Yaz mevsimi zirvesi: Rossoshanka meyve sıkacağı - iyi yardımcınız 2019

Yaz mevsimi zirvesi: Rossoshanka meyve sıkacağı - iyi yardımcınız 2019
20.08.2019

Yaz mevsimi zirvesi: Rossoshanka meyve sıkacağı - iyi yardımcınız 40

Yaz mevsimi zirvesi: "Rossoshanka" meyve sıkacağı - iyi yardımcınız!

Meyve suları, vitaminlerin ana tedarikçilerinden biridir,mikro elementler, vücudumuzda pektin. İyi tatlara ilaveten, bu içecekler susuzluğunu gidermekte ve bizi sağlıkla doldurmakta, iştah açmakta, bağışıklık sistemini canlandırmaktadır. Doğal meyve sularının olumlu etkisini ve değerini abartmak güçtür. Bu nedenle, hostesler onları kışın mümkün olduğunca temin etmeye çalışıyorlar.

Bir yardımcı cihaz seçin

meyve sıkacağı «Rossoshanka»Bir sürü meyve ve sebzeniz varsa, birlikte çalışın.onlar çok olacak. Manuel olarak işle baş etmek zordur. Ve metresi yardımcı olacak bir mucize asistanı - bir meyve sıkacağı. Rossoshanka böyle bir cihazın bir örneğidir. Meyveleri işlemek için bir makine seçerken, birçok parametreden ilerlemelisiniz. İlk olarak, ne kadar ekonomik ve kârlı olduğu, ne kadar ürünün hesaplandığı, başlangıç ​​kapasitesi nedir. İkincisi, bu süreçte hostesin ellerinin katılımı ne derece gerekli. Üçüncü olarak, orijinal ürünün saflığı, hamurdan salınması. Elbette, cihazın boyutları. Artı kullanmanın genel kolaylığı.

"Rossoshanka" ile tanışın

juicer «Rossoshanka» incelemeleriRossoshanka meyve sıkacağı,Sovyet zamanları ve o günden beri elbette biraz değişti, ancak yüksek kalite ve güvenilirliğimi korumayı başardım. Değişiklikler "doldurma", mekanik, daha hızlı hale geldi. Örneğin, verimliliği şu anda saatte 60 kg. Talimatlarda açıklandığı gibi. Bununla birlikte, sahipler alışık olduklarında ve çalışma mekanizması hata ayıklandıktan sonra, Rossoshanka meyve sıkacağı daha hızlı çalışır. Örneğin elma kovasını işlemek için, yaklaşık 5 dakika sürer, artık! Kullanışlı ve mekanizma: meyvenin kesilmesi, temizlenmesi gerekmez - cihaz her şeyi yapar. Hamurun varlığı konusunda içki çok az kalır -% 7-8. Bir başka artı, öncelikle sert meyveler ve sebzeler (havuç, nar, armut, elma vb.) Için tasarlanmış olan Rossoshanka meyve sıkacağıdır. Fakat yumuşak olanlarla elbette kolayca işlenebilir. Önemli olan filtreleri ve ızgaraları zamanında temizlemektir. İşlem sırasında püresi benzeri bir kütle oluşturan bahçeler ve sebze bahçeleri için doğru, çilek ve diğer hediyeler, cihaza koymaktan daha iyidir.juicer «Rossoshanka» fiyat

Temel parametreler

Şimdi, hangi parametrelerle ilgili daha fazla ayrıntıSıkacağı "Rossoshanka". Cihazla ilgili tüketicilerin geribildiriminden de bahsedilecektir. Durum plastik, renkler beyaz ve mavi. Talimattaki ağırlık 10 kg 200 gram olarak belirtilmiştir. Ama kullanıcılar bunun daha zor olduğunu söylüyor. Cihazın gücü 180 vattır. Çalışırken (santrifüj kuvvetleri prensibi), meyve sıkacağı kuvvetle titreşebilir - belki de bunun tek önemli dezavantajı. Bu nedenle, ek tespit gerektirir. İşlem nasıl yapılır: yükleme odasında, meyveler önceden ölçülmeden keyfi olarak atılır. Öğütücüler içine kurulan onları ezmek ve kağıt hamurundan santrifüj eleği ile, nem sıkıştı. Yağlı kek özel bir odaya yüklenir. Eklenen tabaklara hazır bir içki döküldü. Bütün operasyon oldukça hızlı gerçekleşir. Şimdi masraflar gelince. Rossoshanka meyve sıkacağı ile ilgileniyorsanız fiyat 3,400 ruble'den 3.800-4.800 aralığında. Bazı bölgelerde maliyet 5.000'e kadar çıkıyor.

Yaz mevsimi zirvesi: Rossoshanka meyve sıkacağı - iyi yardımcınız 2019

Yaz mevsimi zirvesi: Rossoshanka meyve sıkacağı - iyi yardımcınız 2019

Related news

 • NAR EKŞİSİ
 • Cevizli Lokum Tarifi
 • İlaç Hondrolon: kullanım talimatları
 • Arif Ergin: FETÖcüler, bilim ve teknoloji arenasından temizlenecek
 • Kişnişli Kuzu Eti Tarifi

 • Yaz mevsimi zirvesi: Rossoshanka meyve sıkacağı - iyi yardımcınız 94

  Yaz mevsimi zirvesi: Rossoshanka meyve sıkacağı - iyi yardımcınız


  Yaz mevsimi zirvesi: Rossoshanka meyve sıkacağı - iyi yardımcınız 82

  Yaz mevsimi zirvesi: Rossoshanka meyve sıkacağı - iyi yardımcınız 20

  Yaz mevsimi zirvesi: Rossoshanka meyve sıkacağı - iyi yardımcınız 85

  Yaz mevsimi zirvesi: Rossoshanka meyve sıkacağı - iyi yardımcınız 95

  Yaz mevsimi zirvesi: Rossoshanka meyve sıkacağı - iyi yardımcınız 37

  Yaz mevsimi zirvesi: Rossoshanka meyve sıkacağı - iyi yardımcınız 99

  Yaz mevsimi zirvesi: Rossoshanka meyve sıkacağı - iyi yardımcınız 64

  Yaz mevsimi zirvesi: Rossoshanka meyve sıkacağı - iyi yardımcınız 32

  Yaz mevsimi zirvesi: Rossoshanka meyve sıkacağı - iyi yardımcınız 67

  Yaz mevsimi zirvesi: Rossoshanka meyve sıkacağı - iyi yardımcınız 1

  Yaz mevsimi zirvesi: Rossoshanka meyve sıkacağı - iyi yardımcınız 50