Öz Güveni En Yüksekten En Düşüğe Doğru Burç Sıralaması 2019

Öz Güveni En Yüksekten En Düşüğe Doğru Burç Sıralaması 2019

Öz Güveni En Yüksekten En Düşüğe Doğru Burç Sıralaması 68 08.02.2019, 22:31
Öz Güveni En Yüksekten En Düşüğe Doğru Burç Sıralaması

Öz Güveni En Yüksekten En Düşüğe Doğru Burç Sıralaması

Öz Güveni En Yüksekten En Düşüğe Doğru Burç Sıralaması, Aslan Burçları Özgüveni Yüksek Burçların Başında ,Sizin Burcunuz Hangisi ?

Burçlarla ilgili olarak her şey yazılabilir, bunların bazılarında kendimizi buluruz, bazılarını ise kendimizle pek ilişkilendirmeyiz. Ancak şu bir gerçek ki “insanların geneli için geçerli olan bir önermenin, sınırlı sayıdaki bir grup insan için söylenip bunun doğru kabul edilmesi durumu” olarak açıklanan Barnum Etkisi sebebiyle burçlarla ilgili yazılan her şey sizde “aa valla bildi” hissi uyandıracaktır.
Kendimizi ele verdikten sonra bugün sizlere öz güveni en yüksek burçtan en düşük burca doğru bir sıralama yapmak istedik. Ama belirttiğimiz üzere burada yazılanları bir yatırım tavsiyesi olarak almamanız önemle rica olunur.

1. Aslan


Aslan burçları öz güvenin vücut bulmuş halidir. Bir aslan burcuna yanlış olduğunu kabul ettirmeniz bir hayli güçtür. Yaptığı iş, gittiği yol daima küçük bir yanlış ihtimali olan doğrudur. Yanlış olduğu konusunda diretirseniz, ısrarcı olursanız bunun sonucunda hatasını kabul etmeyi beklemeyin, sadece yürüyüp gidecektir. Hatta bu onu kaybetmenize bile sebep olabilir. İlişkileri, kariyeri, aşk hayatı, kıyafetleri, yedikleri, vs. aklınıza ne gelirse en iyisinden daha azına ikna olmaları mümkün değildir.

2. Akrep


Akrepler birtakım kusurları olduğunun farkındadır, ancak bu onları kendilerine, yaptıklarına, seçimlerine sonuna kadar güvenmekten alıkoymaz. Kendi kişiliklerine, kararlarına sonuna kadar güvenir akrepler. Kendi yarattıkları yaşamlarından son derece memnun bir tavır sergilerler. Aynaya baktıklarında gördükleri kişiden gayet memnundurlar. Her ne kadar bazı kötü alışkanlıkları, hoşlanmadıkları huyları olsa da oldukları kişiyi sever akrepler. Yani işin özü kendisiyle gayet barışık bir burçtur akrep. Kendilerini değiştirmek için bir sebep görmezler.

3. Oğlak


Oğlaklar kendilerini asla en iyisi olarak görmezler. Ancak “başkalarının ne söylediğine” zerre önem vermeyen bir burç varsa o da oğlaktır. Zekalarının, yeteneklerinin, duygularının ne olduğunun tam anlamıyla farkındadırlar. Bunu onlar biliyorken başkaları bilmiyorsa kime ne? Bu onların eksikliği. Oğlaklar yalnızlığı çok sever, eğer başkaları onların mükemmelliğini göremiyorsa bu onları hiç ama hiç ilgilendirmez.

4. Yay


Yay burçları kendilerini eleştirmeye açık ve sorunlarını halının altına süpürmektense onlardan ders almayı bilen kimselerdir. Eğer birisi onları eleştirirse, aşağılarsa, vs. bu sözler kendilerinden çok söyleyen kişinin karakteri hakkında birtakım ipuçları verir. Başka insanların kendileri üzerinden prim yapmalarına asla müsaade etmez yaylar. Bu insanlardan bahsettikleri tek zaman arkadaşları arasında onları hakkında konuşup güldükleri zamanlardır.

5. Balık


Balıklar bir arkadaş grubunda görebileceğiniz en harika insanlardır. Son derece arkadaş canlısı olan bu insanlar ayaküstü arkadaş edinmeleriyle meşhurdur. Ancak balıkların yalnız kalmaması gerekir, çünkü en zayıf ve çaresi hissettikleri anlar yalnız oldukları anlardır. Ayna karşısına geçtiklerinde, kendilerine karşı son derece acımasız olabilirler. Geceleri uyumadan önce kendileri, hayatları, yaptıkları, vs. hakkında kendini sorguya çeker balıklar. Yani kalabalıklar içinde kendine güveni tavan yapan balıklar yalnız kaldıklarında kendilerini güvensiz ve çaresiz hissedebilirler.

6. Koç


Dışarıdan bakıldığında Koç burcu birini yaralayabilecek hiçbir şey yoktur. Sanki derileri çelikten yapılmış, sert ve kırılmaz bir yapıdadırlar. Ancak gerçek tam olarak böyle değildir, Koç burçları esasen son derece hassas kimselerdir. Ancak kimsenin kendilerini ağlatmasına izin vermezler. Üzgün olduklarında bunu gizlemek için keyifli, eğlenceli, esprili görünmeye çalışırlar. Kimsenin kendilerini zayıf olarak görmesini istemezler. Hayata karşı umursamaz bir tavırları vardır, ancak aslında bu büyük bir yalandır.

7. Boğa


Boğa burçları kendi zekalarını göstermeyi severler, çünkü ne olursa olsun bundan daha önemli bir şey yoktur. Afili kelimeler kullanarak, hiç bilmediği konularda dahi saatlerce konuşabilirler. Bir Boğa için karşısındakini etkilemek, onun fikrini değiştirmek  oldukça zevklidir. Yani sözün özü Boğalar kendilerini ispat etme gayreti içindedirler. Bunu başarının bir anahtarı olarak görme eğilimindedirler.

8. Terazi


Teraziler kendilerini rahat hissetmek için başkalarının onayına ihtiyaç duyarlar. Övülmeyi, tasdik edilmeyi arzularlar, arkadaşlarının onların güzel, akıllı, çalışkan, doğru, vs. olduklarını söylemesine çok önem verirler. Sırf birilerinin kendileriyle ilgilenip ilgilenmediğini görmek için online ilişki sitelerinde vakit bile geçirirler. Etraflarında sürekli olarak ondan etkilenen, onu beğenen insanlar olmak zorundadır.

9. İkizler


İkizler sürekli olarak çevresindeki insanlara uyum sağlamaya, onların arasına karışmaya çalışır. Çünkü arkadaşlarını, sevgilisini, patronunu etkilemesinin yolunu onlara benzemekte bulur.İkizler burçları herkesin kendisini sevmesini ister. Sırf arkadaşları beğendi diye bir şeyi beğenebilir, çok sevdiği bir şeyi sevmiyormuş gibi yapabilir, o gruba dahil olmak için yapar bunu. Çünkü İkizler güvensizdir, kendilerini güvene almanın yolu olarak gruba uyum sağlamayı görür.

10. Yengeç


Çoğu Yengeç her konu üzerinde haddinden fazla durmasıyla meşhurdur, yani kafaya takarlar. Bu sebepledir ki küçük bir duygusal sorunun üzerinden bile gelmeleri oldukça güç olur. Arkadaşları yapılan bir planı son dakikada iptal ettiğinde, sevgilisi tartışma sırasında sesini biraz fazla yükselttiğinde, hatta sevmek istediği bir kedi ondan kaçarsa, Yengeç burcu bunu şahsi olarak algılar… Ve kolayca üzülür, kendini paralar.

11. Kova


Birkovahayatının yolunda gittiğini göstermek için çok çabalar. Sosyal medyaya harika fotoğraflar yükler, hayatının mükemmel olduğuna dair iletiler yazar, yani mükemmel hayatını herkese göstermek için çabalar. Gerçekten öyle midir peki? Sahip olduklarıyla mutlu olmasını bilen biri değildir Kova, sahip olmak istediklerini kendi hayatıymış gibi göstermeyi sever. Sahip olmadıklarına sahipmiş gibi görünerek hayatını dengede tutmaya çalışırlar.

12. Başak


Başaklar yanlış bir şey söyleyip aptal durumuna düşmekten ölesiye korkarlar, bu sebepledir ki kalabalıklar önünde konuşmaktan, ilk buluşmalardan, herhangi bir şekilde iletişime geçmekten nefret ederler. Kolayca utanırlar, çünkü her şeyi olduğundan çok abartırlar. Öyle ki harika geçen bir gecenin ardından defalarca o geceyi düşünerek mutlaka olumsuz, kötü giden bir şey bulmaya çalışırlar. Ve maalesef her seferinde bulmayı başarırlar.

Öz Güveni En Yüksekten En Düşüğe Doğru Burç Sıralaması 2019

Öz Güveni En Yüksekten En Düşüğe Doğru Burç Sıralaması 2019

Related news

 • Burak Yılmaz’a hem destek hem protesto
 • Kümbet Pasta Tarifi
 • Sonbahar Kış 25 Trend Bayan Örgü Şapka Modelleri 2019-2019
 • Orhan Kural Yine İş Başında: Alay Konusu Oldum Dedi, Cem Yılmaza Tazminat Davası Açtı

 • Öz Güveni En Yüksekten En Düşüğe Doğru Burç Sıralaması 17

  Öz Güveni En Yüksekten En Düşüğe Doğru Burç Sıralaması


  Öz Güveni En Yüksekten En Düşüğe Doğru Burç Sıralaması 35

  Öz Güveni En Yüksekten En Düşüğe Doğru Burç Sıralaması 2

  Öz Güveni En Yüksekten En Düşüğe Doğru Burç Sıralaması 42

  Öz Güveni En Yüksekten En Düşüğe Doğru Burç Sıralaması 37

  Öz Güveni En Yüksekten En Düşüğe Doğru Burç Sıralaması 54

  Öz Güveni En Yüksekten En Düşüğe Doğru Burç Sıralaması 57

  Öz Güveni En Yüksekten En Düşüğe Doğru Burç Sıralaması 24