Yeni ticari araç Next-GAZelle in incelenmesi (termobook ve tente) 2019

Yeni ticari araç Next-GAZelle in incelenmesi (termobook ve tente) 2019

Yeni ticari araç Next-GAZelle in incelenmesi (termobook ve tente) 94 01.02.2019, 08:21

Yeni ticari araç "Next-GAZelle" in incelenmesi (termobook ve tente)

Yeni tasarım, ergonomik kabin, genişletilmiş20 bin kilometre arasındaki onarım aralığı ... Bu ticari araç nedir? Hayır, Mercedes Sprinter ve Volkswagen Crafter değil. Bu, Gorky otomobil endüstrisinden "Next-GAZel" adında yeni bir kamyon. Termobus ve tente, boncuk ve platform - bu, yeniliğin tüm modifikasyonlarının eksik bir listesidir. Peki, "Next" modelinin yeni küçük tonajlı ticari taşıtına daha yakından bakalım.

gazelle thermobusk

görünümü

Kamyon "GAZelle" - termobook kesinlikle1995 ve 2003-ler'in önceki serilerini artık hatırlamayan bir başka tasarım. Hemen görünür pürüzsüz aerodinamik çizgiler ve konturlar, sadece alıcıların dikkatini çekmeyecek, aynı zamanda yeniliğin toplam yakıt tüketimini birkaç yüzde oranında azaltmasına izin verecektir. Etkili ızgara, tampon ile uyumlu bir şekilde bir araya getirilir ve aracın görünümünü başarılı bir şekilde tamamlar. Kokpitin geliştirilmesinde, mühendisler her şehir taşıyıcısı için önemli bir özelliği göz önünde bulundurdu - görünürlük. Sonuçta, her gün zorluk çeken sürücü, trafik sıkışıklığı ve boşaltma noktalarındaki acil durumları önler. Şimdi, büyük ön cam nedeniyle, araba sahibi durumu tamamen kontrol edebilecek, "denizaşırı" katlayabilecek ve düzenli "çaydanlıklar" a zamanında cevap verebilecek. Büyük dikiz aynası aynaları, sürücünün yolda ve yükleme / boşaltma noktalarına vardıklarında zamanında tepki vermesine de katkıda bulunacaktır.

Iç mimari

Yeni "Next-GAZelle" -mothermaker büyük yaptıSürüş sırasında konfor düzeyini önemli ölçüde artıran alıcılara doğru adım atın. Özellikle takdire şayan yerler, çeşitli konumlarda ayarlanabilen koltuklardır (özellikle sürücü). Yan destek merdaneleri şimdi daha muazzamdır, bu da sürücünün önemli ölçüde yorulmadan çalışmasını sağlar.gazelle termobook yeniGAZelle'i iki kuşak için perili olan kabindeki çeşitli gürültü ve titreşimler geçmişte kaldı. Finisaj malzemeleri sadece güzel değil aynı zamanda dokunuşa hoş geliyor.

Gövde ve yük kapasitesinin özellikleri

"Next-GAZel" in (termobus) dikkati çekiyor.belgelere göre, önceki yük olarak (yani, 1500 kilogram), aynı yük kapasitesine sahiptir. Buna rağmen şirket, 6 adete kadar kargo yükünü karşılayabilecek uzun bir şasi ile değişiklikler geliştirdi. Standart 3 metre otomatik "İleri" sadece 5 palet içerir. "GAZELLE" - yeni yapılmış bir bakış makinesi, müşterinin isteği üzerine bir buzdolabına dönüştürülebilir. Tente artık dikdörtgen bir yapıya sahip (daha önce “GAZelle” otomobilleri biraz daralmış gövdelere sahipti), bu sayede kargo kompartman hacmi standart modifikasyonda 11 metreküpe yükseldi. Aynı hacim ayrıca "Next" izotermik kamyonlar için de kullanılır.

gazelle termobook fiyatı

"GAZelle" - bir thermobus: fiyat

Düşük tonajlı bir aracın minimum maliyeti"Sonraki" yaklaşık 700 bin ruble. Dizel versiyonundaki son "GAZelle-Business" serisinden sadece 19 bin ruble daha pahalı. Böyle bir fiyatlandırma politikasına baktığımızda, iki yıl içinde "Next" otomobillerinin, birinci ve ikinci nesillerin GAZ-3302 otomobillerinin tüm eski modellerini tamamen değiştireceğini tahmin edebiliriz.

Yeni ticari araç Next-GAZelle in incelenmesi (termobook ve tente) 2019

Yeni ticari araç Next-GAZelle in incelenmesi (termobook ve tente) 2019

Related news

 • Tavada Ciğer Kavurma Videosu
 • Pablo Picassonun Avignon girls in resmi: tanımı ve yaratılış tarihi
 • Yeni Tığ Oyası Modeli Yapımı Videolu Açıklamalı
 • YAKALI KEMERLİ NAKO ÖRGÜ BEBEK HIRKA TARİFİ

 • Yeni ticari araç Next-GAZelle in incelenmesi (termobook ve tente) 38

  Yeni ticari araç Next-GAZelle in incelenmesi (termobook ve tente)


  Yeni ticari araç Next-GAZelle in incelenmesi (termobook ve tente) 68

  Yeni ticari araç Next-GAZelle in incelenmesi (termobook ve tente) 56

  Yeni ticari araç Next-GAZelle in incelenmesi (termobook ve tente) 72

  Yeni ticari araç Next-GAZelle in incelenmesi (termobook ve tente) 94

  Yeni ticari araç Next-GAZelle in incelenmesi (termobook ve tente) 6

  Yeni ticari araç Next-GAZelle in incelenmesi (termobook ve tente) 87

  Yeni ticari araç Next-GAZelle in incelenmesi (termobook ve tente) 15