklüğünün doğruluğundan şüphelenirseniz, o zaman bir santimetre almanız ve belirli ölçümler yapmanız gerekir. Bunun için en belirgin yerlerin göğsünü ve kalçalarını ölçmek gerekir, böylece bel ile santimetre arasında işaret parmağı bulunur.
 2. Ölçüm sonuçları alındıktan sonra,yardım masası geliyor. Dikkatlice çalıştıktan sonra birkaç sütun görebilirsiniz. Bunlardan birinde, Rus boyutu bir diğerinde - uluslararası, daha sonra belirli bir sırada karşılık gelen değerler olarak belirtilir. Ölçüm sonucunda elde edilen bu değerler, tablodaki verilerle ilişkilendirilmelidir. Böylece, bir erkek Rus'un hangi büyüklükte karşılık geldiğini belirten XL işaretini bulabilirsiniz.
 3. Amerikan göstergesini öğrenmek için büyümeyi de ölçmeniz gerekiyor.
uluslararası Rus Göğüs çevresi Bel çevresi Uyluk Çevresi
XXS 42 84-87 72-75 88-91
XS 44 88-91 76-79 92-95
S 46 92-95 80-83 96-99
M 48 96-99 84-87 100-103
L 50 100-103 88-91 104-107
XL 52 104-107 92-95 108-111
XXL 54 108-111 96-99 112-115
2XL 56 112-115 100-103 116-119

Dikkat: tavsiye

Çoğunlukla şekil farklıdır.standart ve tüm metrikler aynı boyuta sığmaz. O zaman belirli bir kıyafet seçerken gerekli olan değere dikkat etmelisiniz. Sık sık pantolon L boyutu ve gömlek olabilir - XL.

Online mağazada kıyafet satın alıyoruz

erkek külot xl boyutu

Erkekler genelliklekülot satın almak için ağ. Alışverişe gitmek istemezler, bunun için boş zamanları yoktur. Burada birçok soru var, çünkü sadece ketenleri elinizde tutmanın bir yolu yok. Bu nedenle bilmek çok önemlidir: XL erkek külotunun boyutu - bu nedir? Tabii ki dolabınıza bakabilir ve eşyalarınızda gerekli değerleri bulabilirsiniz. Ancak çoğu zaman giysilerinizde iki haneli rakamları görebilirsiniz ve korkaklarda İngilizce harfleri görürüz. Bu nedenle, XL boyutunun Rusçaya nasıl çevrildiğini bilmek önemlidir. Sonra tekrar bir santimetre gerekir. Hemen hemen tüm online mağazalar müşterilerle ilgilenir ve web sitelerine belirli ölçülerdeki ölçümlerin bir karşılık tablosunu yerleştirir. Bunu yapmak için, lastik bandının genellikle iç çamaşırın bulunduğu yerdeki hacmi ölçmeniz gerekir.

erkekler için boy 52-54

Detaylar hakkında biraz

Bireysel özelliklerini unutmaticari markalar. Külot modeline ve kumaşa dikkat edilmelidir. Çoğu zaman, birçok firma daha dar modeller ya da tersine, özgür olanları yapar. Bazı sentetik ürünler oldukça kötüdür ve külotlar doğal pamuktan yapılmışsa, hiç çekilmeyebilir.

Aşağıda için keten boyutları ile bir masaadamlar. Bu göstergeler giyim üreticileri tarafından temsil edilmektedir. Fakat farklı ülkelerin farklı boyutlarda etiket koyduğunu açıklığa kavuşturmak gerekiyor. Bu tablo Avrupa ölçüm standardını göstermektedir.

Erkekler için keten boyutları uygunluk tablosu

uluslararası XS S M L XL XXL XXXL
İngiltere 32 34 36 38 40 42 44
Rusya Federasyonu 44 46 48 50 52 54 56

xl

Ölçümlerin bazı özellikleri

Tüm markalar için rahat büyüklük farklıdır. Örneğin, sentetik ve pamuklu iç çamaşırı daha özgür olmalı. Sentetik ürünler daha uygun olmalıdır, çünkü bu modeller genellikle ince veya dar pantolonlar altında giyilir. Belli bir bedende külot seçerken, bedene ve büyümeye dikkat etmelisiniz. Bu bilgiler özellikle iç çamaşırını hediye olarak sunmak isteyenler için önemli olacaktır. Burada ayrıca masalar kurtarmaya gelecek. Burada XL erkek bedenini Rusçaya çevirmeniz gerekmez, ancak boyunuzu ve vücut tipinizi bilmek yeterli olacaktır.

Bir erkeğin vücudu ve yüksekliği Ortalama 164-172 cm Ortalama 172-180 cm Ortalama 180-188 cm'nin üstünde Oldukça yüksek 188-196 cm
ince XS S M L
ortalama S M L XL
kalın M L XL XXL

Ancak, birçok erkek bir cümle ile korkutulur.çevrimiçi mağazaların forumlarında görebiliyorlar: "Ve bu model küçük değil?" Sonuçta, çoğu zaman yeterince insan kendi bedenlerini doğru seçiyor, ama onlara uygun olmayan bir şey alıyorlar. Bu tür korkular kıyafet seçiminde ortaya çıkar. Ürünlerin kalitesini açıkça doğrulamak gereklidir. Sonuçta, sadece orijinal şeyler yerleşik ölçüm sistemine tam olarak karşılık gelir ve küçük boyut bu ürünün sahte olduğunu gösterir.

XL baykadını Rusçaya nasıl tercüme edebilirimXL baykadını Rusçaya nasıl tercüme edebilirim

Related news

 • Avrupa geyiği: fotoğraf, açıklama, yaşam tarzı
 • Galvanizleme ve elektroforez Elfor-Prof için aparat: fotoğraflar ve yorumlar
 • Etkileyici bir aşk hikayesi
 • 8 Martta kendi elleriyle kartların üst sınıfı
 • Dış Cephe Isı Yalıtımı Nasıl Yapılır

 • XL baykadını Rusçaya nasıl tercüme edebilirim 78

  XL baykadını Rusçaya nasıl tercüme edebilirim


  XL baykadını Rusçaya nasıl tercüme edebilirim 1

  XL baykadını Rusçaya nasıl tercüme edebilirim 54

  XL baykadını Rusçaya nasıl tercüme edebilirim 21

  XL baykadını Rusçaya nasıl tercüme edebilirim 16

  XL baykadını Rusçaya nasıl tercüme edebilirim 78

  XL baykadını Rusçaya nasıl tercüme edebilirim 72

  XL baykadını Rusçaya nasıl tercüme edebilirim 22

  XL baykadını Rusçaya nasıl tercüme edebilirim 66

  XL baykadını Rusçaya nasıl tercüme edebilirim 77

  XL baykadını Rusçaya nasıl tercüme edebilirim 82

  XL baykadını Rusçaya nasıl tercüme edebilirim 38

  XL baykadını Rusçaya nasıl tercüme edebilirim 82