Zurab Matua: Kamedi Kulübü mizahçısının biyografisi 2019

Zurab Matua: Kamedi Kulübü mizahçısının biyografisi 2019

Zurab Matua: Kamedi Kulübü mizahçısının biyografisi 6 23.01.2019, 20:08

Zurab Matua: "Kamedi Kulübü" mizahçısının biyografisi

Zurab Matua (fotoğraf aşağıda) şu kişilerden biridir:her durumda olumlu bir tutum sürdürür. Bu kişi kolaylıkla ve gülümseyerek hayat buluyor. Zorluklardan korkmuyor, sadece onlara güler. Zurab'ın kariyerini iş dünyasına veya başka bir faaliyet alanına bağlayabileceğini hayal etmek zordur. Sonuçta bu adam oluşturan ve kışkırtıcı ve komik şarkı söylüyor komik televizyon programında "Comedy Club", içinde bakmak alışmıştır. Halen sanatçı olarak Zurab Matua çok popüler. Her Rusya, Ukrayna ve Belairusi şehrinde tanınacak. Bu yaratıcı ve becerikli genç adamın esprileri bazen halk folkloruna dönüşür. Sıradan bir Gürcü adam Moskova'dan nasıl gelebilir ve fethedebilir? Bu yazıda sadece anlıyoruz.

Zurab Matua

Zurab Matua: biyografi

15 Kasım doğumlu, 1980'de güneşliGürcü şehri Sohum. Sanatçının hatırladığı gibi ilk şarkısını besteledi ve doğumdan hemen sonra şarkı söyledi. Ancak, hangi şarkının türü ve şu anda ne olduğu belli bilinmeyen şeyler içindir. Zurab Matua çocukluğundan beri şarkı söylemektedir. İlk dinleyicileri ve gecede hayranları ailesi ve yakın akrabalarıydı. Bir erkek şarkı olmadan yaşayamaz! Bir zamanlar çocukluğunda, onun için şarkı söylemenin mutlu bir hayatın aracı olduğu düşüncesindeydi. O zamandan beri, o güne kadar şarkı söyler, keder ve kızgınlığın farkında olmamak, mutlu bir özgürlüğün tadını çıkarmak ve hayattan zevk almak için şarkı söylemektedir.

Ailesi Aziz Petersburg'a yerleşti.daimi ikametgah. Sanatçının kendisi ile yapılan röportajların hiçbirinde Kuzey Venedik'e hareket sebebi gösterilmez. Bir sürüme göre, aile Gürcülerle Abhazlar arasındaki etnik çatışmalardan uzaklaşmaya karar verdi. Fakat bu tamamen farklı bir hikaye. Neyse ki biz burada kalmayacağız.

1987'de Zurab Matua,Petersburg 166. Spor salonu, daha sonra mezun oldu. Sanatçı kendisi hiç hayatında büyük bir gol atmadığını iddia ediyor. Onun planları ünlü bir şovmen ya da şarkıcı olmayı içermiyordu. Gençliğinde, o sadece zayıflık oldu - Zurab İtalyan televizyon dizisi sevilen "Ahtapot". Tek şey o istedi, bu yüzden ana karakteri gibi olmaktır - Komiser Qahtani.

KVN

Ancak Zurab'in kolluk kuvvetlerinde bir geleceği yoktucesetleri. Mezuniyet sonrası, oğlan St. Petersburg İşletme Enstitüsüne girdi ve "Eyalet ve Şehir Yönetimi" uzmanlık eğitimi aldı. İyi eğitim gördü ve ilk günlerden itibaren gerçek bir Gürcüce düşünmeye başladı.

Zurab küçük işine başlamaya karar verdi. Doğru miktarda parayı satın alan adam, Peter tarafından dondurmanın teslim edilmesine dahil olan bir şirkete yatırım yaptı. Bu işin talep edildiğini ve yoksul öğrencinin artık fakir bir öğrenci olmadığını belirtmekte fayda var. Ama yakında Zurab, kalbin böyle bir mesleğe yatmadığını, işe çekildiğini, sahnede gerçekleştirmek istediğini anladı.

Yakında adam tüm arkadaşlarını toplarsınıf arkadaşları ve bir KVN ekibi oluşturmayı teklif ediyor. Merry ve Smart Kulübü'nün kariyerinin başarılı olduğunu söylemek değil, bunun bir başarısızlık olduğunu söylemek için. Zurab Matua birkaç yıl boyunca birçok takım ve ligleri değiştirdi. Gelecek şovmenin birkaç güzel kupa kazandığı dikkati çekiyor.

2003'te bir Gürcü joker oynadı"Halkın Sanatçısı" nı göster. Bu yarışma mizahi olmaktan çok şarkı vokuydu, ama burada Zurab onun yaratıcılığını parladı. Burada öğrenilmesi gereken bu şarkıların sözlerini ezberleyemezdi. Birkaç kez, sahnede konuşan adam, koro yerine doğaçlama şakalarla yola çıktı ama uzun sürmedi. Projenin son bölümünde asla şarkı söylemekten ziyade şakalaşmayı tercih ettiğini söyleyerek, hiçbir zaman seçilmemiştir.

Zurab Matua fotoğraf

Komedi Kulübünde Kariyer

Projenin jüri üyelerinin tavsiyelerini dinledim"Halkın sanatçısı", Zurab harekete geçti. Yakın arkadaşlarını toplayıp şarkı söyleyen bir "grup" düzenleyen Zurab, St. Petersburg gece kulüplerinde sahne almaya başladı. Adamların yerel popülerlik kazanmaları her seferinde çeşitli kurumlara davet edildi. Kısa bir süre sonra "Kamedi Club - St. Petersburg" topluluğunun yapımcısı tarafından fark edilir ve kulübünde gösteri yapmaya davet edilir. "Kulüp" sahnesindeki ilk sahne başarılı oldu ve çocuklar seyirciye aşık oldular. Takımlarının şöhreti başkente ulaştı. Başkent projesi "Kamedi Club" ın Moskova üreticileri yakında kendileriyle konuşmaya davet edildi. İşte profesyonel bir mizahçı şarkıcının kariyerinin başlangıcı oldu.

Zurab Matua biyografisi

Zurab Matua: kişisel yaşam

Birçok hayran ve şarkıcının hayranlarıZurab'ın kalbi eritmeye çalışılan ilkeli bir bekar olduğunu düşünün. Ancak, Matua uzun zamandır evlendi. Karısının adı Anastasia, Zurab'ın "Petersburg" popülaritesiyle tanıştılar.

Zurab Matua Kişisel yaşam

Düğün Tiflis'teydi ve bütün Gürcistan yasalarına göre geçti. Her şey vardı: sıcak danslar, chacha, hançerler, ahaluhi ve chocha. Şu anda, çift St. Petersburg'da yaşıyor ve bir bebek sahibi olmayı planlıyor.

Zurab Matua: Kamedi Kulübü mizahçısının biyografisi 2019

Zurab Matua: Kamedi Kulübü mizahçısının biyografisi 2019

Related news

 • Azim Kahramanı Ayşe5
 • Sağlıklı Kilo Vermek İçin Neler Yapılmalı: Sağlıklı Zayıflama Yolları
 • Biberli Ekmek Yapımı Videosu

 • Zurab Matua: Kamedi Kulübü mizahçısının biyografisi 39

  Zurab Matua: Kamedi Kulübü mizahçısının biyografisi


  Zurab Matua: Kamedi Kulübü mizahçısının biyografisi 32

  Zurab Matua: Kamedi Kulübü mizahçısının biyografisi 69

  Zurab Matua: Kamedi Kulübü mizahçısının biyografisi 78

  Zurab Matua: Kamedi Kulübü mizahçısının biyografisi 68

  Zurab Matua: Kamedi Kulübü mizahçısının biyografisi 79

  Zurab Matua: Kamedi Kulübü mizahçısının biyografisi 15