18.06.2019

Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak 22

Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak

Barbekü olmadan nasıl bir dacha yapabilirim? Bu, herhangi bir ülke planının mecburi bir özelliğidir. Yaz aylarında açık havada arkadaşlarıyla buluşmayı sevmeyen ve lezzetli sulu bir shish kebabı tadını sevmeyen bir insan olması olasılığı düşüktür. Küçük taşınabilir mangalları kullanmaktan bıktıysanız, o zaman sitenizde tuğla bir çatı bulunan bir mangal üretmenin zamanı geldi. Böyle bir yapı sizi ve sizi yıllarca yakın insanları memnun edecektir.

Çatı ile BarbeküNe yapmak istediğinizi henüz kararlaştırmadıysanızMangal, demir, taş ve refrakter tuğladan yapılabileceğini size bildirmek için acele edin. İkinci seçenek çoğunlukla kullanılır. Soba ve şömine yapmak için kullanılan özel bir tuğla elde etmek zor olmayacaktır. Buna ek olarak, çimento, kum, takviye ve çakıl gerekir.

Bir çatı ile mangal yapmaya başlamadan önce,inşaat için uygun bir yer seçmelisiniz. Bunu yapmak için, rüzgarın sitenizde nereye en çok darbe vurduğunu gözlemlemeniz gerekir. Bunu, dumanlı komşularına ve hazır gıdaların kokularına rahatsızlık vermeyeceğiniz binayı inşa etmek için bilmek gerekir.

Yapım başlamadan önce sizce arzu edilen şey budur.tuğla döşeme konusunda en azından en az deneyime sahipti. Hiç böyle çalışmaları yürütmek yoksa, arkadaşlarınızı başvurun - belki aralarında memnuniyetle zevkle iş birleştirerek, ülkede sizinle hafta sonu geçirmek bir usta vardır. Buna ek olarak, inşaat öncesi net gelecek yaratma nasıl görüneceğini hayal etmek gerekiyor.barbekü ızgaraları

Fotoğrafları görüntülenebilen tuğla mangallarıilgili konuların çok sayıda baskısında çok çeşitli. Belki fotoğraf görüntüleme doğru seçeneği seçmenize yardımcı olacaktır. Nihayetinde inşaat türüne karar verdikten sonra, çalışmaya başlayabilirsiniz.

Önceden hazırlanmış bir yerde, öncegelecekteki vakıf için işaretleme. Bu mandal ve olağan halat yardımıyla yapılır. Otuz santimetrelik bir açma derinliğini kazın - bu vakıf için yeterlidir. Büyüklüğü mangal büyüklüğüne ve barbekü asfalt önce yapacağız olmadığına bağlıdır. Eğer gerekiyorsa, o zaman, vakıf boyutuna arkadan ve yandan geri aşağı 50-70 santimetre yaklaşık on beş santimetre eklenmelidir. Unutulmamalıdır ki vakıf zemin seviyesinden on santimetre yukarıda olmalıdır. Bu, açmada çevrilmiş bir kaldırımlı kalıp kullanılarak başarılabilir. Temel tam kuruyuncaya kadar kalıp kaldırılır. Sonra tuğla işine devam edin.

çatı ile yazlık konut mangalsBir çatı ile hangarlar için mangallar çok olmamalıBüyük. Genişlikleri tamamen şişlerinizin uzunluğuna bağlıdır ve uzunluk maksimum misafir sayısı ile belirlenir. Yükseklik, şiş kebap pişirme yapan kişinin boyuna bağlıdır. Bir kural olarak, 90-120 cm. Bir borulu duman kutusu, mangalın üzerine kurulmuş ve küçük bir odun odunu için bir niş aşağıda verilmiştir.

Her türlü havada et pişirmek içindört betonarme direklere bağlanacak bir çatıya sahip bir mankene ihtiyaç duyacaktır. Boyutu, çatı altına yerleştirmek istediğiniz yere bağlı olacaktır: hafif mobilyalar, ek dolaplar, vb.

Uzun yıllar boyunca bir çatı ile tuğla mangal size yakın insanlar etrafında toplanacak, çok fazla olan ile iletişim kurma sevinci.Related news

 • KMO, Ebeveynleri Okul Alışverişi için Uyardı
 • Krem Karamelli Kek Nasıl Yapılır Video
 • Parenteral Beslenme Nedir
 • Kahve siyah iki parça elbise modeli
 • Okaliptüs Çayının Faydaları

 • Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak 59

  Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak


  Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak 50

  Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak 70

  Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak 69

  Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak 68

  Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak 31

  Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak 88

  Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak 55

  Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak 96

  Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak 83

  Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak 90

  Yazlık ya da kır evinde çatıya sahip tuğla dangalak 3