Yunanistanda popüler çocuk tatilleri 12 22.01.2019, 17:36

Yunanistan'da popüler çocuk tatilleri

Yunanistan için önceliklerden biribir çocuğun tatilinde kabul edilir. Bu ve turist, ebeveynleri ile birlikte Rhodes'a gezi ve otobüsle Atina'ya hareket. Fakat ek olarak, Yunanistan'da çocuk tatil - her yaz dünyanın her yerinden öğrencilerle dolu çocuklar için uluslararası kampları bulunmaktadır. Dolayısıyla, Yunanistan haklı olarak Avrupa'da çocuklarla rekreasyon için en ünlü yer olarak kabul edilmektedir.

Yunanistan'da çocuklar için tatil

Uluslararası Çocuk Kampları

Yunanistan'da yaklaşık 20 kamp varçocuklar. Esas olarak Attika kıyılarında ve Peloponnese ve Girit adalarında bulunurlar. 80'li yıllarda birçok kamp açıldı, ancak 20-25 yıldır çocukları kabul eden daha modern kamplar da var.

Kural olarak, tatilciler arasında seyrek olarak bulunurlar.çok küçük yabancılar, ancak yaşlı grubun içindeki çocuklar o kadar çok yurtdışından geliyor. Kamplardaki çocuklar iki dilde konuşuyor: Yunanca ve İngilizce. Fakat birçok kamplarda Rusça konuşan çalışanlar var. Bu nedenle, çocuk İngilizce konuşamasa bile, Yunanistan'daki çocuk tatilini beğenecektir.

Yunanistan kamplarının bulunmadığına dikkat edilmelidir.Yunanlılara ve yabancılara yönelik tutumda özel farklılıklar. Haftada bir kez yabancılar çocuğu hariç olmak üzere, turistik mekanlara yapılan ziyaretlerle Yunanistan turları düzenlemeleri dışında tüm çocuklar için koşullar aynıdır.

Bir çocuğa sahip Yunanistan'daki tatiller

Yunanistan'da çocuklar ile birlikte tatile çıkmak, ülkenin farklı yerlerinde iklimin biraz farklı olduğunu biliyor. Çocuklarla tatil yapmak için Rodos, Girit, Skiathos ve Chalkidiki yarımadası adaları daha uygundur.

Çocukların Tatili Yunanistan

Bir otel seçerken, çocuklarla rekreasyon için tasarlandığına dikkat edin. Önemli olan yerinde yüzme havuzlarının bulunmasıdır. Havuz deniz suyu ile olursa harika olur.

Önemli bir faktör, çocuklar için eğlencenin bulunmasıdır. Oteldeki animasyon çeşitliyse, siz ve çocuğunuzun dinlenmek için harika zamanları olacak.

Beslenme hakkında konuşursak, Yunan mutfağılezzetli ve çeşitli yemekler açısından zengin. Yunanistan'da, onlar sadece lezzetli tercih değil, aynı zamanda sağlıklı gıda: Elbette, balık ve zeytinyağı makarna, ekmek ve kokulu hamur işleri, meyve ve sebze ve. Ancak otelin restoranının çocuklar için bir menü sunması daha iyi olur. Bu durumda, Yunanistan'daki çocukların tatilleri sorunsuz geçecek.

Yunanistan'da çocuklarla dinlenmenin avantajları

Bir çocuğa sahip Yunanistan'daki tatiller

Düşük nem ve büyük miktarlardaYeşiller, Yunanistan'daki sıcağın tolere edilmesi daha kolaydır. Çocuk rekreasyonu burada harika. Yunanistan - muhteşem plajları, güzel doğası ve berrak denizi.

Yunanlılar - insanlar çok cana yakınlar, özellikle de çocukları seviyorlar ve rahat dinlenmeleri için tüm koşulları yaratıyorlar.

Yunanistan zengin bir tarihe ve kültüre sahip bir ülkedir. Çocuğun eski Antik Hellas mirasını tanıması mümkün olacağından, Yunanistan'daki çocukların dinlenmesi de eğitici bir yolculuktur.

Geri kalan boyunca problem yaşamayacaksın.Yunanlılar Ortodoks olduğundan dini inançlar. Yunan rekreasyonunun bir başka avantajı da, özellikle adalarda olmak üzere, ülkede neredeyse tamamen suçun bulunmamasıdır.

Yunanistan'daki çocuk tatili, çeşitli enfeksiyonlarla enfeksiyon açısından tehlikeli değildir.

Sonunda, Yunanistan'da bir çocukla rahatlayabilirsin.çok uygun bir fiyata. 12-14 yaş arası çocuklar ücretsiz ve ücretsiz. Aynı zamanda, otelde ve ötesinde çok sayıda ilginç eğlence sunuyorlar.Related news

 • Kilise takvimine göre isim günü Galina. Galina meleği günü
 • Moreno diyeti
 • İsteme Kahvesi Yapmanın Püf Noktaları

 • Yunanistanda popüler çocuk tatilleri 21

  Yunanistanda popüler çocuk tatilleri


  Yunanistanda popüler çocuk tatilleri 78

  Yunanistanda popüler çocuk tatilleri 27

  Yunanistanda popüler çocuk tatilleri 13

  Yunanistanda popüler çocuk tatilleri 74

  Yunanistanda popüler çocuk tatilleri 99

  Yunanistanda popüler çocuk tatilleri 99

  Yunanistanda popüler çocuk tatilleri 52