Yaz kafe için ekipman seçiyoruz: gerekli minimum ve eksiksiz bir setYaz kafe için ekipman seçiyoruz: gerekli minimum ve eksiksiz bir set


Yaz kafe için ekipman seçiyoruz: gerekli minimum ve eksiksiz bir set 10 22.01.2019, 03:04

Yaz kafe için ekipman seçiyoruz: gerekli minimum ve eksiksiz bir set

Yaz kafe, mevsimlik iş için harika bir fikir. Ancak, bu işletmeyi karlı hale getirmek için, gelecekteki kurum kavramını dikkatlice düşünmeli ve tüm katılımcı nüansları dikkate almalısınız. Bir yaz cafe için hangi ekipman gereklidir ve ilk olarak ne reddedebilirim?

Kurumun formatını seç

Yaz cafe için donatımYaz kafeleri farklı ve her biribelirli bir ziyaretçi kategorisine yöneliktir. Bazıları hızlı bir atıştırmalık ve dinlenmek için tasarlanmıştır. Diğerleri ise tam bir yemek veya romantik bir akşam düzenleyebilir. Popüler format "cafe-night disco" hakkında unutma. Kurum kavramına bağlı olarak bir menü oluşturulur. Sadece içecekler ve hazır atıştırmalıklar veya kendi yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Buna göre, yaz kafesinin ekipmanı, kurumun ihtiyaçlarına ve personel tarafından gerçekleştirilen operasyonlara bağlı olarak seçilmelidir.

Gerekli minimum

Yaz kafeterya yazlık kafeSıcakta en çok talep edilen menü öğeleri hangileridir?mevsim? Doğru, dondurma ve soğuk içecekler. Buna göre yaz kafesinin çalışması buzdolapları gerektirecektir. Yaz sıcağında daha az popüler olan, fabrika ambalajında ​​fıçı bira ve düşük alkollü içeceklerdir. Kegi ve ilgili ekipman, birçok köpüklü içecek tedarikçisi tarafından mevsimsel olarak kiralanmaktadır. Dikkat: Kafede alkol satışı için özel izin talep edecektir. Biraya eşlik eden ürünler hazır aperatifler: çeşitli krakerler, cipsler, aperatifler. Bu tür ürünler genellikle özel saklama koşulları gerektirmez, ancak vitrin camını dekore etmek yerinde olmaz. Ayrıca, yaz kafesi için gerçek ekipman - elektrikli su ısıtıcısı ve mikrodalga fırın. Konuklara çeşitli kahve seçenekleri sunmak isterseniz, bir kahve makinesi faydalı bir satın alma olacaktır.

Yaz cafe için mutfak ekipmanları

Yaz cafe ekipmanlarıZiyaretçilerin kitlesini önemli ölçüde genişletyemekhane işletmelerinin menü maddelerinin sayısının artırılmasıyla artırılabilir. Yaz kafesinin nispeten küçük bir bölgesinde bile, mutfağı başarıyla sağlayabilirsiniz. Çok popüler şiş kebap ve ızgarada pişmiş diğer yemekler vardır. Bir yaz kafesinin bu yemeği pişirmek için hangi ekipmanı seçmesi gerekir? Bir plaka ve büyük bir mangal veya elektrikli ızgaraya sahip olmak yeterli olacaktır. Yiyecekleri saklayabileceğiniz ayrı bir buzdolabına da ihtiyacınız olacak. Mükemmel bir satın alma fritöz olacaktır - bu cihaz çok sayıda farklı atıştırmalık ve yan yemekler, özellikle de favori “birçok patates kızartması” hazırlamanızı sağlayacaktır. Yaz kafesinin yazlık alanları için ekipman, hijyen ve hijyen standartlarına uygunluğu sağlamalıdır. Her şeyden önce, ilgili bölgeleri donatmak için yiyecek ve bulaşık yıkamak için su sağlama konusunu çözmek gerekiyor. Personel ve ziyaretçiler için bir tuvalet düzenlemek de önemlidir. İyi bir seçenek - kabinleri, kuru dolapları, düşük maliyetli ve ulaşım için uygun.

Yaz kafesinin "salonu" dekorasyonu

Yazlık kafeterya için mobilyaMevsimlik catering kursuPeyzajlı veranda, açık alan veya özel bir çadırın kubbesi altında açık olun. Kafenin çatısı yoksa, misafirleri güneşten korumak, yeterli miktarlarda özel büyük şemsiyeler almak veya tüm bölge için ortak bir kanopi düzenlemeyi unutmayın. Yemek alanını "salondan" izole etmeyi düşünmek de önemlidir. Garsonlar ziyaretçilere hizmet ederse, bir bar tezgahı kurulumu gereksiz ve gereksiz olurdu, bu iç mekan elemanı dekoratif bir işlev taşıyabilir ve bar ekipmanlarını misafirlerden saklayabilir. Yaz kafeleri için hangi mobilyalar en iyi uyuyor? En yaygın olanları plastik veya ahşap masalar, sandalyeler ve banklar. Avantajlar açıktır - bakım kolaylığı, hareketlilik, depolama kolaylığı. Diğer bir önemli konu da, konuklara yemek ve içecek servisi yapmak için yemek ve aksesuar seçimi. Bir kategori "bistro" kuruluşlar için optimum karar, tek kullanımlık cihazlar, gözlükler ve tabaklar kullanır. Kafeterya zihinsel dinlenme ve uzun süreli toplantılar için bir yer olarak konumlandırılmışsa, yeniden kullanım için tasarlanan güzel bir cam veya plastik kaplar satın almak mantıklıdır. Gördüğünüz gibi, yazlık kafe ekipmanları çok pahalı değil ve bu alanda küçük bir başlangıç ​​sermayesi ile işe başlamak mümkün.

Yaz kafe için ekipman seçiyoruz: gerekli minimum ve eksiksiz bir setYaz kafe için ekipman seçiyoruz: gerekli minimum ve eksiksiz bir set

Related news

 • 26 Aralık 2018 Sivasta Okullar Tatil mi Resmi Kurumlarda İzin Olacak mı
 • Kandillerde oruç tutulmalı mı
 • Yeni Sezon Bayan Örgü Hırka Örnekleri
 • Zeytinyağı Kabak Dolması Tarifi Videosu

 • Yaz kafe için ekipman seçiyoruz: gerekli minimum ve eksiksiz bir set 82

  Yaz kafe için ekipman seçiyoruz: gerekli minimum ve eksiksiz bir set


  Yaz kafe için ekipman seçiyoruz: gerekli minimum ve eksiksiz bir set 75

  Yaz kafe için ekipman seçiyoruz: gerekli minimum ve eksiksiz bir set 82

  Yaz kafe için ekipman seçiyoruz: gerekli minimum ve eksiksiz bir set 81

  Yaz kafe için ekipman seçiyoruz: gerekli minimum ve eksiksiz bir set 10

  Yaz kafe için ekipman seçiyoruz: gerekli minimum ve eksiksiz bir set 31

  Yaz kafe için ekipman seçiyoruz: gerekli minimum ve eksiksiz bir set 27

  Yaz kafe için ekipman seçiyoruz: gerekli minimum ve eksiksiz bir set 11