fotograflar Fotograf Goruntuler ZAO NPF Promagrofond: yorumlar, adres, güvenilirlik derecelendirmesi
ZAO NPF Promagrofond: yorumlar, adres, güvenilirlik derecelendirmesi 53 09.01.2019, 09:36

ZAO NPF "Promagrofond": yorumlar, adres, güvenilirlik derecelendirmesi

Bugün neyin olduğunu bulmak zorundayız.ZAO NPF "Promagrofond". Geri bildirim, değerlendirme, karlılık - tüm bunlar nüfus için son derece önemlidir. Bu bileşenler için, çoğu insan emeklilik fonlarıyla işbirliği konularında son kararı verir. Paranın güvenli bir yerde saklanmasını istiyorum. Bundan dolayı, her NPF en küçük ayrıntısında ele alınmalıdır. Müşterilerin görüşleri belirli bir şirketin ne olduğunu doğru bir şekilde yargılamaya yardımcı olur. NPF Promagrofond hakkında ne dersiniz?

Etkinlik hakkında

Öncelikle organizasyonun ne yaptığını anlamanız gerekiyor. Belki bir çeşit gölge politikası yürütüyor mu? Veya hileli bir faaliyet yürütüyor mu?za npf promagrofond yorumlar

Hiç de değil. Promagrofond, uzun bir süredir Rusya'da çalışan bir hükümet dışı emeklilik fonudur. 1994 yılında kuruldu. Zaten 22 yıldır, kuruluş nüfus için emeklilik sigortası sağlıyor.

Bu kurumun bir yer olduğu ortaya çıkıyorparanın korunması, yaşlılığa ertelendi. Bir emekli maaşının finanse edilen kısmını oluşturmanın mükemmel bir yolu. Gölge politikası yok, sadece "şeffaf" ve tüm faaliyetler için anlaşılabilir. Ve bu CJSC içinNPF "Promagrofond" olumlu geribildirim alır. İnsanlar hangi şartlar altında örgütle iletişime geçmenin mümkün olduğunu tam olarak bilirler.

Ülkeye göre yaygınlık

Bir sonraki nüans ülke çapında yayılıyor. Mesele şu ki, son yıllarda Rusya'daki NPF'ler büyük miktarlarda açılıyor. Ve çok çabuk kapanırlar. Bu tür değişiklikler öncelikle büyük şirketler için geçerli değildir. Çalışılan fon ne olacak?

Promagrofond devlet dışı bir emeklilik fonuDaha önce de belirtildiği gibi, Rusya genelinde dağıtılan fon. Bu kurumun şubeleri her yerdedir. Büyük şehirlerde, organizasyonun birkaç şubesini bulabilirsiniz.

Ayrıca dikkati çeken bir şey de şirketuzun zamandır ülkede bulunuyor. Dolayısıyla, bunun sürdürülebilir bir şirket olduğuna inanmanın her sebebi var. Bu görüş birçok vatandaş tarafından paylaşılmaktadır.NPF Promagrofond geniş ve yaygınülke şirketi tarafından. Aniden kapanmayacak. Özel başarı ile 22 yıldır faaliyet göstermektedir. Şirkete daha yakından bakmak için büyük bir bahane.promagrofond sivil toplum emeklilik fonu

NPF "Promagrofond" ana dalıMoskova. Daha doğrusu, birkaç tane var. Bunlardan ilki, İskra'nın 17 numaralı caddesinde, 2 nolu binada yer almaktadır. İkincisi - Kozhevnicheskiy şeridinde, evdeki 8. Rusya Federasyonunun her kentindeki fon şubelerinin kesin adresleri şirketin resmi web sitesine bakmaya sunulmaktadır. Birçok müşteri bunun çok uygun olduğuna dikkat çekiyor!

değerlendirme

Artık ana bileşenler hakkında konuşabilirsiniz.Potansiyel yatırımcıları çeken Mesele pek çok değerlendirme kriteri olmasıdır. Tüm müşterilerin baktığı ilk şey reyting. Rusya'da, bir veya başka bir NPF'nin başarısını görmeye yardımcı olan özel üsler oluşturuldu.

UABNPF Promagrofond iyi bir dereceye sahiptir. Bu organizasyonun devlet dışı emeklilik fonlarının ilk 5 lideri olduğu belirtilmektedir. Çoğu zaman listelerde 1-3 pozisyonda oluşur. Bazı kaynaklar bu şirketin ülkede ilk 10 en iyi NPF'de yer aldığını göstermektedir.

Her halükarda, çalışmakta olan şirket yer almaktadır.All-Russian derecelendirmesinde lider pozisyonlarda. Çoğu müşteri bu fenomenin güvenilir olduğunu fark eder. Ve pek çok kişi fona bakıyor. Sadece liderler arasında değil! Son karar verilmeden önce başka nüanslar gerekli midir?verim npf

Güven seviyesi

Örneğin, sözde güven seviyesi. Bu, nüfusun belirli bir şirkete yatkınlığını gösteren bir tür göstergedir. Güvenilirlik yNPF Promagrofond yüksektir. Farklı kaynaklar çeşitli bilgileri gösterir, ancak yine de güven hala oldukça yüksek pozisyonlardadır.

Çoğu zaman güven derecesini görebilirsinizA ++ işaretindedir. Bugün için bu, güvenin en yüksek göstergesidir. Bazı bilgilere göre, güven biraz daha düşük. A + seviyesinde bulunur. "Yüksek Güven" anlamına gelir.

Her halükarda, bu bilgilere dayanarakKapalı Anonim Şirket'in "Devlet Dışı Emeklilik Fonu" Promagrofond'un "güvenilir olduğu sonucuna varılabilir. Nüfus, bu özel şirketin emeklilik tasarruflarını korumaya yardımcı olacağından emin.

karlılık

NPF'ler genellikle sadece uğruna değilemeklilik emniyeti. Mesele şu ki, bu şirketler emeklilik birikimini arttırmayı teklif ediyorlar. Bu nedenle, birçoğu kârlılık gibi bir bileşene dikkat etmektedir. Yüksek geri dönüşlü APF, müşterileri daha fazla çekmektedir.kapalı anonim şirket sivil toplum emeklilik fonu promagrofond

"Promagrofond", karma incelemeleri alırVerilen alanın Neden? Bütün bunlar organizasyonun vaatlerinin ve gerçek durumun birbirinden farklı olması gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Yönetim yüksek bir karlılık vaat ediyor - yılda yaklaşık% 15-18. Ancak uygulamada bu% 5-7'dir. Fark büyüktür.

Bundan dolayı CJSCNPF "Promagrofond" kazançları vepozitif ve negatif. Nüfusun yerine getirilmemesi gerçeğinden memnun kalmadı. Düşük getiri oranı kolaylıkla açıklanmasına rağmen. Enflasyonun tüm suçu. Bu tür uyuşmazlıklar artık ülkenin tüm NPF'lerinde var. Ve bu gerçek dikkate alınmalıdır.

Bununla birlikte, verimin,Hala bir emeklilik fonu var. Çok büyük değil, ama birçok rakipten daha yüksek. Buna göre küçük bir geri dönüş gerçekleşir. İstediğimiz kadar yüksek değil, ama öyle. Ve organizasyonun iyi bir karlılığı var. Bu göstergede NPF "Promagrofond" da derecelendirmenin lider pozisyonlarındadır.

hizmet

Müşteri hizmetleri hakkında neler söyleyebilirsiniz? Bu soru da önemlidir. Ve çalışılan şirket hakkında kesin bir şey yoktur. Neden?

UABNPF "Promagrofond" yorumları çeşitlidir. Personel her müşteriye zaman vermeye çalıştığı için iyi. Tüm sorulara açık cevaplarla cevap verilir, tüm işbirliği ve ödemeler şartları eksiksiz olarak açıklanır. Ayrıca avantajlar arasında uzaktan bakım imkanı vardır. "Promagrofonda" her müşteri için bir "Kişisel Dolap" a sahiptir. Bununla, hesabınızın durumunu izleyebilirsiniz.

Buna rağmen, olumsuz hala kendini ifade ediyorşirkete. Örneğin, kuruluşun şubelerinde hizmetin yavaş, sabit sıralar olması nedeniyle. Bir "Hesabım" aralıklı olarak çalışır. En önemli değil, ama yine de mevcut eksiklikler. Ve onlar hakkında hatırlamak zorunda kalacaklar, NPF'leri seçecekler.güvenilirlik seviyesi

Sözleşmenin sonuçlandırılması / feshi

Birçok kişi, şirket ile sözleşme imzalamanın en önemli süreç olduğuna dikkat çekiyor. CJSC'nin bu özelliği içinNPF "Promagrofond" incelemeleri ağırlıklı olarakolumlu kazançlar. Müşteriler sözleşmenin şartlarının netleştiğini fark ederler. Bazı işbirliği özellikleri anlaşılamaz olabilir. Fakat onları fonun çalışanları ile netleştirirseniz, her şey açıklığa kavuşacaktır.

Herhangi bir zamanda APF'yi değiştirebilir ve Promagrofond ile sözleşmeyi feshedebilirsiniz. Bu konuda özel bir şey yok. Bir vatandaş bunu kişisel olarak yapmalıdır. Ne sunuyorNPF Promagrofond? Sözleşme nasıl sona erdirilir? Başka bir kuruluşa para transferi için bir başvuru yazmak yeterlidir. Bundan sonra, kimlik kartı ile çalışmakta olan şirkette görünecek ve personelle irtibat kurulacaktır. Ayrıca, sözleşmeyi feshetme ve fon transfer etme kararını beklemek durumundadır.

Uyarı: Para yaklaşık 2 hafta boyunca yeni bir APF'ye transfer edilir. Yani gecikmeler varsa endişelenmeyin. Müşterilerin görüşleri genellikle "Promagrofond" dan para transferinin çok zaman aldığını vurgulamaktadır. Fakat benzer bir durum ülkenin tüm NPF'lerinde meydana gelir. Sadece hazır olmalı.za npf promagrofond oylaması

sürprizler

Müşteriler tarafından vurgulanan aşağıdaki nüans,şirket ile beklenmedik işbirliği. Bazı müşteriler oldukça nadiren emeklilik birikimlerinin "Promagrofond" da saklandığını öğreniyorlar. Bu durumda şahsen hiçbir sözleşme yapılmamıştır. Bu tür sürprizlerden dolayı örgütle işbirliği yapmayı reddetmeli miyim?

Hiç de değil. Avukatlar, NPF Promagrofond'un kesinlikle yasal olarak çalıştığını söylüyorlar. Bu olgu, fonun farklı işverenlerle sözleşmeleri imzaladığı gerçeğiyle açıklanmaktadır. Ve bu ya da bu şirketin tüm çalışanları otomatik olarak mevduat sahibi olurlar. Promagrofond çalışanlarını bu konuda bilgilendirin, ancak doğrudan işveren. Bu nedenle beklenmedik işbirliğinden şaşmamalı. Hile yapmıyor, hepsi yasal. Dahası, birçok NPF bu özelliğe sahiptir.

Dikkat, dolandırıcılık

Ama hepsi bu değil. Müşteriler tarafından vurgulanan başka bir önemli nokta vardır. UABNPF "Promagrofond" negatif yorumlarKuruluşun müşterileri için nasıl göründüğünü alır. Bazıları, APF'nin resmi temsilcilerinin dairelerin etrafında dolaştığını ve nüfusun işbirliği için çekildiğini gösteriyor. Bu durum, fonun bütünlüğü hakkında düşünmenizi sağlar.npf promagrofond sözleşmeyi feshetmek

Aslında korkacak bir şey yok. "Promagrofond", dairelerin etrafında dolaşan ve devlet dışı emeklilik fonu çalışanları tarafından temsil edilenlerle iletişim kurmamanızı şiddetle tavsiye eder. Bunlar genellikle dolandırıcılar. Bu veya diğer şehirlerdeki veya şahıslardaki şubelerin telefon numaraları üzerinde işbirliğinin tüm özelliklerini öğrenmek daha iyidir.

bulgular

Yukarıdakilerin hepsinden, şu sonuca varılabilir:NPF Promagrofond büyükRusya genelinde dağıtılan devlet dışı emeklilik fonu. Oldukça istikrarlı, iyi bir getiri sunuyor. Müşteriler burada anlayış ve dikkat ile tedavi edilir. Bu organizasyon hem emeklilik tasarruflarını artırmak hem de depolamak için ideal olarak uygundur.

Bazı dezavantajlarıNPF "Promagrofond", ama ne kadar değilİşbirliğini reddetmek gerekli. Bu organizasyon Rusya'daki NPF'lerin liderlerinden biridir. Bu nedenle, bir depo yeri ve emeklilik tasarrufunun oluşumu için bakarken buna değer.

ZAO NPF Promagrofond: yorumlar, adres, güvenilirlik derecelendirmesiFotograf galeriler

Related news

 • İnce Hamur İtalyan Pizza Yapılışı Videosu
 • Pratik Kek
 • Brezilya Nakışı Salon Takımı
 • Japon menşeli klasik bir spor turist motosikleti olan Honda vfr 1200

 • ZAO NPF Promagrofond: yorumlar, adres, güvenilirlik derecelendirmesi 10

  ZAO NPF Promagrofond: yorumlar, adres, güvenilirlik derecelendirmesi


  ZAO NPF Promagrofond: yorumlar, adres, güvenilirlik derecelendirmesi 18

  ZAO NPF Promagrofond: yorumlar, adres, güvenilirlik derecelendirmesi 20

  ZAO NPF Promagrofond: yorumlar, adres, güvenilirlik derecelendirmesi 76

  ZAO NPF Promagrofond: yorumlar, adres, güvenilirlik derecelendirmesi 90

  ZAO NPF Promagrofond: yorumlar, adres, güvenilirlik derecelendirmesi 84

  ZAO NPF Promagrofond: yorumlar, adres, güvenilirlik derecelendirmesi 88

  ZAO NPF Promagrofond: yorumlar, adres, güvenilirlik derecelendirmesi 62