resim Goruntuler galeriler Yazar Sergeev Stanislav Sergeevich ve onun fantastik kitapları
Yazar Sergeev Stanislav Sergeevich ve onun fantastik kitapları 62 26.01.2019, 03:23

Yazar Sergeev Stanislav Sergeevich ve onun fantastik kitapları

Son zamanlarda okuyucular arasında daha fazlaAlternatif tarih tarzında yazılmış kitaplar popüler hale gelir. Bu türün çarpıcı bir temsilcisi Sergeev Stanislav Sergeevich - okuyucuların arasında popülerlik kazanmış büyüleyici kitapların yazarıdır. Eserlerinin birçoğu, en çok okunan kitapların notu TOP-100'de temsil edilmektedir.

Sergeev Stanislav Sergeevich: biyografi

Yazar 1975 yılında Simferopol'de doğdu. Burada okuldan mezun olduktan sonra yerel eyalet üniversitesinden mezun oldu ve "Radyofizik ve Elektronik" bölümünde okudu. 1997 yılında Ukraynalı ordunun içine çekildi, bu sürenin sona ermesinden sonra sözleşme kapsamında hizmet vermeye devam etti. Aynı anda Sergeev Stanislav Sergeevich, Sevastopol deniz üniversitesinde eğitim gördü. Daha sonra 2002'de ikinci yüksek bir eğitim aldı. Ordudan emekli olduktan sonra, geleceğin yazarı, bir yönetici olarak çalışmaya başladığı IT güvenlik teknolojileri alanında çalışmalarını seçti. Şu anda şirketin müdürüdür.

Sergeev Stanislav Sergeevich

Hayatının bu dönemi ilk içerirkalem örnekleri. Sergeev, 2019 yılında "Samizdat" sitesinde yer aldı. Bu, dizinin başlangıcıydı "Babalar ve büyük babalara layık mıyız?" Daha sonra Sergeyev Stanislav, onu önemli ölçüde genişletti ve yeni döngüler yazmaya başladı. Alternatif tarih, hitch-avcıları ve kıyamet sonrası romanıyla yazılan "Samizdat" adlı yazarın kitapları sayesinde pek çok okuyucu, olumlu bir değerlendirme yaptı ve sonunda yayınevi "Leningrad" ile sözleşme imzalamalarına izin verdi.

Alternatif tarih türüyle ilgili birkaç kelime

Aslında bu bir fantezi türü, modellemegerçeklik, her ne olursa olsun, dönüm noktalarından birinde hikayenin başka bir yoldan gitmesi durumunda. Tarla, kural olarak, geçmişte yaşanan olayların gidişatında, şimdiki ve gelecekteki durumu kökten değiştiren bir değişimi betimler. Aynı zamanda yazarlar, mevcut bilimsel bilim teorisini hatalı olarak değerlendirmeyi ve güvenilirliğini sorgulamadıklarını önermemektedir.

Sergeev Stanislav Sergeevich biyografi

Eserlerinde hayal gücüne yardım eder, tarihin değişmesi sonucu olayların gelişimini tanımlarlar ve dersini etkileyen olay kesinlikle bir şey olabilir.

Sergeyev'in kitaplarının kahramanları hakkında

Sergeyev'in kitaplarının kahramanları modern insanlardır.Üçüncü Dünya Savaşı'ndan kurtulan, zaman içinde hareket eden ve önceki savaş olaylarına müdahale eden. Trajik bir 1941 var. Anavatan savunmasında aktif olarak yer almaktadırlar. Entrikalar, ihanet, düşmanın harekete geçmesi için cihazı ele geçirme girişimleri - tüm bu romanların kahramanlarının üstesinden gelmek zorunda kalacak. "Armageddon Askerleri" dizisinde, Sergeev Stanislav Sergeevich cesur adamlarını uzaya gönderiyor, burada tekrar tekrar savaşmak ve çok sayıda çatışmayı çözmek için uğraşıyorlar. Bu kitaplar, savaş fantezisi türüne atfedilebilir. Sergeyev'in yeni eserleri, kesinlikle ilgiyi provoke edecek ve okurlar arasında popülerliğini artıracaktır.

Yazar Sergeev Stanislav Sergeevich ve onun fantastik kitaplarıFotograf galeriler Goruntuler fotograflar resim

Related news

 • Harika Bir Dalgalı Davet Saçı Nasıl Yapılır
 • Maduro, Venezüellada asgari ücreti 60 kat arttırdı
 • Kolay Boncuklu Tığ Oyası Yapılışı Türkçe Videolu

 • Yazar Sergeev Stanislav Sergeevich ve onun fantastik kitapları 84

  Yazar Sergeev Stanislav Sergeevich ve onun fantastik kitapları


  Yazar Sergeev Stanislav Sergeevich ve onun fantastik kitapları 42

  Yazar Sergeev Stanislav Sergeevich ve onun fantastik kitapları 56

  Yazar Sergeev Stanislav Sergeevich ve onun fantastik kitapları 2

  Yazar Sergeev Stanislav Sergeevich ve onun fantastik kitapları 43

  Yazar Sergeev Stanislav Sergeevich ve onun fantastik kitapları 21

  Yazar Sergeev Stanislav Sergeevich ve onun fantastik kitapları 86