Yılan Gorynycha çizmek için nasıl adım adım talimat 2019

Yılan Gorynycha çizmek için nasıl adım adım talimat 2019
23.07.2019

Yılan Gorynycha çizmek için nasıl adım adım talimat 13

Yılan Gorynycha çizmek için nasıl adım adım talimat

Rus gişe dizisinde sansasyonel olduktan sonraüç kahraman hakkında tam uzunlukta karikatürler Snake Gorynych en sevilen çocuk karakterlerinden biri oldu. Bir peri masalı kahramanı çizmek o kadar zor değil. Önemli olan, adım adım talimatları dikkatlice takip etmektir. Yılan Gorynycha çizmek nasıl?

Bir işyeri hazırlama biçimi

Başlangıçtaki sanatçının işyerinin aydınlık ve rahat olması gerekir. Çizmek istediğiniz yüzeyin iyi aydınlatılmış olduğundan ve uygun bir alana sahip olduğundan emin olun.

Çizim kağıtları her zamanki gibi alabilir -ofis, A4 boyutunda ve çizim çok büyükse poster tasarlanmış Whatman özel sayfaları satın alabilirsiniz. Gorynych'in Snake'i kurşun kalemle çizmek için, farklı sertlikte kurşun örnekleri olacak bir sete ihtiyacınız olacaktır. Herhangi bir kırtasiye mağazasından satın alınabilir.

Aşamada Snake Gorynych'i çizmek için,tüm süreç koşullu olarak kahramanın kafalarının çizilmesine, gövde detaylandırmaya ve eskiz üzerine ışık ve gölgelenmeye ayrılmalıdır. İş başlangıcından önce, bir kompozisyonla kesin olarak tanımlanması ve bir kağıt parçası üzerinde ejderha için bir yer seçmesi gereklidir.

Konseyi:acemi bir ressamın uygun bir imge bulması ve örnek olması gerekir. Güzel sanatların büyük ustaları dahi başyapıtların kopyalanmasıyla çalışmalarına başladılar.

Yılan Gorynycha çizmek için: başkanları

Taslak çizgi ve çizimle daha iyi çizime başlamak için veKarakterin genel boyutları. Aşağıdaki resimde, gövde ve Gorynych'in başları, en basit geometrik şekiller formunda sunulmaktadır. Ara aşamalarında sert bir kurşun kalem kullanmak ve çizgileri kolayca tanımlamak daha iyidir.

bir yılan gornycha nasıl çizilir

Ardından, yılanın kafasının çizimine gidin. Her karakterin tarihin başı bir fikir ve karaktere sahip olsa da, her üç için de performans tarzı aynı olmalıdır. Aslında, sanatçı aynı kafayı çiziyor ama farklı açılardan.

 yılan mountainych çizmek

Merkezi kafadan başlamak en kolay yoldur. Detaylara özellikle dikkat edilmelidir: gözlerin etrafında çıkıntı yapan dişleri, kalın kaşları ve mimik kırışıklıkları. Çizimi orijinaline yaklaştırmak, görünüşte önemsiz olan aksanlardır.

yılan gorynych aşamalarında çizin

Aşağıdaki kafalar eşleşmelidirboyut ve stil Çizime başlamak için en kolay yol gözlerden. Görüşün odağını belirledikten sonra, kafanın yönünü kâğıtta hayal etmek ve aktarmak daha kolaydır.

yılan mountainych kurşun kalemle çiz

Tüm detaylar çizildikten ve yazar sonuçtan memnun olduğuna karar verirse, konturu daha yumuşak bir uçla daire içine alabilir ve yardımcı hatları silebilirsiniz.

Bir Snake Gorynycha nasıl çizilir: vücut ve detaylar

Yılanın figürünün uyumlu görünmesi içinŞematik bir taslağın dar açılarını "yuvarlamak" gerekir. Gorynych boynunun düzgün ve güzel eğrileri, figürün altındaki masif gövdeyi ve kuyruğu dengelemelidir.

bir yılan gornycha nasıl çizilir

En zor aşama ejderha pençelerinin çizimidir. "Doğal olarak" yılanın ince ayarını yapmak çok önemlidir, sanatçı aynanın önündeki pozu tekrarlamaya çalışmalı ve el ve parmakların pozisyonunu, "anatomi" nin behemot için düzeltmeleriyle aktarmaya çalışmalıdır.

bir yılan gornycha nasıl çizilir

Çizimi bitirmek, denemek gerekiyordüşünülen imgeye mümkün olduğunca yakın, ama her zaman altın ortalamayı hatırlamanız gerekir ve "en iyisi, iyinin düşmanıdır". Sayısız düzeltmeler sürecinde, taslağı dağıtmak kolaydır.

bir yılan gornycha nasıl çizilir

Her halükarda, kendi çabalarınız için çok katı olmayın, özellikle de bu bir arduvaz kalemle ilk çizim deneyimi ise.

Işık ve gölge oyunu

Ne kadar doğru, doğru ve güzel olursa olsunkarakalem, ışık ve gölge alanları olmadan, taslak ismine bile ulaşmaz. Aşağıdaki görüntüde, ejderha ustalıkla çizilmiştir, ancak taslak açıkça dinamiklere ve dramalara sahip değildir.

yılan mountainych kurşun kalemle çiz

Bir kalem taslağını birustanın gerçek bir çizimi, ışık kaynağının yerini belirlemeniz ve en azından yaklaşık olarak gölgeleri çizmeniz gerekir. Ana hatların hangi yerlerin karartılması gerektiğini, hangilerinin el değmeden bırakılacağını ve penumbrayı nereye koyacağını anlamak için sanatçı, topu düz bir yüzeye ve ışık kaynağına benzeyen bir lambayı çizimin kompozisyonunda sunmalıdır.

yılan mountainych kurşun kalemle çiz

Bu iş aşaması için, kayrak almak daha iyidiryumuşaklık TM ve M'nin kalemleri. Çakışan vuruşların boyutları, ejderhanın vücudunun şekline ve bir kısmına bağlıdır. Bölüm ne kadar büyükse, uzun ve seyrek olması gerekir. Örneğin, yukarıdaki görüntüdeki kanatların, boyunların ve yılanların kafalarını karşılaştırabilirsiniz.

Yılan Gorynycha çizmek için nasıl adım adım talimat 2019

Yılan Gorynycha çizmek için nasıl adım adım talimat 2019

Related news

 • Kurdele Oyası Sarı Lale Modeli Yapımı Anlatımlı Videolu
 • Telefonla iletişim kuralları
 • Anaça otu, kullanım talimatları
 • Acemi Cadı 58. Bölüm izle
 • Mucize bebek hayata tutunmayı başardı

 • Yılan Gorynycha çizmek için nasıl adım adım talimat 38

  Yılan Gorynycha çizmek için nasıl adım adım talimat


  Yılan Gorynycha çizmek için nasıl adım adım talimat 92

  Yılan Gorynycha çizmek için nasıl adım adım talimat 26

  Yılan Gorynycha çizmek için nasıl adım adım talimat 25

  Yılan Gorynycha çizmek için nasıl adım adım talimat 44

  Yılan Gorynycha çizmek için nasıl adım adım talimat 34

  Yılan Gorynycha çizmek için nasıl adım adım talimat 76

  Yılan Gorynycha çizmek için nasıl adım adım talimat 21

  Yılan Gorynycha çizmek için nasıl adım adım talimat 39

  Yılan Gorynycha çizmek için nasıl adım adım talimat 33

  Yılan Gorynycha çizmek için nasıl adım adım talimat 70

  Yılan Gorynycha çizmek için nasıl adım adım talimat 13

  Yılan Gorynycha çizmek için nasıl adım adım talimat 74

  Yılan Gorynycha çizmek için nasıl adım adım talimat 49