Yüz için üzüm çekirdeği yağı: yorumlar, uygulamaYüz için üzüm çekirdeği yağı: yorumlar, uygulama
Yüz için üzüm çekirdeği yağı: yorumlar, uygulama

Yüz için üzüm çekirdeği yağı: yorumlar, uygulama

Son zamanlarda, büyük eczanelerin raflarındaüzüm çekirdeği yağı miktarı. Yüz için (geribildirim onaylandı), bizim güzel bayanlar sık ​​sık kullanırlar. Ve bazen günlük krema yerine kullanırlar. Küçük bir konu olmaya devam ediyor: çeşitli markalardan doğru ürünü seçin. Tüketicilerin yorumları üzerine odaklanarak, aralarında en etkili olanı bulmaya çalışacağız.

Nasıl üretilir?

Birçok kadın uzun zamandır kendileri için keşfettiürün, üzüm çekirdeği yağı gibi. Yüz için, referansları bunu doğrular, bu en iyi bakımdır. Ve her cilt için mükemmel bir uyum sağlar: hem kuru hem de yağ için.üzüm çekirdeği yağı hakkında yorumlarBu bitkisel yağ esas olarak üretilmektedir.Üzüm tohumlarından sıcak ekstraksiyon ile. Bununla birlikte, üretiminin daha karmaşık bir yöntemi var - soğuk presleme. İlkinden farklı olarak, tüm biyolojik olarak aktif maddeleri yağda tutmanıza izin verir. Fakat pratikte bu yöntem çok nadiren kullanılmaktadır, çünkü bu üretim, çıkışta alınan ürünün az miktarda olması nedeniyle kârlı değildir. Üzüm çekirdeği yağı, birçok çoklu doymamış yağ asidi, doğal gençlik kaynakları - vitamin A, C, E, flavonoidler ve fitoterol içerir. Böylesine zengin bir kompozisyon, onu yüz ve vücut için vazgeçilmez bir araç haline getirir.

Nereden Satın Alabilirsiniz?

Birçok kişi soruyla ilgileniyor: üzüm çekirdeği yağı nasıl alınır? Bu tür kozmetik ürünleri satan eczanelerde veya özel mağazalarda satın alabilirsiniz. Bazı kullanıcılar malları üreticinin resmi web sitelerinde sipariş etmeyi tercih ederler.

Uygulamadan gelen etki

Üzüm yağı ile nelere ulaşılır?yüz için kemikleri. Uygulaması basit bir süreçtir. Bazı kadınlar yorumları kullanarak sırlarını paylaşırlar. Bu yazıda bunları ele alacağız. Bu ürün cilt üzerinde çok çeşitli etkilere sahiptir:

• nemlendirir ve yumuşatır;

• Kendi kolajen ve elastin üretimini katalize eder;

• Cildin elastikiyetini arttırır, pürüzsüzleştirir;

Kuruluk ve soyulmaya karşı korur;

• Cildi tazeler ve canlandırır;

• kurtarma işlemlerini hızlandırır;

• Işık beyazlatma etkisi vardır;

• yaşa bağlı pigment lekelerinin görünümünü önler;

• çiller görünmez yapar;

• metabolizmayı uyarır;

• kan dolaşımını artırır;

• Tahriş oluşmasını engeller, couperose;

• gözenekleri daraltır;

• Ter ve yağ bezlerinin aktivitesini normalleştirir;

• hassas ciltleri yatıştırır;

• Koruyucu işlevini arttırır.

Nasıl kullanılır?

Birçok kadın üzüm yağından eminkemikleri - bir gece kremi için bir alternatif. Bildiğiniz gibi, akşamları, güzel bayanlar sabahları değil, daha kalın ve besleyici bir krem ​​kullanırlar. Bu gece cilt yenilenmesi için önemlidir.

Yüz uygulama için üzüm çekirdeği yağı

Bu bakımdan, bu petrol tamamen sorumludurölçütler. Yağlı bir tabana sahiptir, bileşimi epidermiste tüm vital süreçlerin normal seyri için gerekli besin açısından zengindir. Bu durumda, yıkadıktan sonra akşam, pamuklu sünger üzerine biraz para koymanız ve yüzlerini silmeniz gerekir. Yarım saat sonra cildi bir kağıt mendille ıslatmak suretiyle fazlalığı giderebilirsiniz. Ürünü hem saf halde hem de herhangi bir uçucu yağ damlacıklarının ilavesiyle kullanabilirsiniz: nergis, limon, greyfurt, nane ve benzerleri. Bazı kadınlar günlük yüz kremlerine biraz ilaç katıyor. Bu da izin verilebilir.üzüm çekirdeği yağıVe bunu bu ürüne göre yapabilirsinizbesleyici cilt maskeleri. Uygun olan, örneğin: 1 çorba kaşığı sıvı bal, biraz üzüm çekirdeği yağı, bir tavuk yumurtasının 1 yumurta sarısı. Hepsi karışık, su banyosunda biraz ısı ve yüzünüze 20 dakika sürdü.

Organik Mağazadan Ürün

Ve şimdi, müşteri geri bildirimlerine dayanarak, deneyeceğizçeşitli kozmetik şirketlerinin benzer ürünlerinin tüm artılarını ve eksilerini belirlemek. İlk sırada Organik mağaza yağıdır. Üzüm çekirdeği yararlıdır, tamamen açıklanmıştır. Ürün eko-sertifikalara sahiptir. Özellikle hoş olan, Rusya'da üretilmesidir. Üretici, bu yağın kuru, pul pul dökülmüş ciltler için ve siyah noktalar ile yağlı olarak mükemmel olduğunu bildiriyor. Ürün, üzümlerin hafif hoş bir aromasına sahiptir, gözenekleri tıkamadan iyi emilir. Uygulamasının etkisi neredeyse hemen fark edilir - kullanım başlangıcından birkaç gün sonra. Kullanıcılar, serbest bırakma formunun rahatlığını not ettiler: pipetli bir cam şişe.organik üzüm bite dükkanı yüz yağıEk artı - düşük fiyat. Maliyet 203 ruble.

Aspera yağı: müşteri yorumları

Ama bu çok ucuz bir seçenektir. Bu kozmetik yağ "Aspera" gibi bir üründür. İçinde üzüm çekirdeği, görünüşe göre biraz. Yaklaşık 70 rubleye mal oluyor. Üretici de Rusya. Tüketici geri bildirimlerini dinleyelim.kuşkonmaz üzüm çekirdeği yağıBirçoğu iyi bir ürün değil eminucuza mal olabilir. Ve bu söz adil. Alıcılar, talimatın, çözümün sıcak çıkarma yöntemiyle üretildiğini söylemesi ile karıştırılmaktadır. Ve bu, içinde pek çok yararlı madde olmadığı anlamına gelir. Bazı kadınlar bunu kullanmanın verdiği rahatsızlıktan şikayet ediyor. Açılması çok problemli olan plastik bir tıpa ile sıkıca kapatılmış küçük cam şişelerde gerçekleştirilir. Ayrıca, ürün bir pipet veya dağıtıcı ile donatılmamıştır. Bu nedenle, ekonomisi de söylenemez.

İçe aktarılmış bir ürün seçin

Bu İtalyan moda markası Argital ürünüdür. Üretici yüz için bu üzüm çekirdeği yağının mükemmel olmasını sağlar. Müşteri referansları bunu doğrular. Kadınlar, çok hafif bir dokuya sahip olduğunu, mükemmel bir şekilde emildiğini, gözenekleri tıkamadığını yazıyor. Bazı tüketiciler, aşağıdaki gibi siyah lekelerden kurtulmak için kullanmayı tavsiye ediyorlar: Yarım saat yıkadıktan sonra yüzün nemli cildine pamuklu bir sünger ile sürünüz ve ovma işlemini iyice ovun. Bundan sonra, bilinen herhangi bir nemlendiriciyi uygulayabilirsiniz. Bu prosedür hızla komedonların kurtulmasına ve tahrişin giderilmesine yardımcı olur.yüz için üzüm çekirdeği yağı yorumlarBir ürün sadece önemli bir eksi var - fiyat. Bunun maliyeti 1850 ruble. Her eczanede satın alamazsınız.

Petrol "Nikitsky bahçesi" - bütçe seçeneği

Yalta şehrinin Kırım üreticisi"Nikitsky Garden" adlı ürününü sunar. Üzüm çekirdeğinden elde edilen bu yağ, müşteri incelemeleri bunu teyit ediyor, kadınlarımız arasında büyük talep var. Bu, sunulan tüm en çok bütçe seçeneğidir. Fiyatı farklı eczanelerde 60 ila 80 ruble arasında değişir. Üretimde kullanılan hammaddeler Kırım'da yetiştirilmektedir. Belki de düşük maliyetini etkileyen budur. Kullanıcılar bu ürünü zaten paylaştı. Kadınlar, gece cildi biraz yağ ile ovalayarak, gece kullanmak için özellikle iyi olduğunu yazıyor. Yağlı bir film bırakmadan çabuk emilir. Böyle bir prosedürden sonra sabahları cildi yumuşatır ve pürüzsüzleştirir. Günlük kullanım için mükemmel yağ. Müşterilerimizin sadece bir dezavantajı şikâyet ediyor - bunu elde etmek çok zor.

Şirketin "Lekus" ürünü

Yerli üreticiye geri dönüyoruz. Sonuçta, bir kural olarak, malların fiyatları ithal olanlardan çok daha düşüktür. Bu beyan bu ürün için geçerlidir. "Lekus" firmasından "Üzüm çekirdeği yağı" ile ilgili yorumları dinleyelim. Kadınlar, cildi mükemmel bir şekilde pürüzsüzleştirir, hafif bir kıvama sahiptir. Bu nedenle, bazıları makyaj için günlük krem ​​yerine ürünü kullanıyorlar. Sadece uygulamadan yarım saat sonra kağıt peçete ile ıslanmak gereklidir.Gece kremine alternatif üzüm çekirdeği yağıŞimdi yüz cildi nemli ve pürüzsüz, hazırTonal araçların ve tozun uygulanması. bir delik ile tıpa ile cam şişe: Yine kullanıcılar ajan uygun bir biçimde yapılmış güzel bir taze kokusu vardır gerçeğine dikkat. Ve tabii ki, fiyatı ile memnun - 65 ruble.

Özetlemek

Yukarıdakilerin hepsini dikkate alarak, şu sonuca varılabilir:Birçok kadın her zamanki krem ​​yerine üzüm çekirdeği yağı kullanıyor. İncelemeleri, hem kuru cilt hem de yağlı ciltler için uygun olduğunu söylüyor. Bu ürünü seçerken, alınma şekline dikkat etmelisiniz. Soğuk presleme yöntemi en çok tercih edilir. Başka bir seçim kriteri çıktı biçimidir. Ürün ile şişenin bir pipet, bir delik veya bir dağıtıcı ile donatılmış olması gerekir. Aksi takdirde, onu kullanmak az zevk alacaktır. Benzer ürünleri üreten ithal markalar arasında, Argital firmasına dikkat çekmek gerekir. Bizim içimizdeki "Nikitsky Garden" ve "Lekus" yağları için özel taleplerimiz arasında. Aynı zamanda sunulan fonların en ucuzudur.

Kozmetik ürünü olan üzüm çekirdeği yağı üreten en popüler markalara genel bir bakış yaptık.

Yüz için üzüm çekirdeği yağı: yorumlar, uygulamaYüz için üzüm çekirdeği yağı: yorumlar, uygulama

Related news

 • Hazır Yufkadan Patatesli Kol Böreği Tarifi Videosu
 • Gül lokumlu kurabiye oktay usta ile Etiketlenen Konular
 • Közlenmiş Soslu Kırmızı Biber
 • Mayasız Peynirli Pratik Poğaça Tarifi
 • Fırında Lorlu Köz Patlıcan

 • Yüz için üzüm çekirdeği yağı: yorumlar, uygulama

  Yüz için üzüm çekirdeği yağı: yorumlar, uygulama


  Yüz için üzüm çekirdeği yağı: yorumlar, uygulama

  Yüz için üzüm çekirdeği yağı: yorumlar, uygulama

  Yüz için üzüm çekirdeği yağı: yorumlar, uygulama

  Yüz için üzüm çekirdeği yağı: yorumlar, uygulama

  Yüz için üzüm çekirdeği yağı: yorumlar, uygulama

  Yüz için üzüm çekirdeği yağı: yorumlar, uygulama

  Yüz için üzüm çekirdeği yağı: yorumlar, uygulama

  Yüz için üzüm çekirdeği yağı: yorumlar, uygulama

  Yüz için üzüm çekirdeği yağı: yorumlar, uygulama

  Yüz için üzüm çekirdeği yağı: yorumlar, uygulama