YUMZ traktör, inşaatın özellikleri 2019

YUMZ traktör, inşaatın özellikleri 2019

YUMZ traktör, inşaatın özellikleri 5 20.02.2019, 11:17

YUMZ traktör, inşaatın özellikleri.

YUMZ traktörü üretime girdiğinde, bitki üretiminin bir "traktör" sınıflandırması başladı. Bunun sebepleri şunlardı:

 • roket ve uzay üretimi örtbas etmeye başladı;

 • ilgili ve yardımcı imalatlar yüklenmeye başlandı;

 • bütçenin harcama kısmı üzerindeki yük azaltıldı;

 • tekerlekli traktörlerin iç piyasasına arz arttı.

Dnepropetrovsk tesisi bağımsız olarak üretildi1971'de YUMZ-6'nın ilk traktörü. Şu anda tesisteki bu üretim, roket ve alan kompleksi için yapılan çalışmaları kapsıyor ve traktörlerin ihracatı "Belarus" markası altında gerçekleşti. Minsk traktörleri ile dış farklılıklar olmasına rağmen.

Adalet, ancak 1970'lerin sonuna kadar restore edildi. Daha sonra YUMZ traktörüne çağrılmaya başladılar, ancak Beyaz Rusya markası altında birkaç model üretilmeye devam edildi.
YUMZ traktörüBu yıllarda Yuzhmash traktörleri en iyi olarak değerlendirildi. Bu özel makineye birinci kalite işareti verildi, buna "Yılın Makinesi" adı verildi.

1990'da tam bir modernizasyon yapıldı veışık ana dizisi olan altıncı seride göründü - inşaata uyum. Bu traktöre, SESH-6002 markasına ait arka tekerlek şasisi üretildi. Ayrıca, bir traktör 10244 YuMZ serisine geldi. Belediye ekonomisinde çalışmak üzere yükseltildi ve nakliye ve taşıma ekipmanları ile donatıldı.
YuMZ traktörüBugün tesis, ürünlerini geliştirmeye devam ediyor.
Mini-traktör UMZ, bitkinin son gelişimi,tarımsal çalışma için tasarlanmıştır. Birçok monte edilmiş ve çekilen ekipman kullanıyor. Tasarım biraz arkaiktir ancak tüm özelliklerini azaltmaz. Traktör oldukça güvenilirdir ve aynı zamanda bu tip cihazlar için kullanımı kolay ve ucuzdur.

Şu anda üretilen modeller yalnızca iki - YUMZ - 6AKL traktör ve 6AKI modeli. Farkları sadece motorun çalıştırılmasında bulunur - ve taşıma modeli için bir kompresör de sağlanır.

90'lı yılların ortalarında, bu arabanın ön süspansiyonu takviye edildi. Sonuç olarak, bir traktör şasesi SESH-6002 aldı.
Bu modelin yüksek dayanıklılığı veoperasyonda güvenilirlik. 60 beygir gücü kapasiteli dizel motor takıldı. Bu mini traktör tarımda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bakımı sağlayacak kadar ucuzdur ve yüksek bir satın alma fiyatı yoktur. Rus pazarında otomobil için çok sayıda yedek parça var - ve bu yabancı muadiller için büyük bir artı.

Traktör tamiri YuMZBugün, Omsk'deki traktör fabrikası iç piyasada bu traktörün dört modifikasyonunu sunuyor: UMZ-6AK, UMZ-6K, UMZ-6A, UMZ-6.
Seleflerinden en iyisini aldılarkalitesi. Artan üretkenlik ve güç, yine de makine güvenilir ve dayanıklıdır. Bakım kolaylığı ile ayırt edilir. Tüm bu artı YUMZ traktörün ucuz onarımı - tüm bunlar alıcıyı kendine çekiyor.

Traktör estetiğine olan gereksinimler artmakta, en yeni elektrikli cihazlar monte edilmekte, tüketici bir klima tesisatı siparişi verebilmektedir.

Müşterinin talebi üzerine, arka aks otomatik kavrama ile donatılabilir. Bir sarkaç firar cihazı veya bir bağlantı kancası takmak mümkündür.
Bütün bunlar iş sırasında sürücünün konforunu artırır.

YUMZ traktör, inşaatın özellikleri 2019

YUMZ traktör, inşaatın özellikleri 2019

Related news

 • MTSdeki numara nasıl gizlenir
 • Elmalı Üçgen Kurabiye Tarifi
 • Kakheti: manzaralar, doğa, müzeler
 • Trend Parçalar : Kadife Ayakkabı Modası 2019
 • Beyaz dökme domates: çeşit ve tarım teknolojisinin değeri
 • Kış için elma nasıl dondurulur

 • YUMZ traktör, inşaatın özellikleri 68

  YUMZ traktör, inşaatın özellikleri


  YUMZ traktör, inşaatın özellikleri 74

  YUMZ traktör, inşaatın özellikleri 29

  YUMZ traktör, inşaatın özellikleri 40

  YUMZ traktör, inşaatın özellikleri 20

  YUMZ traktör, inşaatın özellikleri 28

  YUMZ traktör, inşaatın özellikleri 67

  YUMZ traktör, inşaatın özellikleri 85

  YUMZ traktör, inşaatın özellikleri 14

  YUMZ traktör, inşaatın özellikleri 46

  YUMZ traktör, inşaatın özellikleri 47

  YUMZ traktör, inşaatın özellikleri 71

  YUMZ traktör, inşaatın özellikleri 11

  YUMZ traktör, inşaatın özellikleri 97

  YUMZ traktör, inşaatın özellikleri 41