Zara Kış 2017 Koleksiyonu 2019

Zara Kış 2017 Koleksiyonu 2019
Zara Kış 2017 Koleksiyonu


Zara Kış 2017 Koleksiyonu; ’90s Punk Stili
Zara ‘nın kış 2017 koleksiyonu , 90s punk stili bir çok yetenek barındıran tasarımları bir araya getirdi.İspanyol moda markası geleneksel 90’ların trendlerni her parçasında gösterdi.
Laurijn Bijnen, Zhenya Migovych ve Marjan jonkman modellerindeki parçalarda beklenen her şey daha fazlası ile hayat buluyor. Dokular , renkler ve tema belirgindir. Güncel eğilimler içine 90’ların rock tarzı ve serseri estetiği gelmiştir .
Sırf katmanlı, örgü ve fırfırlar ikonik katmanlar birçok kez kullanılmıştır. 90’ların şu anda tekrar yapılan birkaç farklı moda markaları ile harika tasarımlar üretilmiştir.Kareli gömlek ve karma kot doku eteklerinde hissediliyor. Tüller bile fotoğraflar arasında somut olduğunu gösteriyor. Modellere serseri modasının ne anlama geldiğini ifade etmeleri istendi ve cevapları hayli ilginç görünüyor .

zara 2017 kış bayan giyim punk koleksiyonu

Laurijn Bijnen basitçe “Benim için serseri sıra dışı ve benim konfor sınırlarımı gösteren kurallar ” olarak tanımlıyor.Bu kesinlikle başkalarının anlayabileceği şekilde görüş belirtiyor.
Marjan için “o isyankar olma ve kutunun dışında düşünme ile ilgilidir. Punky ile ilgili bir çok tasarım yaptık, ama bunların paylaşılması gerektiğini sanmıyorum. ”

Bakınız: Fileli İnce Çoraplar Nasıl Giyilir
Hatta punk rock tarzı Zara’nın daha güncel bir sürümü olduğunu gösterir. Zara kış 2017 koleksiyonunda serseri trendinde çeşitli parçalar vardır, bunlar farklı bir görünüm için giyilmelidir. Uygun bazı parçaları kontrast tül ,büyük boy poplin gömlek ve fırfır ile çok şık kot etektir.
Hatta aksesuarlarında olması gerektiği gibi genel kıyafetlere şaşırtıcı eklemeler yapılmıştır. Benim favorilerimden biri deniz newsboy kap ve baskılı deri ayak bileği çizme.
Uzun dantel elbise gibi rock and roll ve serseri trendi karışımını, göstermek adet haline gelmiştir. Aynı zamanda bu tasarımlar çok serin. Sırf tül saçak sadece küçük ipucu ile denim ve tüllü etek birden fazla uzunlukla yapılmıştır.Bir mini etekte oldukça şık tasarlanmıştır.
Diğer her katman ayak bileklerine bir düzensiz etek boyu vermek için birden fazla uzunlukları aşağı ulaşmak için siyah tül katmanları ile etek bir ayak bileği uzunlukta mavi kot üst kısmı tasarlanmıştır. kıyafetler bol şekilde koleksiyonda yer alır.Genel estetik aslında serseri olmasa bile dolap geliştirmek için ideal bir seçenek.


Zara Kış 2017 Koleksiyonu 2019

Zara Kış 2017 Koleksiyonu 2019

Related news

 • League Of Legends Jayce rehber
 • Kekiğin Faydaları ve Yan Etkileri
 • Diyet Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler
 • Metabolizma hızlandırmanın kolay yolları
 • Etiket: çatlaklar

 • Zara Kış 2017 Koleksiyonu


  Zara Kış 2017 Koleksiyonu


  Zara Kış 2017 Koleksiyonu


  Zara Kış 2017 Koleksiyonu


  Zara Kış 2017 Koleksiyonu