Yengeç salatası, mısır ve pirinçle sopalar 2019

Yengeç salatası, mısır ve pirinçle sopalar 2019
22.09.2019

Yengeç salatası, mısır ve pirinçle sopalar 81

Yengeç salatası, mısır ve pirinçle sopalar.

Yengeç çubuğu eklenen salatalar rüşvetbasitliği ve pişirilmesinde kolaylık. Beyaz balık etinden oluşan tamamen bitmiş bir ürün oldukları için herhangi bir ısıl işlem gerekmez. Yengeç çubukları, her seferinde yeni ve lezzetli salatalar yaratmak için birçok ürünle mükemmel şekilde birleştirilir. Ben ve misafirlerinizi memnun edecek yengeç çubuklarıyla salatalar denemeyi öneriyorum.

Yengeç ile salata, mısır ve pirinç sopa ile

Eğer "Olivier" salatası sevgilisi iseniz, kesinlikle yengeç salatası gibi mısır ve pirinçle sopa gibi, yalnızca başka bir versiyonda.

Biz gerekir: yengeç sopa ambalaj, soğan (yeşil soğan alabilir), mayonez kavanozu, pirinç, 200 gram, mısır, biber bir kutu, bir tutam tuz.

Hazırlanması. Her şeyden önce, pirincinizi iyice durulayın ve kaynatın. Yengeç salatanımızı mısır ve pirinçle tadına bakabilmek için, bir su banyosunda pirinci pişirmenin en iyisi. Bunu yapmak için, büyük bir tencere koyun, içine su dökün, bir bardak pirinç koyun, bu tadı dört bardak su ve tuz ilave edin. Tencereyi ateşe ver. Su ateşi kaynatmaya başladıktan sonra kapağı bir kapakla kapayıp hazır olana kadar pirincizi pişiririz. kap içinde bu kaynama sırasında, aksi takdirde, çok fazla su olmamalı Not, pirinç bir fincan içine dökülecektir.

Pirinç hazırlanırken, soğanları doğranır ve bir salata kabına koyarız.
Yengeç çubuklarıyla filmi çıkarın, küçük küplere kesin ve soğanları ekleyin. Dilimlenmeden önce onları tamamen çözdüğünüzde değmez, yarım dondurularak çok daha kolay kesilirler.
Mısır alıp sıvıyı boşaltın ve salata kabına ilave edin.
Pişmiş pirinci soğutun ve bir salata kabına koyun.
Tüm ürünler nazikçe karıştırılır, biberli, biraz tuz ve mayonez ile tecrübeli.
Yengeç çubuğu, mısır ve pirinçle sopalarla taze yeşil bir branşla süslenebilir.

Yengeç sopa ve domates salatası

İhtiyacımız olan şey: bir demet yengeç çubuğu, beş domates, bir elma, bir parça peynir, soğan, bir kaşık elma sirkesi, ketçap, mayonez, biber ve tuz.
Hazırlanması. Shinkuem elma sirkesi ekleyip kapağını kapatarak yarım saat bırakın, suyu tahliye, beş dakika kaynar su ile doldurun, yarım halkalar soğan. Yengeç çubukları filmden serbest bırakılır ve küçük küpler halinde kesilir. Elma kabuğundan, domatesleri durulayın ve küçük parçalar halinde kesin. Peynir küçük fırçalarla kesilmiş veya sadece büyük bir rende üzerine sürülmüş.
Tüm ürünler derin salata kasesine serilir vekarıştırın. Soğan bir salata kasesine koymadan önce suyla yıkanmalıdır. Mayonez, ketçapla karıştırılır, karıştırılır ve salata ile terbiyelenir. Salatayı bir süre buzdolabına koyalım ve masaya servis edelim.

Yengeç Salatası ve Pekin lahanası

Gerekli ürünler: Çin lahanasının yarısı, yengeç çubukları, üç yumurta, konserve mısır konservesi, ortalama soğan başı, taze dereotu, mayonez ve tuz.

Hazırlanması. Mümkün olduğu kadar ince lahanayı ve hafifçe ellerini suyunun görünmesini sağlayın. Yengeç çubukları ile filmi çıkarın ve küçük küpler halinde kesin. Soğan ince şeritler halinde kesilir. Yumurtalar kaynatılır, serin ve uzun çubuklarla kesilir. Tüm malzemeler derin bir salata kasesine karıştırılır.
Mısır açın, sıvı dökün ve salata kasesine koyun.
Hepsi iyi karıştırın, biber, tuz ve mayonez ile mevsim ekleyin.
Yeşilleri ince doğrayın ve üstüne salata serpin.

Umarım iddiasız salataların bu tarifleri size çok hoş gelecektir ve akrabalarınızı her zaman güzel, lezzetli ve doyurucu yemeklerle yiyebilirsiniz.

Yengeç salatası, mısır ve pirinçle sopalar 2019

Yengeç salatası, mısır ve pirinçle sopalar 2019

Related news

 • Doğal gaz ithalatı 17 milyon metreküpü geçti
 • Tavuklu Tandır Kebabı
 • Mülkiyetin ortaya çıkışı için zeminler. Sahipliğin edinilmesi
 • Tyumen manzaraları
 • Kelliğe Ne İyi Gelir: Kellik İçin Bitkisel Çözüm

 • Yengeç salatası, mısır ve pirinçle sopalar 78

  Yengeç salatası, mısır ve pirinçle sopalar


  Yengeç salatası, mısır ve pirinçle sopalar 47

  Yengeç salatası, mısır ve pirinçle sopalar 92

  Yengeç salatası, mısır ve pirinçle sopalar 25

  Yengeç salatası, mısır ve pirinçle sopalar 74

  Yengeç salatası, mısır ve pirinçle sopalar 82

  Yengeç salatası, mısır ve pirinçle sopalar 55

  Yengeç salatası, mısır ve pirinçle sopalar 91

  Yengeç salatası, mısır ve pirinçle sopalar 74

  Yengeç salatası, mısır ve pirinçle sopalar 57

  Yengeç salatası, mısır ve pirinçle sopalar 60

  Yengeç salatası, mısır ve pirinçle sopalar 90