Yalnız mısın Çevrenize bakın ve bir şirket beğeninize 2019

Yalnız mısın Çevrenize bakın ve bir şirket beğeninize 2019

Yalnız mısın Çevrenize bakın ve bir şirket beğeninize 7 23.02.2019, 01:18

Yalnız mısın Çevrenize bakın ve bir şirket beğeninize!

Yalnızlık farklıdır - bu fizikselBir insanın yalnız olduğu bir durum ve etrafta bolca insan olduğunda psikolojik bir his var, ama konuşacak kimse yok. İnsan sosyal bir varlıktır ve çok nadiren toplumdan hiçbir şekilde tecrit olmayı tolere eder. Ya sen yalnız ve terkedilmiş hissedersen?

Yalnızlık - gerçek mi, hayali mi?

YalnızsınSorunu çözmek için buna ihtiyacınız varanaliz etmek. Gerçekten arkadaşlarınız ve sevdikleriniz yoksa, o zaman uygun adayları aramaya başlama zamanı. Sadece çocuklukta, sevdiğin birine yaklaşabilirsin ve şöyle diyebilirsin: "Hadi arkadaş olalım!" Yetişkinlikte her şey daha karmaşık, ama çok değil. Yeni insanlarla iletişim kurmaktan korkmayın, sanal bir ağda ve sosyal çevrenizde tanıdıkların olmasını sağlayın. Annelik izninde olduğunuz için sıkıldınız ve yalnızsınız, inisiyatif almak ve oyun alanından diğer mumyaları tanımak zamanıdır. Çok çalışanlar için takımda dostane ilişkiler kurmak yararlıdır. Unutmayın, tüm yeni arkadaşlar arkadaşlarınız olmayacak, ama birlikte bir kafeye ya da bir filme gitmek ve her zaman yanlız olmaktan "saçma" hakkında konuşmak çok daha eğlencelidir.

Sen üzgün ve yalnızsın

Ya aşk olmazsa?

Modern toplumda bir keşiş olmak çok fazla değilve basit. Daha çok sıklıkla yalnızlıktan söz ederler, kişisel mutluluğun yokluğunu ima ederler. Romantizmin ve karşılıklı sevginin akut gereksiniminin durumu herkese aşinadır. Bu dönemlerde en sevdiğiniz derslerden ve arkadaşlarınızla yeterince vakit geçirme fırsatından yararlanmayın. En önemli şey sakin kalmak ve karşı cinsten ilk insanlara acele etmemek. İkinci yarının rolü için ilginç adaylara yakından bakın, daha çok yeni arkadaş edinmeye çalışın ve daha çok ruhu olan insanlarla tanışabileceğiniz yerlerde. Üzgün ​​ve yalnız olduğunu göstermemeye çalış. Böyle olumsuz bir tutum, bilmediğimiz insanlarda iğrenç bir şekilde hareket edebilir.

Yalnızlık: anlayın ve kabul edin

İletişim eksikliği yüzünden, herhangi biri deneyimlidirrahatsızlık. Bu dönemlerde sık sık depresyon, düşük önemi ve topluma faydasızlık düşünceleri gelir. Üzgün ​​olmak yerine, ruhsal gelişiminize zaman ayırın. Kendi kendine eğitim yapabilir, kendinizi bir çeşit yaratıcılık veya yeni bir profesyonel alanda deneyebilirsiniz. Boş zamanınızı geçirin ve ona ihtiyacı olanlara aşığınızı verin. Gönüllü olabilirsiniz veya sadece tanıdığınız birine yardım edebilirsiniz. Bir evcil hayvanı başlatın - küçük çaresiz bir hayvanla ilgilenmek acı verici düşüncelerden uzun bir zaman kazandıracak. Yalnızsın, ama bu tam bir hayata sahip olamayacağın anlamına gelmez. Aksine, yalnızlık, yükümlülüklerden ötekilere özgürlük anlamına gelir. Ana işinizde yeterince işe sahip değilseniz, yalnızlık durumunda, ruhunuz için egzersizler bulabilir veya bir tür sosyal aktiviteye katılabilirsiniz. Katılıyorum, tüm olasılıkları değerlendirerek, yalnız olmanın o kadar da kötü olmadığını anlamak kolaydır.

Sıkıldın mı ve yalnız mı

Zaman tahminleri ve kendiniz üzerinde çalışmak

Her zaman insanlar kendi içlerinde yalnız değiller.arıza. Bazen zorlu bir durumdur - başka bir şehre ya da ülkeye geçerek, işleri değiştirerek. Bu durumda, adaptasyonu hızlandırmak için aktif bir pozisyon almak ve yeni insanlarla iletişim kurmaktan korkmamak yeterlidir. Fakat hayatınızdaki fiziksel düzlemde ciddi bir değişim olmamışsa ve yalnızlık gelse, bu fenomenin nedenlerini kendiniz araştırmak faydalı olacaktır. Arkadaşların senden uzaklaştı ve sevdiğin birini bıraktı mı? Ve akrabalarına iyi davrandın mı, belki de farklı bir şekilde yapmaya değer bir şey? Böyle bir analizden korkmayın, tek ihtiyacınız olan, kendinizi geçmişte olan ilişkileri olan insanların yerine koymaktır. Sonuçta, sadece hatalarınızı fark ettiğinde, neden yalnız olduğunu anlayacaksın ve kendin için faydalı sonuçlar çıkartabileceksin.

Yalnız mısın Çevrenize bakın ve bir şirket beğeninize 2019

Yalnız mısın Çevrenize bakın ve bir şirket beğeninize 2019

Related news

 • Ispanak Kavurması Tarifi Videosu
 • Kocam Evden Attı Dedi Kızı Başkasından Çıktı
 • Bir kestane için ne yararlıdır Nasıl kullanılır
 • Taşlı Havlu Kenarı Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Çok İzlenen Videolar

 • Yalnız mısın Çevrenize bakın ve bir şirket beğeninize 68

  Yalnız mısın Çevrenize bakın ve bir şirket beğeninize


  Yalnız mısın Çevrenize bakın ve bir şirket beğeninize 27

  Yalnız mısın Çevrenize bakın ve bir şirket beğeninize 76

  Yalnız mısın Çevrenize bakın ve bir şirket beğeninize 38

  Yalnız mısın Çevrenize bakın ve bir şirket beğeninize 59

  Yalnız mısın Çevrenize bakın ve bir şirket beğeninize 67

  Yalnız mısın Çevrenize bakın ve bir şirket beğeninize 40

  Yalnız mısın Çevrenize bakın ve bir şirket beğeninize 58

  Yalnız mısın Çevrenize bakın ve bir şirket beğeninize 77

  Yalnız mısın Çevrenize bakın ve bir şirket beğeninize 36

  Yalnız mısın Çevrenize bakın ve bir şirket beğeninize 58

  Yalnız mısın Çevrenize bakın ve bir şirket beğeninize 8

  Yalnız mısın Çevrenize bakın ve bir şirket beğeninize 25