Yönlendiriciden şifremi unuttum - sorun çözüldü 2019

Yönlendiriciden şifremi unuttum - sorun çözüldü 2019


Yönlendiriciden şifremi unuttum - sorun çözüldü 68 11.02.2019, 07:00

Yönlendiriciden şifremi unuttum - sorun çözüldü

XXI yüzyıl - bilgi teknolojisi zamanı. Gerçek zamanlı olarak bir futbol maçını izleyin, evinizden çıkmadan arkadaşlarınızla ve akrabalarınızla sohbet edin, binlerce kilometre uzaktalar, alışveriş yapıyorlar, kanepede uzanıyorlar, uzaktan üniversiteye gidiyorlardı - bu bizim zamanımızda mümkün oldu. Bunun için yalnızca bir bilgisayara ve İnternet'e erişmeniz yeterlidir.

yönlendiricinin şifresini unuttun

Zamanımızda, evde bile küçük bir yaratmak zor değilİnternet'e bağlı birkaç bilgisayar ağı. Sonuçta, her aile üyesi Internet'i kullanmak istiyor. Bu özel cihazı - yönlendiriciyi (router), ağa birkaç bilgisayar, tablet, akıllı telefon gibi bir anda bağlayabilmeniz için yardımcı olacaktır.

yönlendiricinin şifresini unuttum

Cihazın web arayüzüne girmek için,üretici, yükleyici veya kullanıcı tarafından ayarlanmış bir kullanıcı adı ve parola girmeniz gerekir. Ancak kullanıcı yönlendiriciden şifreyi unuttuğu zamanlar vardır. Bu durumda nasıl olur da?

Bu durumda aşağıdakileri yapmanızı önerebilirsiniz:

- Kimse fabrika ayarlarını değiştirmediyse,standart bir giriş yöneticisi, şifre parolası girişi veya giriş yöneticisi, şifre yöneticisi girmeyi deneyin. Kural olarak, router üreticileri tarafından kurulan sisteme yapılan bu giriş değişikliği. Hiçbir şey çıkmazsa, yönlendiricideki parolayı unutan kullanıcı, yardım almak için İnternet'e dönebilir ve ağ hakkında bilgi bulabilir. Farklı üreticilerin yönlendiricileri için standart şifreler hakkında bilgi bulabileceğiniz siteler var.

- Yönlendirici tuneri kurduysa,Kurulum sırasında, ürünün seri numarasını bir şifre olarak kullanması mümkündür. Bu durumda, kullanıcı el kitabında veya ambalaj kutusundaki verileri (seri numarası) bulmakta yarar vardır. Bazı modellerde, numara cihaz üzerindeki etiket üzerinde basılır. Yönelticiden şifreyi unutan kullanıcı, bu durumda sorunu kolayca çözebilir.

yönlendirici ayarlarını sıfırla

- Bu seçeneklerden hiçbiri uygun değilse,dışarıda tek bir çıkış yolu var - yönlendirici ayarlarını sıfırlayın. Ancak bu durumda, sıfırlamanın tüm kullanıcı ayarlarını sileceğini unutmayın. Ve bu onları onarmak için biraz zaman harcamanız gerektiği anlamına gelir. Ama cihaz yönetim sistemi ve ağı yeniden yapılandırma içine girmek mümkün olacak yönlendirici üzerinde şifremi unuttum son kullanıcı, kendimle gelip, bir yönlendirici kullanır yeni adı ve şifrenizi girin.

Ve şimdi, bunun nasıl yapılacağı hakkında ayrıntılı olarak:

- Cihazdaki "Sıfırla" düğmesini bulmak içino. Kural olarak, panelde küçük bir girinti gibi görünüyor (bu, yanlışlıkla basılmayacak şekilde). Bu tuşa bastıktan sonra, sadece giriş ve şifre sıfırlanır, aynı zamanda fabrika verisinden önce tüm yönlendirici ayarları yapılır;

- Fabrika giriş ve şifresi altında yönetim sistemini (genellikle yönetici, şifre şifresi veya giriş yöneticisi, şifre yöneticisi) girin ve yeni giriş ve şifre girin;

- Cihazı internete bağlayın ve yeniden yapılandırın.

Sonunda yönlendiricinin şifresini unutturan, yeni veri yazan ve kaydı güvenli bir yerde saklayan herkese dilemek istiyorum.

Yönlendiriciden şifremi unuttum - sorun çözüldü 2019

Yönlendiriciden şifremi unuttum - sorun çözüldü 2019

Related news

 • Patlamış Mısır
 • E-motivasyon.net
 • Kadınlarda Meme Kanseri Belirtileri Nelerdir
 • Flaş Kedilerin Gözüne Zarar Verir Mi

 • Yönlendiriciden şifremi unuttum - sorun çözüldü 7

  Yönlendiriciden şifremi unuttum - sorun çözüldü


  Yönlendiriciden şifremi unuttum - sorun çözüldü 76

  Yönlendiriciden şifremi unuttum - sorun çözüldü 24

  Yönlendiriciden şifremi unuttum - sorun çözüldü 42

  Yönlendiriciden şifremi unuttum - sorun çözüldü 73

  Yönlendiriciden şifremi unuttum - sorun çözüldü 15

  Yönlendiriciden şifremi unuttum - sorun çözüldü 14

  Yönlendiriciden şifremi unuttum - sorun çözüldü 34