Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak

Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak


Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak 87 06.03.2019, 14:20

Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak

Barbekü olmadan nasıl bir dacha yapabilirim? Bu, herhangi bir ülke planının mecburi bir özelliğidir. Yaz aylarında açık havada arkadaşlarıyla buluşmayı sevmeyen ve lezzetli sulu bir shish kebabı tadını sevmeyen bir insan olması olasılığı düşüktür. Küçük taşınabilir mangalları kullanmaktan bıktıysanız, o zaman sitenizde tuğla bir çatı bulunan bir mangal üretmenin zamanı geldi. Böyle bir yapı sizi ve sizi yıllarca yakın insanları memnun edecektir.

Çatı ile BarbeküNe yapmak istediğinizi henüz kararlaştırmadıysanızMangal, demir, taş ve refrakter tuğladan yapılabileceğini size bildirmek için acele edin. İkinci seçenek çoğunlukla kullanılır. Soba ve şömine yapmak için kullanılan özel bir tuğla elde etmek zor olmayacaktır. Buna ek olarak, çimento, kum, takviye ve çakıl gerekir.

Bir çatı ile mangal yapmaya başlamadan önce,inşaat için uygun bir yer seçmelisiniz. Bunu yapmak için, rüzgarın sitenizde nereye en çok darbe vurduğunu gözlemlemeniz gerekir. Bunu, dumanlı komşularına ve hazır gıdaların kokularına rahatsızlık vermeyeceğiniz binayı inşa etmek için bilmek gerekir.

Yapım başlamadan önce sizce arzu edilen şey budur.tuğla döşeme konusunda en azından en az deneyime sahipti. Hiç böyle çalışmaları yürütmek yoksa, arkadaşlarınızı başvurun - belki aralarında memnuniyetle zevkle iş birleştirerek, ülkede sizinle hafta sonu geçirmek bir usta vardır. Buna ek olarak, inşaat öncesi net gelecek yaratma nasıl görüneceğini hayal etmek gerekiyor.barbekü ızgaraları

Fotoğrafları görüntülenebilen tuğla mangallarıilgili konuların çok sayıda baskısında çok çeşitli. Belki fotoğraf görüntüleme doğru seçeneği seçmenize yardımcı olacaktır. Nihayetinde inşaat türüne karar verdikten sonra, çalışmaya başlayabilirsiniz.

Önceden hazırlanmış bir yerde, öncegelecekteki vakıf için işaretleme. Bu mandal ve olağan halat yardımıyla yapılır. Otuz santimetrelik bir açma derinliğini kazın - bu vakıf için yeterlidir. Büyüklüğü mangal büyüklüğüne ve barbekü asfalt önce yapacağız olmadığına bağlıdır. Eğer gerekiyorsa, o zaman, vakıf boyutuna arkadan ve yandan geri aşağı 50-70 santimetre yaklaşık on beş santimetre eklenmelidir. Unutulmamalıdır ki vakıf zemin seviyesinden on santimetre yukarıda olmalıdır. Bu, açmada çevrilmiş bir kaldırımlı kalıp kullanılarak başarılabilir. Temel tam kuruyuncaya kadar kalıp kaldırılır. Sonra tuğla işine devam edin.

çatı ile yazlık konut mangalsBir çatı ile hangarlar için mangallar çok olmamalıBüyük. Genişlikleri tamamen şişlerinizin uzunluğuna bağlıdır ve uzunluk maksimum misafir sayısı ile belirlenir. Yükseklik, şiş kebap pişirme yapan kişinin boyuna bağlıdır. Bir kural olarak, 90-120 cm. Bir borulu duman kutusu, mangalın üzerine kurulmuş ve küçük bir odun odunu için bir niş aşağıda verilmiştir.

Her türlü havada et pişirmek içindört betonarme direklere bağlanacak bir çatıya sahip bir mankene ihtiyaç duyacaktır. Boyutu, çatı altına yerleştirmek istediğiniz yere bağlı olacaktır: hafif mobilyalar, ek dolaplar, vb.

Uzun yıllar boyunca bir çatı ile tuğla mangal size yakın insanlar etrafında toplanacak, çok fazla olan ile iletişim kurma sevinci.

Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak

Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak

Related news

 • Bahçeci Kadın Sağlığı Merkezi
 • Yumurtalı sebzeli köfte tarifi
 • Çaylı Elmalı Kek Tarifi Videosu
 • Erzurum Haberleri: Bebeği çöpe atan anne ve anneanneye 20 yıl hapis talebi
 • Tank Dünyasındaki en iyi tank: aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var

 • Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak 32

  Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak


  Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak 12

  Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak 58

  Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak 36

  Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak 2

  Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak 30

  Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak 31

  Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak 89

  Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak 39

  Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak 85

  Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak 28

  Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak 4

  Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak 74

  Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak 17

  Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak 2

  Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak 86