Yeni Gelin 17.bölüm fragmanı Hazar Bellayı kurtarıyor 2019

Yeni Gelin 17.bölüm fragmanı Hazar Bellayı kurtarıyor 2019


Yeni Gelin 17.bölüm fragmanı Hazar Bellayı kurtarıyor 4 01.02.2019, 01:20

Yeni Gelin 17.bölüm fragmanı! Hazar Bella'yı kurtarıyor...

Show TV'nin sevilen dizisi Yeni Gelin 16.bölümle yeni sezona adım attı. Takipçileri tarafından merakla beklenen Yeni Gelin 16.bölümde Karadeniz rüzgarı esti. Yayınlanan son bölümün ardından Yeni Gelin 17.bölüm fragmanı da geldi.

Show TV'de ekrana gelen Yeni Gelin yeni sezona hızlı bir giriş yaptı. Ortalığın iyice karıştığı Yeni Gelin 16.bölümün ardından Yeni Gelin 17.bölüm fragmanı da geldi. Yeni Gelin yeni bölümde; Karadeniz maceralarına devam eden Bozokların turist kılığına girdiği; Hazar’ı, Hüsne ile yakalayan Bella’nın büyük bir üzüntü yaşadığı tanıtım eğlenceli görüntüleriyle de dikkat çekti. İşte, Yeni Gelin 17.bölüm fragmanı...

Yeni Gelin 17.bölüm fragmanı:

Yeni Gelin 17.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Başrolleri Jessica May ve Tolga Mendi'nin paylaştığı, şehirli genç bir kızın yeni gelinlik hallerini konu alan Yeni Gelin bu hafta başlıyor. Yeni Gelin 17.bölümüyle 23 Eylül akşamı saat 20.00'de Show TV ekranlarında seyirciyle buluşacak.

Yeni gelin 16.bölümde neler oldu?

yeni gelin son bölüm

Yeni Gelin’in 16. bölümünde; Bozoklar, konağın karantina altına alınıp, üzerlerine mühür vurulunca Kalender Ağa, ailesinin küçük bir kısmını konakta bırakıp Karadeniz'e yelken açar. Bozoklar artık kaçaktır. Kalender Ağa, karantina süresi boyunca ailesiyle birlikte bir nevi tatil yapacak hem de yıllardır görüşmediği kaynanasıyla, Asiye'nin akrabalarıyla vakit geçirecektir. Fakat bu planı yaparken ne kaçaklık hayatının gerçeklerini göz önünde bulundurmuştur, ne de Asiye'nin akrabalarının ne kadar deli ve gözü kara olduğunu hesap etmiştir. İşler tabi ki sarpa sarar.

Bozoklar, Asiye'nin baba evine adımlarını attıkları an tüm hesaplar tersine döner. Kalender Ağa, hem Asiye'ye resmi nikah yapmak, hem de Asiye'nin akrabalarıyla dünür olmak zorundadır. Kalender ortadaki yanlış anlamayı düzeltmek, Hazar'ın evli olduğunu söylemek istese de başaramaz. Çünkü Asiye'nin amcası deli Şevki'ye bunu izah etmenin bir yolu yoktur. Orda kaldıkları sürece bu yalanı sürdürmek zorundalardır. Fakat bu yalan, onların başına tahmin ettiklerinden çok daha büyük bir çoraplar örer. Yalan, yalanı doğurmuştur.

Bella ve ailesi evin hizmetlisi olur, Baran hiç görmediği bir kızla evlenmeye zorlanır, Bella'nın kısmeti çıkar. İşin içine bir de kaçaklık, jandarma ve ihbarlar girince Bozoklar iyice çıkmaza girerler. Kalender Ağa, tüm bunlardan sıyrılmaya çalışırken Asiye ve ailesinin kurduğu tezgahla gelinini kaybetme noktasına gelir. Çünkü söyledikleri yalan masumiyetini yitirmiş; Bella, hayatının en büyük ihanetiyle karşı karşıya kalmıştır.

Yeni Gelin 17.bölüm fragmanı Hazar Bellayı kurtarıyor 2019

Yeni Gelin 17.bölüm fragmanı Hazar Bellayı kurtarıyor 2019

Related news

 • Yarım Altın Kaç Gram – Kaç Ayar Eder
 • 17 Şık Saç rengi 2016: Mor Saç Fikirlerini dene
 • Aronya meyvesi nedir ve faydaları nelerdir

 • Yeni Gelin 17.bölüm fragmanı Hazar Bellayı kurtarıyor 3

  Yeni Gelin 17.bölüm fragmanı Hazar Bellayı kurtarıyor


  Yeni Gelin 17.bölüm fragmanı Hazar Bellayı kurtarıyor 57

  Yeni Gelin 17.bölüm fragmanı Hazar Bellayı kurtarıyor 63

  Yeni Gelin 17.bölüm fragmanı Hazar Bellayı kurtarıyor 37

  Yeni Gelin 17.bölüm fragmanı Hazar Bellayı kurtarıyor 85

  Yeni Gelin 17.bölüm fragmanı Hazar Bellayı kurtarıyor 10

  Yeni Gelin 17.bölüm fragmanı Hazar Bellayı kurtarıyor 70

  Yeni Gelin 17.bölüm fragmanı Hazar Bellayı kurtarıyor 87